Puchar Konfederacji: Portugalia wygrała z Rosją, Silva w wyjściowym składzie

21 czerwca 2017, 19:19, cinassek Aktualności

Najnowszy nabytek Milanu, Andre Silva, rozegrał kolejne spotkanie w reprezentacji Portugalii podczas Pucharu Konfederacji 2017. Napastnik tym razem wybiegł w wyjściowym składzie swojego zespołu w wygranym 1:0 meczu z Rosją. Decydujący był gol z początku potyczki autorstwa Cristiano Ronaldo, wybranego MVP starcia w Moskwie. Silva przebywał na boisku do 78. minuty, wtedy to został zmieniony.

W ostatniej kolejce fazy grupowej, Portugalia zagra w sobotę, 24 czerwca o godzinie 17:00 polskiego czasu z Nową Zelandią.

19 komentarzy
adamos
adamos
22 czerwca 2017, 08:43
spokojnie koledzy on jest dopiero młodym graczem, szanse ma zostać drugim CR7 (nawet sama Krystyna mówi, że on będzie jego następcą) a Wy koledzy chcecie by już tak grał cierpliwości CR7 w tym wieku grał podobnie a nawet tak samo... I tak będzie z jednym najlepszych graczy we Włoszech.
0
luca8282
luca8282
21 czerwca 2017, 22:41
Super czytać to co o nim piszecie. Może to nowa gwiazda :) Która u nas zabłyśnie :) Nie mogę się doczekać jakiegoś meczyku - zobaczyć już przynajmniej tych wszystkich obecnych nowych w boju :)
0
Zirytowany
Zirytowany
21 czerwca 2017, 21:32
Najważniejsze żeby miał mu kto zagrywać piłki.
21 czerwca 2017, 20:12
Jeżeli wszyscy z Portugalii grają na Ronaldo to trudno było, aby się pokazał w meczu
1
Sergio4Ramos
21 czerwca 2017, 19:49
Najlepszy napastnik Mialnu od czasów Schewczenko. Wymieniłbym Benzeme i Bale na niego i mówię serio. Będzie TOP.
22 czerwca 2017, 11:39
Ja uważam, że Szewczenko dał najwięcej Milanowi ze wszystkich wymienionych napastników. Szewa to był napastnik kompletny, który łącznie z rokiem po powrocie z Chelsea grał dla Milanu aż 8 sezonów, czyli tyle ile do tej pory CR7 dla Realu, i często decydował o naszych sukcesach. Inzaghi był trochę mniej wymiarowy, a Ronaldo, Pato oraz Ibra grali zbyt krótko, by mogli równać się z Andrijem jeśli chodzi o Milan.
21 czerwca 2017, 19:28
dobrze gra głową, jest silny i szybki, fajnie pokazuje się do gry. Takie pierwsze wrażenie bo przyznam się, że wcześniej go nie oglądałem
3
Kuziu
Kuziu
21 czerwca 2017, 19:27
W drugiej połowie mecz się bardziej otworzył i A. Silva miał więcej szans, aktywny biegał do końca, kiedy zszedł w 80 minucie. Najlepsza sytuacja: https://streamable.com/m1c96

Na temat 1 połowy napisałem w poście z Perinem i Panem Widmo.
Edytowano dnia: 21 czerwca 2017, 19:30
4
patoo_07
patoo_07
Nie dostawał piłek, także nie miał za bardzo jak się pokazać. W sumie miał jedną dobrą okazję, ale został zablokowany. Wiadomo jak to jest, jak się gra w ataku obok Ronaldo. Mecze w kadrze niewiele nam powiedzą, bo tam nie jest centralną postacią, jaką prawdopodobnie będzie u nas.
1
21 czerwca 2017, 19:25
skycalcio spoko, tylko już wizualizowałem sobie takie same występy w koszulce Milanu
1
Anonim
21 czerwca 2017, 19:24
2 połowa bardzo dobra w wykonaniu Silvy. W pierwszej nie miał za dużo miejsca na pokazanie się ;)