Pewna wygrana Arsenalu w lidze pomiędzy meczami z Milanem

11 marca 2018, 16:32, cinassek Aktualności

Rywal Milanu w 1/8 finału Ligi Europy, Arsenal, zwyciężył swoje niedzielne spotkanie w Premier League przypadające pomiędzy potyczkami z rossonerimi. Podopieczni Arsene Wengera wygrali u siebie pewnie 3:0 z Watfordem. W pierwszej połowie do siatki trafił Shkodran Mustafi, zaś po przerwie wynik podwyższyli Pierre-Emerick Aubameyang oraz Henrich Mychitarian. Przy stanie 2:0, goście nie wykorzystali rzutu karnego - uderzenie obronił golkiper Kanonierów, Petr Cech.

Arsenal wystąpił w składzie: Cech - Maitland-Niles, Mustafi (73' Chambers), Holding, Kolasinac - Elneny, Xhaka - Mychitarian (78' Wilshere), Ozil, Iwobi (67' Welbeck) - Aubameyang

11 marca 2018, 17:16
Milan nie ma nic do stracenia. Chłopaki wiedzą, że nikt im głowy nie urwie jeśli odpadną. Myślę, że z tego powodu zejdzie z nich sporo presji i zagrają na większym luzie, lub przeciwnie, z ogromną złością i chęcią pokazania, że wcale gorsi nie są. W 1 meczu, gdyby Hakan dał się podciąć w polu karnym, ten mecz mógłby wyglądać zupełnie inaczej.
4
_GAHU_
_GAHU_
11 marca 2018, 17:01
Wiadomo że w awans wierzę póki są na to szanse ale nie ma co się oszukiwać że są one marginalne.Nie wierzę że Arsenal nic nam w tym drugim meczu nie klepnie bo nawet jeśli na środku gra Welbeck a nie Auba to ta ofensywa jest bardzo mocnym ich atutem a szczególnie to że skrzydłowi potrafią wziąć na siebie ciężar gry, mają oboje dobry strzał a przede wszystkim potrafią zagrać nieszablonowo i szybko.Jesli Arsenal trafi to przy naszych napastnikach strzelenie 3 bramek graniczy z cudem. Jak na moje jedyna szansa to próba zaskoczenia Arsenalu tak jak w pierwszych minutach u nas tylko żeby jeszcze nie zabrakło dokładności. Chcoiaz rozum podpowiada mi że mecz ten w przebiegu będzie podobny do pierwszego spotkania.Obym się mylił.
0
AC1899
AC1899
11 marca 2018, 16:40
To już mało ważne. I tak nie awansujemy. Trzeba za to dzisiaj koniecznie wygrać, bo Lazio na razie przegrywa z Cagliari, a Inter wieczorem gra z Napoli. Znów można odrobić.
3
mrkojiro
mrkojiro
11 marca 2018, 16:47
Do tego Sampdoria nie zdobędzie nawet punktu z Crotone. Idealnie to się układa.
1
tober12
tober12
11 marca 2018, 17:45
Nie można mówić, że nie awansujemy bo jest zawsze szansa na awans. Tym bardziej 2-0 to nie tragedia gdy obejmiemy prowadzenie w Arsenalu będą pod presją. Lecz fakt wynik trudny do zrobienia. Ale sytuacja w SerieA układa się miło. Przy remisie Lazio i porażce Sampy, gdyby udało się wygrać Napoli a będą chcieli się odkuc za Rome jest szansa. Przy naszej wygranej i hipotetycznie wygranej w derbach(zaległy mecz) byśmy tracili 1 ptk do Interu i 3 do Lazio a więc LM w zasięgu.