Puchar Włoch 1966/67, 1971/72, 1972/73, 1976/77, 2002/03

Marco Fassone w Londynie na spotkaniu z przedstawicielami Elliotta. Włoch może stracić posadę dyrektora generalnego

11 lipca 2018, 13:52, Presidente Aktualności
Marco Fassone w Londynie na spotkaniu z przedstawicielami Elliotta. Włoch może stracić posadę dyrektora generalnego

Jak informuje telewizja Sky, Marco Fassone obecnie przebywa w Londynie, gdzie ma spotkać się z czołowymi postaciami funduszu Elliott, nowego właściciela Milanu. Jednym z poruszanych tematów ma być przyszła struktura organizacyjna, gdyż nie jest tajemnicą, że klub czekają zmiany kadrowe, które mogą dotknąć także samego Fassone. Corriere della Sera zwraca uwagę, że we wczorajszym oświadczeniu funduszu Elliott jedynym wymienionym z nazwiska był Gennaro Gattuso, co może sugerować, że Marco Fassone i Massimiliano Mirabelli mogą, lecz nie muszą, pożegnać się z mediolańczykami. Zwłaszcza obecny dyrektor generalny może zachować pracę, choć nie posadę, co wiązałoby się oczywiście z ograniczeniem posiadanych dotychczas uprawnień i kompetencji. Jeśli chodzi o jego potencjalnych następców, media wymieniają Umberto Gandiniego, jako faworyta, oraz dyrektora generalnego Sassuolo, Giovaniego Carnevaliego. Kandydatura tego pierwszego jest oceniana wysoko zważywszy na jego aktywność w świecie futbolu, co miałoby przełożenie na poprawienie relacji z UEFA. 

21 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
Tarbok
Tarbok
11 lipca 2018, 18:50
Zwolnienie obecnego zarządu byłoby w moim odczuciu wielkim błędem. Różnica między F&M a Gallianim jest kosmiczna, zarówno w kwestii rozsądnego zarządzania klubem jako przedsiębiorstwem jak i komunikacji z kibicami. Wyciągnąć się z tego bagna, w ktore wpadliśmy mając najwyższe (czy tam drugie) kominy płacowe w Serie A dla graczy o bardzo wątpliwej jakości przez lata nie dałby rady nikt i oskarżanie obecnego zarządu o to, że dalej nie ma nas w LM, jest wręcz śmieszne.
1
Fassone
Fassone
11 lipca 2018, 17:49
Słucham?
0
whyimsogreat
whyimsogreat
11 lipca 2018, 17:10
Brakujące ogniwo między człowiekiem i gekonem, gadzie oblicze, może nawet reptilianin. To się nie mogło udać.
0
Dalmatynczyk85
Dalmatynczyk85
11 lipca 2018, 16:23
Czas ucieka. W ciągu dwóch 10 dni w Milanie nie będzie ani Łysego ani jego koleżki. Żegnam ich bez żalu.
1
grzyweek7
grzyweek7
11 lipca 2018, 16:04
A niech go zwolnią, może i transfery na plus, ale cały czas mydlił nam oczy, mówiąc że jest dobrze, Chińczycy są spoko i wql.
1
Dalmatynczyk85
Dalmatynczyk85
11 lipca 2018, 16:46
I że refinansowanie jest blisko... Kłamczuszek z tego Marka.
0
Skot Łilson
Skot Łilson
11 lipca 2018, 16:55
A co miał powiedzieć? Że jesteśmy w dupie i ogólnie nie wiadomo co się wydarzy ale spoko nie martwcie się bo Chińczyk nie ma pieniędzy jakby co i może przejmie nas Eliot?
2
adamos
11 lipca 2018, 15:21
Najważniejsze dla Nas to, aby Elliott przekonał TAS aby ten przywrócił nas do LE. UEFA zarzucała Nam długi, fatalny plan finansowy i niepewną osobę w postaci Li. Teraz nie mamy długów, mamy znanego właściciela, więc całą argumentację Elliott obalił na wstępie... OBY!!!!! A to, że zarząd się zmieni to oczywista oczywistość przy zmianie właściciela. Oby tylko dobrze pokierowali transferami, jeśli Nas przywrócą do LE!!!
1
Wolly
Wolly
11 lipca 2018, 15:08
Zmiana władzy, zmiana stołków. Nic nienomalnego. Tak samo było przy zmianie po/pis. Trzeba czekać, przyszli ludzie co potrafią zarabiać. Napewno w dłuższym czasie klub wyjdzie na tym na +.
0
Marcos Salinas
11 lipca 2018, 14:38
W tej sytuacji Fassone wyszedł na kompletnego frajera.Najpierw zaufał chińskim słupom(sam to przyznał w którymś z wywiadów mówiąc, że nie zna wszystkich szczegółów odnośnie działalności Li), a teraz poleci ze stołka..
Edytowano dnia: 11 lipca 2018, 14:39
1
Zuber
Zuber
11 lipca 2018, 14:37
Nie wydaje mi się, przecież w jakiejś wypowiedzi wcześniejszej Elliottu byłą mowa o tym, że nawet jak przejmą klub to F&M zostaną na stanowiskach.
0
milan2002
milan2002
11 lipca 2018, 14:27
Sam go lubię, ale nie zdziwię się jeśli Fassone straci pracę. Nie będę miał też tego za złe Elliottowi.
0
AdamoX
AdamoX
11 lipca 2018, 14:08
Fassone jest ok ja bym go z chęcią zostawił ,dużo dobrego dla nas zrobili,słabo by bylo jakby polecieli po roku.
Edytowano dnia: 11 lipca 2018, 14:15
1
zbylon
zbylon
11 lipca 2018, 14:05
Ja tam lubię Fassone - szczery człowiek. Szkoda by było gdyby odszedł.
19
Orzelek79
Orzelek79
11 lipca 2018, 16:04
Niczym nie podpadł a to że niczego nie ukrywa tylko mnie w tym utwierdza.
0
11 lipca 2018, 14:02
Oby , Elliott widzi że ten gość to szkodnik , te pisma co wysyłał do Uefy to kompromitacja .
1
zbylon
zbylon
11 lipca 2018, 14:05
Jakie pisma?
0
zbylon
zbylon
11 lipca 2018, 14:18
https://mobile.twitter.com/SonarMCP/status/1016759109788585986
1
zbylon
zbylon
11 lipca 2018, 14:47
Pewnie Chińczyk obiecał gruszki na wierzbie. Gdy okazało się, że ma problemy, to trzeba było skorygować kwotę. Nie winiłbym tutaj Fassone, tylko naszego byłego prezesa.
5
Lipido
Lipido
11 lipca 2018, 17:03
Czy to Fassone i Mirabelli nas nie przekonywał, że wszelkie doniesienia prasowe to bzdura i wychwalał naszego ex Presidente? Dodając, że wszystko jest ok. I za ich kadencji wywalono Milan z pucharów a mieli przecież świetny plan? Ale to wina Gallianiego przecież.
0
Bufor85
Bufor85
11 lipca 2018, 14:01
Zamieni dziadek kosę na siekierkę.
0