Puchar Włoch 1966/67, 1971/72, 1972/73, 1976/77, 2002/03

Koniec plotek o Chelsea - Reina definitywnie zostaje w Milanie. Będzie rywalizował z Donnarummą

8 sierpnia 2018, 09:54, cinassek Aktualności
Koniec plotek o Chelsea - Reina definitywnie zostaje w Milanie. Będzie rywalizował z Donnarummą
Kto - Twoim zdaniem - powinien być pierwszym bramkarzem Milanu w nowym sezonie?
Gianluigi Donnarumma 40.63%
Pepe Reina 59.38%
96 oddanych głosów

Długo łączony z możliwym transferem do Chelsea nowy bramkarz Milanu, Pepe Reina, zostaje na San Siro. Londyńczycy postanowili pobić rekord transferowy za bramkarza i wyłożyć 80 mln euro za Kepę Arrizabalagę z Athleticu Bilbao. Tym samym trener Gennaro Gattuso w nowym sezonie będzie się cieszył posiadaniem bardzo doświadczonego i ogranego w wielkiej piłce konkurenta dla Gianluigiego Donnarummy. Czy niespełna 36-letni golkiper jest w stanie zagrozić niepodważalnej w ostatnich latach pozycji Gigio między słupkami Milanu? Wydaje się, że przynajmniej na początku sezonu, to 19-latek w dalszym ciągu będzie się cieszył mianem numeru jeden.

11 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
matten
matten
8 sierpnia 2018, 15:11
Moim zdaniem powinien grać ten, który będzie prezentował lepszą dyspozycję na treningach, aczkolwiek nie chce mi się wierzyć, że Donnarumma usiądzie na ławce na większą część sezonu. Chłopak zarabia ogromne pieniądze i byłoby to co najmniej dziwne gdyby została "zdegradowany" do roli rezerwowego. Myślę, że młody Włoch będzie numerem jeden również z tego względu, że klub będzie chciał go sprzedać w niedalekiej przyszłości, a ciężko byłoby zgarnąć oczekiwane 70 mln za rezerwowego.
0
Legenda Shevchenko
Legenda Shevchenko
8 sierpnia 2018, 11:01
Jak by nie było rywalizacja wyjdzie mu na dobre.
0
lyndonmilan1
lyndonmilan1
8 sierpnia 2018, 10:55
Bardzo dobrze. Pilnuj sie panie Donnaruma bo może pan sobie usiąść na ławce o prędko z niej nie wstać.
0
przemek.kili
przemek.kili
8 sierpnia 2018, 10:16
Donnarumma zakończył poprzedni sezon tak fatalnie ze aż strach wspominać... zobaczymy co zmieni się po 3 miesiącach..
0
AC1899
AC1899
8 sierpnia 2018, 10:14
Bardzo dobrze, że zostaje. Już nie chodzi mi o to, że może być numerem jeden bo jak dla mnie Donnarumma powinien bronić. Chodzi głównie o to, że Gigio wreszcie będzie miał się od kogo uczyć, kogo podpatrywać.
0
adamos
adamos
8 sierpnia 2018, 10:05
Milan ma problem z jednym brak jest konkurencji i ławki. Zawodnik, który ma spadek formy i tak musi grać i nie czuje tego oddechu rywala. Dollar poczuł się zbyt pewnie i czasami miałem wrażenie, że stoi od niechcenia w tej bramce. A teraz jak w paru meczach usiądzie na ławie, będzie musiał zaiwaniać i pokazac klasę. Reina może nauczy Gigiego gry nogami. Zreszta to tez się tyczy każdej pozycji na boisku brak konkurenta. Ale pomału zaczyna przybywac konkurencji i nauczycieli. RR-Strinić, Calabria-Conti, Igła-Silva-Patryk, Reina-Dollar. Jeszcze tylko pomoc i skrzydłowy i będzie drużyna szła do przodu.
2
Michał92
Michał92
8 sierpnia 2018, 10:05
Bardzo dobra informacja :).
1
muamba_kabumba
muamba_kabumba
8 sierpnia 2018, 10:03
Bramkarz który ma 23 lata i ok 50 występów w LaLiga idzie za 80 mln do Chelsea ? ... a my chcemy sprzedać Gigio za 60 mln .... 19 latka, który od 2 sezonów ( jeśli się nie mylę ) broni bramki Milanu .. bez jaj ..
1
adamos
adamos
8 sierpnia 2018, 10:07
rynku angielskiego nie zrozumiesz :-) chyba mają przepisy, że poniżej 50 mln nie mogą kupować :-P
8
Rafalzki
Rafalzki
8 sierpnia 2018, 10:13
Gigio raczej do Anglii prędko nie pójdzie, tam kluby szukają gotowych bramkarzy potrafiących grać nogami, a Donnarumma swoimi nogami potrafi się tylko kopać po czole, pewnie głównie z tego powodu spadło zainteresowanie Włochem, bo o ile w pierwszym - debiutanckim sezonie nie było to aż tak widoczne to w poprzednim kiedy się zorientowano, że nie potrafi prosto kopnąć i przyjąć piłki to każdy jego kontakt z piłką był wykorzystywany przez rywala który momentalnie go naciskał i kończyło się to zazwyczaj stratą piłki.
1
Orzelek79
Orzelek79
8 sierpnia 2018, 17:42
Mamy kilku zawodników do oddania . Możemy oddać ich w promocji 50mln za jednego a 2 gratis:-)
0