Puchar Europy / Liga Mistrzów 1963, 1969, 1989, 1990, 1994, 2003, 2007

Pat w rozmowach z Boca Juniors. Kluczem do ich odblokowania młodziutki Maroni

9 stycznia 2018, 18:35, Presidente Aktualności
Pat w rozmowach z Boca Juniors. Kluczem do ich odblokowania młodziutki Maroni

Rozmowy Milanu z Boca Juniors w sprawie przenosin Gustavo Gomeza utknęły w martwym punkcie. Jak informują włoskie media, a co potwierdził dzisiaj także Massimiliano Mirabelli, powodem są rozbieżności stron, co do formuły transferu. Klub z Argentyny proponuje jedynie wypożyczenie z opcją wykupu, podczas gdy mediolańczycy, jeśli mają pozwolić odejść stoperowi, to chcą, by zwróciła się kwota, za którą sprowadzili go półtora roku temu z Lanus, czyli osiem milionów euro. Według TuttoMercatoWeb, rozmowy mogą ruszyć z miejsca, jeśli Boca Juniors otworzy się na możliwość włączenia w transakcję młodego pomocnika, który podoba się Milanowi, Gonzalo Maroniego. W jego kontrakcie jest zapisana klauzula wykupu opiewająca na sześć milionów euro. Argentyńczycy ani myślą pozwolić mu odejść, ale ich stanowisko może ulec zmianie w związku z zaistniałą sytuację dotyczącą Gustavo Gomeza.

17 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
grzesiekpl88
Moderator grzesiekpl88
9 stycznia 2018, 21:10
Ja tam problemu nie widzę, niech dają 6mln, od razu w drugą stronę zapłacić klauzulę Maroniego i niejako jako wymianę. Na pewno lepsza inwestycja.
1
camlab73
camlab73
9 stycznia 2018, 21:58
Zgadzam się. Tyle, że Boca też wie o tym że to lepsza inwestycja, a przy dzisiejszym rynku pewnie liczą na jakieś kokosy za młodego, więc go pewnie nie chcą puszczać za byle kilka milionów.
0
grzesiekpl88
Moderator grzesiekpl88
9 stycznia 2018, 22:47
Nic nie stoi na przeszkodzie żebyśmy po sprzedaży Gomeza nawet na niższą kwotę zapłacili klauzulę i ściągnęli młodego. Jak wypali to kokosy dla nas, ryzyko chyba nawet mniejsze niż z Gomezem jeśli to taki talent.
2
camlab73
camlab73
9 stycznia 2018, 19:08
Ps podobno Wolverhampton oferował 38 milionów ojro za Silvę ale został odrzucony
Edytowano dnia: 9 stycznia 2018, 19:09
1
IMMORTAL
IMMORTAL
9 stycznia 2018, 20:46
I podobno mają złożyć kolejną ofertę
0
januchsztum2
januchsztum2
9 stycznia 2018, 21:11
Jeśli to prawda: Klub z CHAMPIONSHIP!(co prawda murowany kandydat do awansu, ale jednak) składa ofertę 38 milionów euro za piłkarza, który w tym sezonie nie strzelił bramki w Serie A ani Pucharze Włoch. W przeszłości zagrał JEDEN bardzo dobry sezon w LIDZE PORTUGALSKIEJ. Na dziś jego jedyną zaletą jest to że jest perspektywiczny. ZESPÓŁ Z DRUGIEJ LIGI ANGIELSKIEJ PŁACI 38 MILIONÓW ZA REZERWOWEGO PIŁKARZA KLUBU Z SERIE A I CHCE JESZCZE PODNIEŚĆ OFERTĘ!!!!!!! Mózg rozwalony
6
Vol'jin
Vol'jin
9 stycznia 2018, 21:15
W Wolves sporo do powiedzenia ma Mendes pilkarze z jego stajni gdzie np w porto nie dali rady R.Neves czy trenerem tan jest kumpel Mendesa, a którego pogoniono z Valencii
0
Owiec
Owiec
9 stycznia 2018, 22:13
Mniejsza za kogo, dla mnie to jest niewyobrażalne że klub z drugiej ligi potrafi dac 38 milionów na piłkarza...co jak co ale to DRUGA LIGA
0
Cesash
Cesash
10 stycznia 2018, 00:38
W Anglii są inne realia finansowe.
0
adamos
adamos
10 stycznia 2018, 08:41
skąd oni mają tyle pieniędzy ja sie pytam? To jest śmiech na sali My mamy zerowy fundusz teraz na okienko, a taki 1 ligowiec wyskakuje z kwotą 38 mln nawet mistrz Polski tyle nie ma buhahahaha
0
grzesiekpl88
Moderator grzesiekpl88
10 stycznia 2018, 09:55
Tam jest taka kasa z praw TV, że głowa mała.
0
camlab73
camlab73
9 stycznia 2018, 18:53
No i dobrze, Milan nie powinien mieć parcia na jego sprzedaż. Odejdzie Paletta, Zapata i zostaje on jako rezerwowy stoper, wciąż w jeszcze młodym jak na środkowego obrońcę wieku. Lepszą opcją z punktu widzenia Milanu jest wypożyczenie go do Serie A, ogra się i będzie albo wartościowym zmiennikiem, albo ktoś go chętniej kupi za dobre pieniądze po udanym sezonie, bo na razie to jest jedną wielką niewiadomą dla przyszłych klubów- mocny ławkowicz który nie gra. Tak więc albo na warunkach Milanu, albo niech się Boca wypcha ;)
2
mistrzMALDINI
mistrzMALDINI
9 stycznia 2018, 19:52
Zapata raczej na razie nie odejdzie.
2
camlab73
camlab73
9 stycznia 2018, 20:58
Za rok kończy mu się kontrakt- możliwe że odejdzie w celu szukania gry i łapania minut na stare lata, a jakoś nie sądzę żeby mieli go przedłużać ;)
1
grzesiekpl88
Moderator grzesiekpl88
9 stycznia 2018, 21:09
Nie pamiętam źródła ale jakiś serwis donosił, że Paletta nie chce się nigdzie ruszać, były kontakty z Sassuolo ale stwierdził że zostaje.
0
camlab73
camlab73
9 stycznia 2018, 21:56
Jak nie wiadomo o co chodzi, to pewnie chodzi o to, że Sassuolo nie da mu takiej pensji jaką ma w Milanie. Ale serio... zostawać i trenować z Primaverą tylko dlatego, żeby przez pół sezonu mieć lepszą pensję? Absurdalny jest ten człowiek... zamiast iść się odbudować do Sassuolo, to chyba liczy na przychylność Gattuso i nowy kontrakt.
0
BadMad
BadMad
9 stycznia 2018, 22:27
Paletta przymierzany do Interu jako remedium na klopoty w defensywie tak dziś wyczytalem;]
0