Andrea Bertolacci / 5
Gianluca Lapadula / 5.5
Trener Vincenzo Montella / 5.5
45 oddanych głosów

Choć Milan nie podołał drużynie Napoli i przegrał z nią 1:2, to z pewnością nie musi się wstydzić swojej sobotniej postawy patrząc z przekroju całego spotkania. Rossoneri dzielnie walczyli o wyrwanie punktów drużynie z południa Włoch, ale nie wykorzystali kilku dobrych okazji i musieli przełknąć gorzką pigułkę.

Tradycyjnie po zakończonym spotkaniu prosimy Was o ocenienie piłkarzy oraz trenera Milanu. Z grazy, którzy pojawili się na boisku, wystawić noty nie można jedynie M'Baye Niangowi, który rozegrał raptem kilka minut.

6 komentarzy
Abyss
Abyss
22 stycznia 2017, 19:39
Najlepszy: Kucka i Bonaventura. Najsłabszy: Calabria i Bacca.
0
karp_fso
22 stycznia 2017, 15:25
Zarówno Sosa jak i Berto nie grali na swojej nominalnej pozycji. Kiedy Berto gra jako boczny środkowy pomocnik, to wtedy radzi sobie najlepiej. Z kolei Sosa pokazał, że jeszcze możemy mieć z niego jakiś pożytek, ale nie na pozycji registy.
0
Boro
Boro
22 stycznia 2017, 13:57
Krociotko, Gigio błędy przeplatane świetną grą, tracimy sporo w ofensywie przez to że obrońcy muszą się maksymalnke cofać żeby pomagać mu w rozgrywaniu piłki od bramki, Paleta,Gomez poprawnie w defensywie więcej trenować rozegrania od bramki, masę niepełnych podan, Calabria to samo, brakuje mu umiejętności wchodzenia w pojedynki 1na1 i wygrywania ich, środek jak zawsze jest walka brakuje kreatywności i podan które będą otwieraly drogę do bramki, Suso kryty mocno to nie był jego mecz, Jack próbował do końca,Bacca po tym co widziałem na żywo za mały za słaby fizycznie, potrzebny nam silny napastnik co i głową zamknie wrzutke.
1
SuperSnajper
Moderator SuperSnajper
22 stycznia 2017, 10:10
Ciężko ocenic ten mecz, bo w 1 połowie graliśmy żenująco słabo a w drugiej juz naprawdę dobrze. Ja oceniłem tak:
Gigio 5 - za jednak średnie zachowanie przy 1 bramce, za bolesna siatkę przy 2 bramce i te pare wykopów do nikogo w ważnych momentach (gdzie trzeba było uspokoic gre)
Abate 5 - za błąd przy kryciu przy 1 bramce, za te 2-3 podania w pole karne gdzie wystarczyło wyłozyc patelnię a on tego nie potrafił
Paletta 7 - za dobra gre w obronie
Gomez 6 - za poprawne grę
Calabria 5 - Za błąd przy kryciu przy 2 bramce i kilka zbędnych fauli w bocznej strefie
Kucka 6 - Dałbym 6,5, bo zagrał poprawnie i strzelił gola, ale jednak bardziej zasłuzył na 6 niz 7
Sosa 5 - Dla mnie bardzo słaby występ, dla mnie mało pod grą a jak już to duzo strat. Na jego pozycji każda strata to mega zagrożenie a on tego nie unikał
pasalić 6 - 1 połowa to dno, w drugiej się obudził jednak tylko na pare minut. później jednak dalej słaby występ.
Suso 6 - parę kiwek i klepek miał, strzał tez sie trafił nad bramką. zapewne miał duzo trudniej, bo był podwajany
Bacca 5 - mało widoczny, mało walczący. na plus wywalczenie wolnego i w zasadzie tyle
Jack 6 - podobnie jak Suso miał ciężko, bo był podwajany. W 2 połowie coś tam próbował mieszać. Jak na niego słabo, ale obok Paletty jeden z najlepszych.
bertolacci 6 - krótkie podania bez strat, długich prawie nie robił. stosunkowo krótko na boisku i mało pokazał. jednak nie zauwazyłem większych błędów.
Lapadula 5 - wszedł, pobiegał, ale z piłka go nawet nie kojarzę.
Montella 5 - Za jednak (wydaje się) błędne wystawienie Sosy czy Bertolacciego. Za znów fatalny poczatek meczu w wykonaniu naszych. Za jednak za późne zmiany
1
grzesiekpl88
22 stycznia 2017, 10:17
Z jednym się nie zgodzę, Sosa dużo lepszy przegląd pola niż Berto i moim zdaniem właśnie był pod grą, kilka na prawde fajnych zagrań. Na pewno nie zagrał gorzej od Berto, to że tamten miał więcej podań w poprzek albo do tyłu celnych to może i prawda tylko to nic nie daje drużynie. A Sosa szarpał, wychodził do przodu, kilka fajnych crossów.
1
22 stycznia 2017, 10:35
Dla mnie Sosa właśnie może przegląd miec lepszy, ale podania ma duzo mniej skuteczne. Grając przed obroną oczekuje głównie rozrzucania piłki na boki i żadnych strat. Tak dla mnie się spisał Berto. Sosa próbował zagrań do przodu jednak ze słabym skutkem. Dla mnie to jednak minus. Jednak nie wiemy czego oczekuje Montella, więc ciężko stwierdzić kto lepiej wykonywał założenia taktyczne.