Puchar Włoch 1966/67, 1971/72, 1972/73, 1976/77, 2002/03

Ponad 37 mln euro zarobku Milanu z wpływów za wejściówki na San Siro

16 maja 2018, 14:45, cinassek Aktualności
Ponad 37 mln euro zarobku Milanu z wpływów za wejściówki na San Siro

W obecnym sezonie na San Siro odbyło się 28 oficjalnych meczów Milanu - 18 w Serie A, 7 w Lidze Europy oraz 3 w Pucharze Włoch. Do rozegrania pozostaje jeszcze ostatnia domowa potyczka, w której rywalem rossonerich będzie Fiorentina. Jak wylicza Tuttosport, wszystkie dotychczasowe potyczki ekipy Il Diavolo w Mediolanie obejrzało łącznie 1 279 165 osób, co daje średnią widzów na poziomie nieco ponad 45 tysięcy na mecz. Wpływy z biletów zagwarantowały klubowi zarobek rzędu 37,05 mln euro.

16 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
tober12
16 maja 2018, 21:59
Milan gra padake a jest super! Co będzie jak będziemy grali o scudetto 100 mln hehe ! Fajnie by było wrócić na szczyt.
0
patrykas
patrykas
16 maja 2018, 20:11
A tymczasem Lucas Ocampos pogrywa sobie w pierwszym składzie w finale LE :D
0
alois
alois
16 maja 2018, 20:47
Do spółki z Ramim
3
zycumilanista
16 maja 2018, 20:52
Właśnie wszedłem na stronkę żeby to napisać. A my gramy takimi armatami jak Borini czy też ten którego imienia nie wolno wmawiać. Podpowiem że chodzi o Chorwata.
1
Micho
Micho
16 maja 2018, 20:58
Ocampos u nas niestety az tak dobrze nie grał i wiekszosc za jego transfer wieszało psy na zarzadzie
5
Legenda Shevchenko
16 maja 2018, 17:59
AC Milan smutne me serce bije dla Ciebie.
1
Domas1989
Domas1989
16 maja 2018, 17:21
Szkoda, że wynik sportowy nie poszedł w parze z frekwencją:/
0
matten
matten
16 maja 2018, 15:48
Nie ma się co dziwić, letnia kampania transferowa narobiła ludziom nadziei :)
Edytowano dnia: 16 maja 2018, 15:49
1
Ginevra
Ginevra
16 maja 2018, 18:12
Mercato jak mercato, ale my nawet na Veronie dwie kolejki temu mieliśmy 50 tys ludzi, mimo że graliśmy już tylko o LE. Kibice w Mediolanie są bardzo spragnieni powrotu swoich drużyn do walki o najwyższe cele. Potencjał jeśli chodzi o widzów jest niesamowity. Szkoda, że stadion nie jest nasz...
9
PanX
PanX
16 maja 2018, 14:53
Ktoś wie ile zarobił Juventus na biletach w tym sezonie?
1
robert150695
robert150695
16 maja 2018, 15:04
Pewnie Beppe Marotta :)
1
hyrus13
hyrus13
16 maja 2018, 15:27
O to samo chciałem zapytać. Ciekawi mnie też Inter, który ma zdaje się wyższą frekwencję niż Milan.
0
skazany na bany x2
skazany na bany x2
16 maja 2018, 15:44
na juve przychodzi dużo mniej kibiców, więc chyba mniej zarobił. chyba że bilety mają drogie, nie wiem.
0
WinstonSmith
WinstonSmith
16 maja 2018, 18:10
Juventus małą liczbę miejsc na stadionie rekompensuje wysoką ceną za bilet, także nie spodziewajcie się, że zarobili mniej.
0
Ginevra
Ginevra
16 maja 2018, 18:18
Juve z tego co znalazłam do tej pory 52,8 mln, ale ceny mają ze dwa razy wyższe.
6
savicevic88
savicevic88
16 maja 2018, 21:43
I stadion chyba o połowę mniejszy. Tylko, że na Juventus jest parcie od kilku lat a my pomimo padliny nie wypadliśmy aż tak blado.
0