Mistrz Włoch 1901, 1906, 1907, 1950/51, 1954/55, 1956/57, 1958/59, 1961/62, 1967/68, 1978/79, 1987/88, 1991/92, 1992/93, 1993/94, 1995/96, 1998/99, 2003/04, 2010/2011
NAJNOWSZE INFORMACJE
22 stycznia 2017, 22:01
3 komentarze
Di Stefano: "Sosa był jednym z najlepszych. Kiedy zszedł, Milan nie odnalazł już więcej rytmu"
Dziennikarz Sky Sport 24, Peppe Di Stefano, tymi słowami wypowiedział się na temat postawy Milanu w meczu z Napoli oraz występu Jose Sosy w roli registy: "Milan chce skasować
22 stycznia 2017, 21:52
Ambrosini: "Błędy z początku meczu mogą rzutować na przyszłość tego sezonu"
O komentarz na temat meczu Milanu z Napoli pokusił się były kapitan rossonerich, Massimo Ambrosini. Na antenie Sky powiedział on: "Błędy, które Milan popełnił na p
22 stycznia 2017, 20:25
12 komentarzy
Deulofeu już w Mediolanie: "Milan to wielki klub"
Około godziny 19:30 na mediolańskim lotnisku Malpensa wylądował samolot, na którego pokładzie znajdował się najnowszy nabytek Milanu, Gerard Deulofeu. Kilkanaście minut później
22 stycznia 2017, 16:56