Euro U-21: Hiszpania w półfinale, asysta Deulofeu

20 czerwca 2017, 23:00, cinassek Aktualności

Reprezentacja Hiszpanii zapewniła sobie jako pierwsza uczestnictwo w półfinale Euro U-21 rozgrywanego w Polsce. Na stadionie w Gdyni pokonała ona 3:1 ekipę Portugalii. W wyjściowym składzie zwycięskiej drużyny wybiegł Gerard Deulofeu, który był jej kapitanem. Skrzydłowy spędził na murawie 82 minuty i asystował przy drugiej bramce. Na zakończenie fazy grupowej, Hiszpanie zmierzą się w piątek w Bydgoszczy z Serbami.

14 komentarzy
Olli666
Olli666
21 czerwca 2017, 08:11
Gerard przyjdź do nas będziesz naszym JOKEREM który bedzie wchodził z ławki i niszczył kondycyjnie rywala .
Ps Ta sytuacja przypomina mi trochę ta z przed 3 lat kiedy po sezonie taarabt chciał u nas grać kibce go chcieli a w ostateczności przyszedł ktoś inny czyli Jacek .
21 czerwca 2017, 10:12
Jego atuty są idealne, żeby go wpuścić na ostatnie 20-30 minut, kiedy przeciwnik jest już zmęczony. Zawodnik w sam raz do odwracania losów spotkań. Oprócz tego dobrze nadaje się do gry z kontry. Czyli grając, dajmy na to, z Juve, stawiamy autobusik i jeśli nadarzy się taka okazja, to długa do Gerarda na wolne pole.

Oby tylko nie grał jak na EU21, bo zalicza tam strasznie głupie straty, niczym młokos ze szkółki. Niezależnie gdzie ostatecznie trafi, życzę mu jak najlepiej.
1
adamos
adamos
21 czerwca 2017, 08:08
to, że podał dla mnie jest już zaskoczeniem, jeździec bez głowy musi sporo się nauczyć...
0
Johntychy
Johntychy
20 czerwca 2017, 23:40
Czyli Hiszpania w Półfinale w Tychach jeszcze do tego Włosi bo tak chyba drabinka wygląda i przedwczesny finał :D. Już nie mogę się doczekać by zobaczyć na żywo Gerarda w akcji :D
20 czerwca 2017, 23:29
Dziwnie wygląda na tym Euro. U nas biegał przez 90 minut jakby miał motorek w zadku a u Hiszpanów gra niczym gruby Ronaldo podczas meczu legend.