Porażka Primavery w pierwszym meczu finału Pucharu Włoch

6 kwietnia 2018, 22:48, Ginevra Aktualności

W pierwszym meczu finału Pucharu Włoch, rozgrywanym w Turynie na Stadio Filadelfia pod okiem m.in Marco Fassone, Massimiliano Mirabellego, Rino Gattuso, Christiana Abbiatiego i Andrei Belottiego, Primavera Milanu przegrała z Torino 0-2 (0-0). Podopieczni trenera Alessandro Lupiego, po dość wyrównanej pierwszej połowie, dali się po przerwie zaskoczyć piłkarzom Il Granata, tracąc dwie bramki w 3 minuty po strzałach Buticia (52') i Rautiego (55'). Do końca spotkania Rossoneri próbowali jeszcze powalczyć o kontaktową bramkę, ale nie udało się wykorzystać stworzonych sytuacji. W rewanżu za tydzień na San Siro czeka ich więc bardzo ciężkie zadanie. Skład Milanu w tym meczu: Guarnone; Bellanova, Gabbia, Bellodi, Campeol; Pobega (Capanni), El Hilali, Torrasi (Brescianini); Dias, Tsadjout, Mastour (Forte).