Niang z pierwszą asystą i bramką w Premier League

4 lutego 2017, 18:01, cinassek Aktualności

Wypożyczony z Milanu do Watfordu francuski napastnik M'Baye Niang zanotował bardzo udane wejście do Premier League. Kilka dni temu w debiucie zwyciężył na wyjeździe 2:1 z Arsenalem, zaś w sobotę walnie przyczynił się do triumfu swojej drużyny w domowym pojedynku z Burnley. Gospodarze wygrali 2:1, a przy ich obu golach w pierwszej połowie udział miał Niang. Francuz najpierw asystował, a potem strzałem głową sam pokonał bramkarza rywali. Przeciwnicy Watford od 6. minuty grali w dziesiątkę po otrzymaniu czerwonej kartki przez jednego z ich piłkarzy.

Według włoskich mediów, klauzula wykupu Nianga przez Watford w wysokości 18 mln euro zamieni się w przymus, gdy piłkarz strzeli w Anglii 8 lub 10 bramek.

31 komentarzy
Bufor85
Bufor85
5 lutego 2017, 11:47
On się nadaje tylko do Anglii. A 18 baniek drogą nie chodzi, dołożymy do transferów latem.
0
radson1406
radson1406
5 lutego 2017, 11:33
Pamietajmy ze zupelnie inne cisnienie jest w zesole typu Watford walczacym o srodek tabeli,ktory i tak raczej nie celuje w puchary a inna jest w Milanie majacym olbrzymia rzesze fanow na calym swiecie i tych na San Siro wymagajacych od swoich zawodnikow pelnego zaangazowania przez 90 minut meczu oraz na treningach.Niang dostal juz 2-3 szanse na udowodnienie swojej przydatnosci dla klubu i jej nie wykorzystal w pelni.Jesli strzeli te 8-10 goli to tylko z korzyscia dla nas bo zainkasujemy gotowke.A ja osobscie jakos nie wierze w stabilnosc jego formy i to iz moze on blyszczec w PL w starciach z silniejszymi rywalami.
0
hyrus
hyrus
5 lutego 2017, 11:25
Jeden mecz mu wyszedł i już lamenty, że źle zrobiliśmy. To nic, że ostatnio był beznadziejny, psuł atmosferę i kłócił się z trenerem. Dobrze, że odszedł i niech mu się wiedzie. Watford go wykupi i raz na zawsze zakończymy ten temat. Oby do tego czasu nic nie odwalił.
0
zbylon
zbylon
4 lutego 2017, 23:43
Niang nigdy u nas nie zagrał na swojej pozycji. Na siłę próbowano zrobić z niego skrzydłowego. Nie lubię tego piłkarza, ale tutaj muszę go trochę bronić. To jest napastnik do ustawienia z jednym lub dwoma atakującymi, nie nadaje się na 4-3-3, no chyba że na szpicy.
3
Olli666
Olli666
5 lutego 2017, 00:37
W zeszłym sezonie grał z bacca na napadzie oraz za alegriego .
0
grzesiekpl88
4 lutego 2017, 22:46
Niech strzeli i 20, byle nie wrócił do Milanu. Nigdy.
A Napoli dzis 7 bramek Bolonii wpakował hat-trick Mertensa i Hamsika. Najlepszą piłkę w Serie A grają obecnie. Real będzie miał pod górkę z nimi.
4 lutego 2017, 21:54
grał na skrzydle, cud to, że Mazzari gra czymś innym niż 3-5-2... Oświeciło go ;]
0
4 lutego 2017, 21:44
Niech zgadnę - nie wystawili go na skrzydle, jak nasz artysta?
0
FaNaTyK
FaNaTyK
4 lutego 2017, 20:11
Wrócisz silniejszy synu marnotrawny! Ja tam czekam na jego powrót.
4 lutego 2017, 19:51
Ranocchia również całkiem udane spotkanie rozegrał z Liverpoolem (okraszone asystą) tak więc jak widać byli zawodnicy Serie A radzą sobie całkiem nieźle na wyspach.

Natomiast co do Nianga to życzę mu tych 10 bramek i końca przygody z Milanem. Nie ma sensu się obustronnie męczyć dłużej.
4 lutego 2017, 19:29
8 lub 10? czyli jak walnie 9 to go nie muszą kupować?
5 lutego 2017, 08:28
Dziwny zapis, ale można uznać, że jeżeli strzeli 8 to będzie 8 baniek, a jak dobrnie do 10 to dorzucą kolejne 10. Posadzą go przy 7 bramce i już nie wejdzie.
0
primo2p
primo2p
4 lutego 2017, 18:59
Jeżeli nawet nie strzeli 8 bramek, a 7, ale będzie miał przy tym wiele asyst i dobrze się będzie prezentował to mogą go i tak chcieć wykupić. Wszystko w jego nogach, a może jeszcze bardziej w głowie.
4 lutego 2017, 18:28
Jak się skuszą to niech Milan podbija, a co :)
0
Olli666
Olli666
4 lutego 2017, 18:41
Nie mogą bo jest klauzura odstępnego która raczej nie moze zostać zwiekszona lub zmniejszona przez żadna z stron
4 lutego 2017, 18:24
To że będzie tam dobrze grał, nie znaczy że u nas tak będzie...
1
Olli666
Olli666
4 lutego 2017, 18:39
Wiem ale obawiam sie ze skończymy z transferem nianga jak z el92 czy aubamayangiem
Jedynie mnie zastanawia czemu w Mediolanie nie strzelał? Presja? Soduwa ? Kasa? Czy zła motywacja? Która z tych rzeczy miała wpływ na zmianę gry Francuza
0
Rossoner1996
4 lutego 2017, 18:46
"Soduwa" raczej nie. Prędzej pewna częśc ciała innego mężczyzny...
2
Vol'jin
Vol'jin
4 lutego 2017, 19:09
ee czyli jak z EL92 wyszliśmy? Bo na ten moment EL 92 to tylko zmiennik w Romie ...

Nianga jakoś mi nie szkoda, miał swoje szane nie potrafił ich wykorzystać plus coś odwalał jak nie a z autem to skakanie na główkę z idiotycznego miejsca, głupota podobna jak Muntari kiedy złamał nogę bo grał sobie gdzieś z kumplami w piłkę ^^ no ale wtedy znowu go szczęście uratowało jak przy rozbiciu auta ;]
0
Daniel93
Daniel93
4 lutego 2017, 19:10
Matri tez mial dobre wejscia na wypozyczeniach... niech zagra chociaz 5 meczy to wtedy bedzie cos wiecej powiedziec o nim w PL.
0
FaNaTyK
FaNaTyK
4 lutego 2017, 20:24
Vol'jin

Takiego zmiennika jak Stephan każdy by chciał. 6 goli 6 asyst. Gdyby grał tyle minut co suso to by go w statystykach zjadł.
Byłem za tym żeby odszedł i dobrze się stało ale pisanie że wyszliśmy na tym jest żałosne. Faraon na tym wyszedł, nie my.