Kadra Milanu na Napoli: brak Calabrii i Calhanoglu

17 listopada 2017, 17:00, cinassek Aktualności

Drużyna Milanu udała się na wyjazdowy mecz z Napoli w 22-osobowym składzie. W kadrze na ten pojedynek z różnych względów zabrakło Andrei Contiego, Davide Calabrii, Hakana Calhanoglu, Gustavo Gomeza oraz Gabriela Paletty. Oto powołani:

BRAMKARZE: A. Donnarumma, G. Donnarumma, Storari

OBROŃCY: Abate, Antonelli, Bonucci, Musacchio, Rodriguez, Romagnoli, Zapata

POMOCNICY: Biglia, Bonaventura, Borini, Gabbia, Kessie, Locatelli, Mauri, Montolivo

NAPASTNICY: Cutrone, Kalinic, Andre Silva, Suso.

8 komentarzy
JanekACM22
JanekACM22
18 listopada 2017, 05:44
Do boju Rossoneri! Panowie umówmy się będą wygrane to i zniknął hejty na Vincenzo :-D
0
jasiom22
jasiom22
18 listopada 2017, 03:42
...powinniśmy przegrąć trzema bramkami... (1-4 powiedzmy) pewnie przegramy mniej i w oczach trenera będzie to wielki sukces... ze szczególnie dobrą grą w drugiej połowie...... przegramy tylko jedną lub dwoma bramkami.., tylko Ja bym jednak wolał przegranych i 10 miejsca w tabeli nie kwalifikować w kategoriach sukcesu...
0
magneto
magneto
17 listopada 2017, 17:14
Wiadomo, że będzie w pałę. Pytanie tylko ile. Zamiast zwolnić Montelle teraz w gdy była przerwa na reprezentacje to ci dalej mówią o zaufaniu do niego.
3
Zuber
Zuber
17 listopada 2017, 17:23
A Ty dalej się widzę czytać, ze zrozumieniem nie nauczyłeś, mało razy powtarzali, że go nie zwolnią? :D
0
magneto
magneto
17 listopada 2017, 17:33
Dlatego napisałem "zamiast". Boli czytanie ze zrozumieniem?
1
Zuber
Zuber
17 listopada 2017, 18:05
I tak go nie zwolnią, więc jaki sens pisać o tym prawie pod każdym postem, nie dotarło to dalej do Ciebie? :p ps. Do adminów, zmieńcie fonta bo polskie znaki wstawia i tak z innej czcionki.
1
Mirabelli
Mirabelli
17 listopada 2017, 19:20
A dlaczego od razu nas na porażkę skazujesz? Licz na zwycięstwo, a nie już latasz z hiobowymi wieściami, a może w czasie się przeniosłeś i znasz już wynik co?