Euro U-21: Włochy odpadają w półfinale

28 czerwca 2017, 00:13, FossaDeiLeoni Aktualności

Młodzieżowa reprezentacaja Włoch przegrała 1:3 półfniałowy mecz z Hiszpanią ramach Euro U - 21, które rozgrywane jest w Polsce. Hat trickiem popisał się Saul, zaś dla Azzurrinich bramkę zdobył Federico Bernardeschi. Warto wspomnieć, że Italia od 57. minuty grała w dziesiątkę po czerwonej kartce, jaką ujrzał Roberto Gagliardini. Cały mecz w barwach Włoch zagrali Donnarumma i Calabria, a w 62. minucie na boisku pojawił się Locatelli. W barwach Hiszpanów 83 minuty na boisku spędził Deulofeu. W piątek La Roja w finale podejmie repezentację Niemiec. Początek meczu o 20:45 w Krakowie.