Giacomo Bonaventura / 6.5
Juraj Kucka / 6
Trener Vincenzo Montella / 6
42 oddanych głosów

Spotkanie pomiędzy Torino a Milanem kończące 20. kolejkę Serie A było prawdziwym rollercoasterem! Po fatalnym początku rossoneri przegrywali już 0:2, a na ich szczęście Adem Ljajić zmarnował rzut karny, bo mogło być jeszcze gorzej. Mediolańczycy zupełnie inaczej spisali się jednak po przerwie, kiedy po golach Andrei Bertolacciego i Carlosa Bakki szybko doprowadzili do remisu. Wynik ten utrzymał się już do końca spotkania, choć w końcówce goście bronili się w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Alessio Romagnoliego.

Jak zawsze po zakończonym spotkaniu, zachęcamy do wystawienia not zespołowi Milanu i trenerowi Vincenzo Montelli. Tym razem nie uwzględniliśmy M’Baye Nianga i Leonela Vangioniego, którzy pojawili się na boisku raptem na kilka minut.

9 komentarzy
grzesiekpl88
17 stycznia 2017, 21:16
Oby z Napoli była lepsza koncentracja bo z taką jaka była w 1 połowie to nas pojadą ze 4-0 do przerwy.
17 stycznia 2017, 12:27
Ehh szkoda, że Nianga nie ma. Chłop na wyżej jak 0,5 nie zasłużył.
0
maciekpl
maciekpl
17 stycznia 2017, 12:23
Ja dałem tak (chyba dosyć surowo):
Donna 6 - głównie przez początek, gdzie wydawał się mało skoncentrowany i mogło to się odbić na dalszej części meczu. Przy bramkach raczej bez szans. Na plus karny.
Abate 6 - podobało mi się jego ofensywne zaangażowanie, ale ogólny efekt zepsuł karnym (piwko dla Gigiego)
Gabryś 5 - podobnie jak w przypadku Donnarummy przez początek. Gdyby sytuacja z początku meczu skończyła się golem byłyby to piłkarskie jaja.
Romek 4 -no cóż. Bez szału. Dał się objechać przy golu. Skończył mecz przed czasem. Przerwał kilka akcji ale na jego niekorzyść działa to, że oczekiwania wobec niego są duże.
Calabria 4 - słabo aczkolwiek niewielka różnica w porównaniu z MDS. Długa przerwa. Nie skreślam go. Może potrzebuje rytmu meczowego. Brak czucia piłki. Dobrze że próbowął z przodu, szkoda że mało efektywnie.
Pasalic 5 - mało widoczny. Nieudane strzały.
Loca 5 - jw. styl gry Torino (szybkie podania do przodu) nie pozwolił mu się wykazać w obronie, a w kreowaniu akcji też nie błysnął.
Berto 6 - dokładnie to co pozostali dwaj koledzy ze środka pola 1 za bramkę.
Suso 7 - jak dla mnie najlepszy na boisku. Zabrakło bramki. Przyjęcie, drybling, technika, dynamika. Motor napędowy.
Jack 6 - bez niego i Hiszpana nie będzie Milanu. Trzeba na niego chuchać i dmuchać bo już widać oznaki zmeczenia sezonem. Dosyć niska nota bo od niego można wymagać.
Bacca 6 - strzelił z karnego ale nic więcej. Komentatorzy na eleven wspominali o Shevie. Kolumbijczykowi do Ukraińca sporo brakuje.
Montella 7 - nie ma zbyt wielkiego pola manewru. Wysoka nota za odwrócenie losów meczu, ale żeby się utrzymać w czołówce 45 minut to za mało. Zostało 19 meczów w lidze więc trzeba znaleźć sposób jak zmobilizować zawodników na 1710 minut.
Czego nam trzeba? Moim zdaniem zdecydowanie kreatywnego ŚP. Na skrzydłach jest bardzo dobrze ale nie możemy grać tylko bokiem. Potrzeba kogoś kto będzie potrafił podać bezpośrednio do napastnika lub samemu strzelić z dystansu.
0
mistrzMALDINI
17 stycznia 2017, 11:31
Montella wg mnie dużo za nisko oceniany przez was. W 2 połowie tchnął w drużynę ducha walki co pozwoliło nam odrobić straty.
2
17 stycznia 2017, 12:52
Za długo zwleka ze zmianami i to sie widocznie kibicom nie podoba.
0
Muniek987
Muniek987
17 stycznia 2017, 14:19
A kogo ma wpuscic? Ci co weszli duzo nie zmienili, tylko vanigoni pokazal sie z dobrej strony
0
17 stycznia 2017, 21:14
Choćby tych, ktorych wprowadził czyli Kuco i Vangioniego jakieś 20min wcześniej. Albo Gomeza za Romka w przerwie.