Allievi U16 zdobywają Scudetto!

23 czerwca 2017, 19:00, Presidente Aktualności

Drużyna młodzieżowa Milanu, Allievi U16, pokonała swoich rówieśników z Romy aż 5-2 i zapewniła sobie Scudetto w swojej kategorii wiekowej. Triumf młodych Rossonerich z wysokości trybun oglądali Massimiliano Mirabelli, Marco Fassone i Filippo Galli. Podopieczni Alessandro Luppiego znakomicie rozpoczęli spotkanie, ponieważ już po 23 minutach na tablicy widniał wynik 3-0, a na listę strzelców wpisywali się kolejno Tonin, Basani i Haidara. Młodzi Giallorossi jednak się nie poddali i najpierw przed końcem pierwszej połowy bramkę strzelił Riccardi, a w drugiej kontaktowe trafienie dołożył Barbarossa. Na więcej nie było ich stać. Za to przeciwnika postanowili dobić Milaniści. Ponownie znać o sobie dała dwójka Tonin i Haidara i starcie zakończyło się wynikiem 5-2. Poniżej wyjściowa jedenastka zwycięskiej ekipy:

MILAN (4-3-1-2): Soncin; Barazzetta, Merletti, Culotta (C), Basani; Sala, Brambilla, Frigerio; Maldini; Tonin, Haidara