Dokładny terminarz Milanu do wiosny

9 stycznia 2018, 09:04, cinassek Aktualności

Lega Serie A opublikowała dokładny terminarz spotkań do marcowej przerwy na mecze reprezentacji narodowych, a więc także do końca zimy. Zaplanowane zostały między innymi derby Mediolanu – odbędą się one w niedzielę, 4 marca. Oto wykaz pojedynków Milanu we wszystkich rozgrywkach:

9 stycznia 2018, 20:37
W moje urodziny ze SPAL. Jest nadzieje, że nie zepsują mi tego dnia.
1
MK92
MK92
10 stycznia 2018, 00:51
Ja miałem urodziny w minioną sobotę i Milan mnie na szczęście w tym dniu nie zawiódł ;)
0
MK92
MK92
9 stycznia 2018, 17:15
W lutym co kilka dni mecz. W marcu być może również. Dla nas to dobrze, ale piłkarze będą mieli maraton i to z nie byle jakimi rywalami... Oby podołali!
0
matten
matten
9 stycznia 2018, 13:50
Boję się tych dwóch meczów z Lazio pod koniec stycznia... oby znowu nie skończyło się golleadą Rzymian :/ Potem będzie trochę łatwiej, aczkolwiek Łudogorec stanowi dla mnie pewną zagadkę... na pewno nie można ich zlekceważyć, bo może się to źle skończyć.
1
Nesta_13
Nesta_13
9 stycznia 2018, 15:37
Też się boję o to Lazio... Należy pamiętać jednak ze oni również grają na 3 frontach i z pewnością skisną bliżej końcówki sezonu, jak to wiele razy już miało miejsce.
1
Umberto
Umberto
9 stycznia 2018, 13:43
Przecież musi być przerwa dwutygodniowa. To bardzo w dobrym kierunku poszły zmiany bo już nam odpadły dwa mecze w Pucharze Włoch i 2 kolejki, patrząc na ubiegłe lata.
1
Nesta_13
Nesta_13
9 stycznia 2018, 13:29
Ale kocioł... Trzeba będzie zaangażować primavere i dokonać jednak 1/2 transferów nawet za darmo bo nie wyrobimy. Suso się zmęczy i wszystkie ważne mecze możemy przegrać, a uważam że ten okres to decydująca dla nas faza sezonu.
0
Marios77
Marios77
9 stycznia 2018, 13:15
Z terminarza wynika że powinnismy zainkasować komplet punktów do końca sezonu...;)
2
9 stycznia 2018, 12:35
Od 22.02 do 4.03 będzie kaplica. Z naszą wąską kadrą nie ma szans na wygrane z Romą i Interem oraz na awans do finału Pucharu. Coś trzeba będzie poświęcić.
1
AC Kamil
AC Kamil
9 stycznia 2018, 12:14
Jeśli Milan awansuje do 1/8 LE to od 10 lutego do 18 marca będzie rozgrywał cały czas mecze w systemie liga - puchar, czyli bez przerwy na odpoczynek w czasie tygodnia. Dla kibiców bardzo fajna sprawa, ale piłkarze mogą mieć ciężko, dziwi mnie ta przerwa dwutygodniowa w rozgrywkach, w tym czasie spokojnie można rozegrać mecze półfinałowe Pucharu Włoch i odciążyć drużyny od rozgrywania dodatkowych spotkań w krajowych rozgrywkach w już i tak trudnym okresie, a wszyscy półfinaliści grają na wiosnę w Europie więc to powinno być na rękę władzom ligi by mieli możliwość jak najlepszego przygotowania się do tych rozgrywek.
Edytowano dnia: 9 stycznia 2018, 12:15
0
Milek1996
Milek1996
9 stycznia 2018, 11:43
18.02-28.02 ciekawe czy wytrzymamy taką serię... Jeżeli wygramy te trzy mecze to na inter będziemy tak naładowani, że 3:0 wpadnie no a później dalej LE... oby oby się udało
9 stycznia 2018, 10:02
Najbardziej cieszy mnie, że nie gramy o 12.
2
acmszymon
acmszymon
9 stycznia 2018, 12:48
Jak są mecze o 12:00 to przynajmniej wiadomo, ze na Eleven będą ;)
9 stycznia 2018, 09:45
trudny okres bedzie od 21 stycznia do 18 marca :)
1
Gerada
Gerada
9 stycznia 2018, 09:18
Teoretycznie wydaje się, że trudny okres będzie między 25 lutego a 4/8 marca (rozegranie w 8 dni dwóch wyjazdó do Rzymu plus derby i ewentualnie trudny mecz w lidze europy po kolejnych 4 dniach). Poza tym trzeba uważać w dwumeczu z Lazio u siebie. Reszta spotkań dobrze by było gdyby była nasza.