Puchar Europy / Liga Mistrzów 1963, 1969, 1989, 1990, 1994, 2003, 2007

Berlusconi: "Przykro mi, że pewne wskazówki dotyczące taktyki nie zostały wzięte pod uwagę"

10 stycznia 2018, 14:52, cinassek Aktualności
Berlusconi:

Były właściciel Milanu, Silvio Berlusconi, w ostatnim czasie podkreślał w mediach swoje wsparcie dla trenera rossonerich, Gennaro Gattuso, ale jednocześnie zaznaczał, że według niego plan nie ma szans powodzenia, jeśli zespół nie przejdzie na grę dwójką napastników. Teraz, na antenie Radio 1 Rai, ex-premier Włoch ponownie wyraził swoją opinię, mówiąc: "Jest mi przykro z powodu tego, że pewne wskazówki dotyczące taktyki, w jakiej Milan powinien występować na murawie, nie zostały wzięte pod uwagę przez osoby, które powinny o tym pomyśleć".

7 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
adamos
adamos
11 stycznia 2018, 08:11
4-3-1-2 i Attaccare znamy to Silvo, Brocha i Pippo robili co chciałeś i niestety porażka. Monte też grał 2 napadziorami i też nie wyszło.
0
Boro
Boro
10 stycznia 2018, 18:43
Wielu "pseudo znawcow" z for wypisuje rady ktore znow poprowadzily by nas na szczyt to co dopiero obrzydliwie bogaty gosc z przerosnietym ego, on juz musi miec racje:)
2
AlphaOmega
AlphaOmega
10 stycznia 2018, 17:11
Forza Silvio! Gdyby nie zegar biologiczny, którego niestety nie da się zatrzymać i postępujące choroby wciąż liczylibyśmy się na świecie :) Nie musielibyśmy patrzeć na Kaliniciów, Borinich i inne wynalazki
2
Arva
Moderator Arva
10 stycznia 2018, 20:41
Patrzylibyśmy na Brocchiego na ławce trenerskiej :).
3
Mieszko
Mieszko
10 stycznia 2018, 16:34
Czy możecie przestać cytować tego klasyka...
0
matten
matten
10 stycznia 2018, 14:57
Od początku mówiłem, że trzeba było powierzyć misję trenowania zespołu do końca sezonu panu Berlusconiemu, śmiem twierdzić, że wyniki nie byłyby dużo gorsze ;)
3
SuperSnajper
Moderator SuperSnajper
10 stycznia 2018, 16:35
A co ty znasz Silvio od wczoraj? on głupi nie jest i trenerem by nigdy nie został, bo wie, że by się skompromitował. Dobre rady to każdy "gupi" może dawać, ale decydować i za to odpowiadać juz nie jest tak łatwo
1