Puchar Europy / Liga Mistrzów 1963, 1969, 1989, 1990, 1994, 2003, 2007

Caldara i Higuain odpowiednio przygotowani do sezonu. Mogą zagrać w sparingu z Realem

9 sierpnia 2018, 14:05, cinassek Aktualności
Caldara i Higuain odpowiednio przygotowani do sezonu. Mogą zagrać w sparingu z Realem

Dopiero jeden dzień wspólnie z całym zespołem przepracowali dwaj nowi piłkarze Milanu - Mattia Caldara Gonzalo Higuain. Jak podaje La Gazzetta dello Sport, sztab medyczny ocenił ich kondycję i przygotowanie fizyczne na satysfakcjonującym poziomie. Wydaje się, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby obaj zawodnicy nieoficjalnie zadebiutowali w ekipie rossonerich już w sobotę. Tego dnia o godzinie 21:00 Milan rozegra ostatni przedsezonowy sparing, w którym jego przeciwnikiem na Santiago Bernabeu będzie Real Madryt.

13 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
Rafalzki
Rafalzki
10 sierpnia 2018, 10:05
a ja jestem ciekaw jak będzie wyglądał środek obrony, kto zacznie sezon obok Romka, Caldara czy Musacchio? Oby nie tykająca bomba zegarowa w postaci Zapaty...
0
MK92
MK92
9 sierpnia 2018, 19:00
Gonzalo lubi strzelać przeciwko byłym klubom, więc Real na debiut w Milanie jest idealny ;)
2
ósmy
ósmy
9 sierpnia 2018, 19:09
Ja jestem ciekawy, jak zagra Ceballos. Z Romą grał naprawdę kombinacyjną piłkę i z taką lekkością w grze. Podejrzewam, że z odejściem z Realu dwóch zawodników ze środka pola Ceballos może dostać swoją szansę od nowego szkoleniowca. A szkoda, wielka szkoda, bo widziałbym go u nas.
1
matten
matten
9 sierpnia 2018, 16:01
Sparing z Realem średnio mnie interesuje, grunt aby obaj panowie byli dobrze przygotowani na ligę, bo start sezonu mamy dosyć ciężki...
0
ósmy
ósmy
9 sierpnia 2018, 15:09
Mam nadzieję, że ten meczyk gdzieś będzie dostępny do obejrzenia. W końcu Real Madryt to nie byle jaki zespół.
0
Ginevra
Ginevra
9 sierpnia 2018, 15:24
Real zapowiada transmisje na wszystkich swoich kanałach w social mediach i YT.
3
Boro
Boro
9 sierpnia 2018, 14:33
Myślę że Caldara musi spokojnie popracować z Romagnolim i Mussachio na treningach żeby zagrać oficjalnie ale z Higuainem nie ma na co czekać.
0
adamos
adamos
9 sierpnia 2018, 14:35
nawet nie zgrany Caldara z Romkiem da Nam więcej niż Zapata vol2 i te jego błędy po których padają bramki.
0
Boro
Boro
9 sierpnia 2018, 14:39
Mam nadzieję że masz rację :)
1
jasiom22
jasiom22
10 sierpnia 2018, 00:49
Romagnoli i Caldara już się znają, grali razem w młodzieżowych reprezentacjach... do tego Conti. Caladra to był brakujący kawałek do tej układanki.
1
flash04
flash04
9 sierpnia 2018, 14:10
Wie ktoś czy będzie transmisja z tego spotkania?
0
FossaDeiLeoni
Moderator FossaDeiLeoni
9 sierpnia 2018, 14:14
Na pewno. Z tego co wiem to możemy się jej spodziewać na oficjalnym kanale Realu na YT
3
Terkoff
Terkoff