Rossoneri w reprezentacjach w listopadzie: podsumowanie

14 listopada 2017, 23:21, cinassek Aktualności

Drużyna Milanu wraca do pracy w komplecie po powrocie piłkarzy ze zgrupowań reprezentacji. Oto, jak spisali się rossoneri w listopadzie w barwach swoich krajów:

WŁOCHY:

- Leonardo Bonucci: 90 minut w meczu ze Szwecją (0:1), 90 minut w rewanżu ze Szwecją (0:0)

- Gianluigi Donnarumma: rezerwowy w meczu ze Szwecją (0:1), rezerwowy w rewanżu ze Szwecją (0:0)

WŁOCHY U-21:

- Manuel Locatelli: rezerwowy w meczu z Rosją U-21 (3:2)

Patrick Cutrone: 90 minut, asysta i zmarnowany rzut karny w meczu z Rosją U-21 (3:2)

SZWAJCARIA:

Ricardo Rodriguez: 90 minut i bramka z rzutu karnego w meczu z Irlandią Północną (1:0), 90 minut w rewanżu z Irlandią Północną (0:0)

CHORWACJA:

- Nikola Kalinić: 76 minut, bramka i wywalczony rzut karny w meczu z Grecją (4:1), 76 minut w rewanżu z Grecją (0:0)

PORTUGALIA:

Andre Silva: 90 minut w meczu z Arabią Saudyjską (3:0), rezerwowy w meczu ze Stanami Zjednoczonymi (1:1)

HISZPANIA:

Suso: rezerwowy w meczu z Kostaryką (5:0), 45 minut w meczu z Rosją (3:3)

TURCJA:

Hakan Calhanoglu: 64 minuty w meczu z Rumunią (0:2), 75 minut w meczu z Albanią (2:3)

WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ:

Franck Kessie: 90 minut i żółta kartka w meczu z Marokiem (0:2)

KOLUMBIA:

Cristian Zapata: 90 minut i bramka w meczu z Koreą Południową (1:2), poza kadrą w meczu z Chinami (4:0)