Montella: "Po dwudziestu meczach każda drużyna ma punkty, na jakie zasługuje"

16 stycznia 2017, 23:58, cinassek Aktualności
Montella:

VINCENZO MONTELLA: „W pierwszej części pierwszej połowy trzymaliśmy rywala na jego połowie boiska, ale zostawiliśmy skrzydła na kontry. Musimy dawać coś więcej. Zespół zasłużył jednakże na gola przed przerwą. Po zmianie stron wyszliśmy na boisko z inną siłą. Jeśli chodzi o jakość naszej gry, ciągle byliśmy w meczu. Straciliśmy dwa gole, przeciwnicy byli dobrzy. Po remisie mecz był otwarty, a w końcówce wręcz wibrował”.

Przemowa w przerwie? Rzeczy powiedziane w szatni są święte, nie możemy mówić o nich publicznie. Myślę, że zespół wziął kolejną małą lekcję, której potrzeba do rozwoju. Musimy wzrastać także w interpretacji meczu”.

Tabela? Nie widziałem jej. Po dwudziestu meczach każda drużyna ma punkty, na jakie zasługuje”.

Niang? Wiele razy go chwaliłem, tym razem nie”.

Wyścig o Europę? Jak widać, w tabeli wszyscy są blisko. Liga jest otwarta i interesująca. Jest też bardzo długa, ważne by walczyć o dostanie się do pucharów”.

Deulofeu? Zobaczymy jutro, jeśli przyjdzie to będzie okazja o nim porozmawiać”.