Hakan Calhanoglu / 7
Fabio Borini / 7
Trener Gennaro Gattuso / 8
63 oddanych głosów

Wyjazdowe spotkanie z Łudogorcem Razgrad w ramach 1/16 finału Ligi Europy potoczyło się dla Milanu książkowo. Po golach Patricka Cutrone, Ricardo Rodrigueza z rzutu karnego oraz Fabio Boriniego, mediolańczycy wygrali w Bułgarii aż 3:0 i mają ogromny komfort przed rewanżem na San Siro.

Tradycyjnie zachęcamy do ocenienia postawy drużyny rossonerich za poprzedni mecz!

8 komentarzy
greg55
greg55
20 lutego 2018, 15:06
Fajna strona dzięki ktorej namerzysz dowolny telefon :)- Wystarczy sie zapisac i znac nr poszukiwanej osoby. Zobacz jakie to proste i przydatne! -- short1.link/nami --
0
_GAHU_
17 lutego 2018, 23:19
Chyba tylko ja tak surowo oceniam :p- sporo gwiazdek wiecej niż u mnie w tej średniej ocen
16 lutego 2018, 15:44
Bonaventura za wysoko, był wczoraj najgorszy i irytował tymi strzałami w gołębie
0
adamos
adamos
16 lutego 2018, 08:37
Silva i nota 6 to chyba żart za co? Ten to nawet jakby 3 karnych nie strzelił w jednym meczu to nie dostanie niższej noty. Ale no tak talent i nastepca Ronaldo to 7-6 mu się nalezy jak nic....
0
epl
epl
16 lutego 2018, 10:01
Za to że nic szczególnego nie zdziałał i nic szczególnego nie zmarnował. Grał przyzwoicie, ale nie miał żadnej dobrej okazji (nie ze swojej winy bo ustawiał się i wychodził na pozycję całkiem przyzwoicie). Bardziej zastawia ocena Abate. Gość w pierwszych minutach zarobił żółtą. W drugiej połowie gdyby nie spalony zaliczyłby czerwoną i karny przeciwko Milanowi (po czym Gatusso słusznie spanikował i szybko go zmienił). Jak dla mnie ocena 4, a tu proszę - średnia 5,5.
2
adamos
adamos
16 lutego 2018, 10:38
epl zgadzam się z Tobą co do oceny Abate ten mecz mu nie leżał i był najsłabszym ogniwem, też odstawał pod względem szybkości...