Piękny gol Higuaina nie wystarczył. Real Madryt - AC Milan 3:1

11 sierpnia 2018, 20:23, cinassek Aktualności

Fantastycznym golem w nieoficjalnym debiucie w Milanie popisał się Gonzalo Higuain. Bramka Argentyńczyka była jednak jedyną, jaką ekipa Il Diavolo zdobyła w towarzyskim pojedynku na Santiago Bernabeu. Real Madryt zwyciężył 3:1 (2:1) - to właśnie "Królewscy" zatriumfowali w potyczce, której stawkę stanowiło Trofeum Santiago Bernabeu.

Spotkanie rozpoczęło się od mocnych uderzeń - w liczbie mnogiej. Najpierw, w 2. minucie, świetnie na głowę Karima Benzemy dośrodkował Dani Carvajal, a Francuz z najbliższej odległości pokonał Gianluigiego Donnarummę. Odpowiedź rossonerich przyszła już jednak w kolejnej akcji. Fabio Borini znalazł się w doskonałej sytuacji przed Keylorem Navasem i choć jego strzał zdołał odbić Kostarykanin, to fantastycznym strzałem sprzed pola karnego popisał się nieoficjalnie debiutujący w mediolańskim zespole Gonzalo Higuain. Piłka wylądowała w siatce i szybko zrobiło się 1:1.

Już chwilę później do siatki Il Diavolo mógł trafić Gareth Bale, ale golkiper gości zachował wysoką czujność. W kolejnych fragmentach potyczka była dość wyrównana i z pewnością oglądanie jej nie mogło nudzić. W 28. minucie znakomicie z rzutu wolnego uderzył Giacomo Bonaventura, jednak skutecznie interweniował bramkarz Realu. W odpowiedzi nikt nie zamknął z bliska podania Marco Asensio wzdłuż bramki, co mogło ponownie wyprowadzić madrytczyków na prowadzenie.

W szeregach rossonerich podobał się m.in. Franck Kessie, któremu jak zwykle nie można było odmówić zaangażowania, ale tym razem także podłączania się do akcji ofensywnych. W jednym z takich przypadków, Iworyjczyk podciął piłkę nad wychodzącym z bramki Navasem, ale w porę pospieszył z asekuracją jeden z defensorów.

I gdy wydawało się, że do przerwy będzie remis, nadeszła pierwsza i jedyna minuta doliczonego czasu gry. Po centrze z rzutu rożnego, obrona Milanu zdrzemnęła się i nie pokryła Bale'a, któremu piłka spadła pod nogi. Walijczyk mocnym uderzeniem prawą nogą z niewielkiej odległości pokonał Donnarummę i obie drużyny schodziły do szatni przy prowadzeniu 2:1 ze strony "Królewskich".

W drugiej odsłonie pojedynek nie przyniósł już tylko ciekawych sytuacji, co przed zmianą stron boiska. Ożywienie w szeregach rossonerich wniósł Carlos Bacca, który po nieco ponad godzinie gry zmienił Higuaina, ale nie na tyle, aby pokonać Navasa. "Królewscy" mogli podwyższyć rezultat za sprawą celnego strzału rezerwowego Luki Modricia, ale czujnie interweniował bramkarz Milanu.

Inaczej jednak było już w doliczonym czasie gry. Chorwacki pomocnik raz jeszcze oddał uderzenie na bramkę Donnarummy i choć poradził sobie z tym Włoch, to z dobitką głową z bliskiej odległości pospieszył Borja Mayoral, a futbolówka wylądowała w mediolańskiej siatce po raz trzeci. Ostatecznie zatem Real zwyciężył 3:1 i zatriumfował w Trofeum Santiago Bernabeu, o które rozgrywane było spotkanie w stolicy Hiszpanii.

Real Madryt - AC Milan 3:1 (2:1)

Bramki: Benzema 2', Bale 45+1', Mayoral 90+1' - Higuain 4'

REAL MADRYT (4-3-3): Navas (78' Łunin) - Carvajal (77' Sergio López), Varane (60' Reguilón), Ramos (78' Valverde), Marcelo (46' Nacho) - Isco (76' Modrić), Casemiro (46' Ceballos), Kroos (60' Llorente) - Bale (77' Lucas Vázquez), Asensio (77' Vinícius), Benzema (77' Mayoral)

AC MILAN (4-3-3): G. Donnarumma - Calabria (82' Simić), Musacchio (82' Bellanova), Romagnoli, Rodriguez (56' Caldara) - Kessie, Biglia (65' Mauri), Bonaventura (56' Calhanoglu) - Suso, Higuain (65' Bacca), Borini (46' Cutrone)

290 komentarzy
Daniel Maldini
12 sierpnia 2018, 10:52
Pipita wie jak gra się w piłkę, widać w nim boiskowy instynkt. Suso dobre spotkanie. Cutrone, pomijając tę akcję, gdzie zmarnował wślizg na pustą bramkę, nieciekawie - jestem przeciwnikiem dawania mu nowego kontraktu w tej chwili. Calabria był wkręcany w murawę. Nawet jeśli wróci Conti, to pamiętajcie, że nie grał rok czasu. No i słynne nogi Donnarummy... Saga zaczyna się pisać. Trzeba wierzyć, że nauczy się czegoś obok Reiny.
0
MK92
MK92
12 sierpnia 2018, 10:10
Fajnie było zobaczyć ambitnie grający na Santiago Bernabeu Milan, bo to, że jesteśmy słabsi od Realu to i bez tego meczu wiedzieliśmy. Widać było wyraźnie, ile znaczą nasi Argentyńczycy, czyli Biglia i Higuain.
Edytowano dnia: 12 sierpnia 2018, 10:15
1
Michał92
12 sierpnia 2018, 10:32
Oglądałem mecz z przyjacielem , który jest fanem Realu , podobała mu się chwilami gra Milanu , jasno stwierdził , że musimy zagrać w przyszłym sezonie w LM :)
1
Boateng93
Boateng93
12 sierpnia 2018, 09:12
Potrzeba do środka pola kogoś lepszego od Biglii. Rok temu jego transfer był największą głupotą. 17 mln euro za 31-latka z rokiem kontraktu i do tego bardzo przeciętnego zawodnika to był bezsensowny ruch.
0
ACstach
ACstach
12 sierpnia 2018, 08:44
Nie było tragedii, ale niestety od lat jest to samo, brak kreatywnej pomocy, już nawet nie wspominając o tym kto by na ten moment miał wchodzić z ławki, aż mrozi mi krew w żyłach.... Bez tego nie ruszymy dalej. Tym razem nie będę sobie mydlił oczu, że mimo wszystko jakoś damy rade zakwalifikować się do LM. LEO, masz jeszcze tydzień żeby dać nam szansę na powrót do Champions League.

PS. Widzę, że ten nasz Piątek to potrafi w sobote załadować 4 brameczki w 35 minut. W sparingach też strzelał na zawołanie.Ciekawe, ciekawe jak to będzie dalej wyglądało.
Edytowano dnia: 12 sierpnia 2018, 08:45
0
Gzikuu
Gzikuu
12 sierpnia 2018, 08:52
Tak, że Romek i Musacchio pokażą mu jak gra się w Serie A. ;)
0
ACstach
ACstach
12 sierpnia 2018, 08:54
W meczach z nami tak by było najlepiej, ale z innymi rywalami niech kosi:)
0
Marcos Salinas
12 sierpnia 2018, 08:32
Na chłodno po tym meczu można śmiało stwierdzić, iż w przypadku zakupu kilku porządnych graczy do środka pola walka o wicemistrzostwo Włoch będzie jak najbardziej w zasięgu Milanu.
0
Chalski
Chalski
12 sierpnia 2018, 09:24
Sporo przed nami jest Inter Napoli i Roma :) jakie wicemistrzostwo ? :)
1
roby
roby
12 sierpnia 2018, 08:12
Nie pasi mi ta Henia na wstępie,jeszcze Polak się rozstrzelał...znając życie to na pięknie dwie i zaczniemy od blamażu...nam strzelają jak nie byli piłkarze Milanu to Polacy lub kolki które nie strzelają a nam się to im udaje
0
grzyweek7
grzyweek7
12 sierpnia 2018, 08:02
Dziwni mnie ten Kessie co ma piłkę to są dwa wyjścia albo wypuści sobie i biegnie prosto, albo ewentualnie strzela z całej siły, tylko jeszcze ani razu nie widziałem żeby jego strzał leciał w bramkę...
0
Yabaye
Yabaye
12 sierpnia 2018, 07:56
Wracają demony przeszłości, gdy ekipa Gattuso gra z klasowym rywalem. Stać nas na kilkanaście minut bardzo dobrej gry, a potem murowanie i nieudolne wyprowadzanie piłki od Donnarummy lub niecelne lagi do przodu. Dajemy się zepchnąć i to się odbija czkawka. Absolutnie widać brak klasowego rozgrywającego. Bez tego wzmocnienia nie ma co liczyć na LM.
1
ksieciunio
ksieciunio
12 sierpnia 2018, 07:00
Ogadalem od ok. 60 minuty. Czy w 1. polowe Kessie tez tak gral? Niestety ale nie mialo to nic wspolnego z pilka nozna.
0
Gzikuu
Gzikuu
12 sierpnia 2018, 07:55
W pierwszej połowie Kessie kozak, na pełnej kur%$%@$ wjeżdżał w obronę jak w masło i był wszędzie. Druga połowa - jak całej drużny już słaba.
1
matten
matten
12 sierpnia 2018, 06:52
Cieszy, że strzeliliśmy bramkę wielkiemu Realowi. Ten mecz pokazał, że jesteśmy w stanie nawiązać walkę z najlepszymi. Myślę, że możemy być optymistycznie nastawieni co do walki o ligowe top 4.
0
Orzelek79
Orzelek79
12 sierpnia 2018, 07:44
Brak ławki może być decydujący niestety.
0
Yabaye
Yabaye
12 sierpnia 2018, 07:57
Pary starczyło na kilkanaście minut walki. To za mało na Juve, Napoli, Inter czy Lazio.
1
Catzone
Catzone
12 sierpnia 2018, 00:28
Niech ktoś powie,że Biglia ma siedzieć na ławce. Bez niego za dużo chaosu w środku. Kreatywniejszy pomocnik po lewej i będzie dobrze. Bakayoko walczy z Kessim i całkiem nieźle.
3
karp_fso
12 sierpnia 2018, 01:51
Od dawna o tym pisze, ale i tak niektórzy krzyczą, że Biglia przeciętniak, niepotrzebny i w ogóle to po co on w tym klubie :D
0
Gzikuu
Gzikuu
Jeszcze przed meczem w tym wątku musiałem tłumaczyć ludziom, że Biglia był w drugiej połowie poprzedniego sezonu kluczowy... Do znudzenia można powtarzać, że różnica między Milanem z Biglią, a Manu/Maurim na regiście jest KOLOSALNA. No ale niektórzy spodziewają się, że regista będzie miał 15 asyst w sezonie i cisną po Lucasie...
0
radson1406
radson1406
12 sierpnia 2018, 13:02
Niektorzy poprostu chca aby Biglia wzial pilke pod polem karnym i minal 6 rywali strzelajac gola.Argentynczyk ma swoje wady ale jest nam obecnie niezbedny do tego aby walczyc z czolowka Serie A.
0
karp_fso
12 sierpnia 2018, 00:08
Znowu nas brak ławki wykończy. Simić to nie jest rezerwowy do Milanu, gość był rezerwowym w Crotone :v Młodziaki muszą się jeszcze sporo nauczyć, zresztą wiadomo jak jest - zwykle na naprawdę dobrych piłkarzy wychodzi 1 na 30. Nie patrzę zbyt optymistycznie na ten sezon, niby mamy w końcu napastnika, ale ławka leży i kwiczy. Bakayoko - no fajnie, ale dalej brak kreatywnego pomocnika i skrzydłowych do rotacji.
5
radson1406
radson1406
12 sierpnia 2018, 00:19
Dokladnie tak jest , jednak ten Simic to bedzie taki 5 obronca , wiec bez wiekszego znaczenia , chyba ze wpadna na idiotyczny pomysl i oddadza tez Zapate.
0
Catzone
Catzone
12 sierpnia 2018, 00:22
Ale on miał obciążyć po prostu,by nie grali całego meczu.
0
karp_fso
*odciążyć.Poza tym jego agent powiedział, że Simić zostanie w Milanie. Niby piąty obrońca nie ma wielkiego znaczenie, ale jak przypomnę sobie, że grał u nas taki ktoś jak Mario Yepes... oj przydałby nam się taki Yepes. Racja też Zapata powinien zostać, Czech będzie prawdopodobnie ostatni w hierarchii.
12 sierpnia 2018, 07:59
Trzymam kciuki za Castillejo, bo może zagrać na obu skrzydłach - bardzo by rozwiązał nasz problem. #Baccamusisz Do tego ktoś kto z marszu wygryzie Jacka. Bakayoko już jest do rotacji z Kessie/Biglią.
0
Lipido
Lipido
11 sierpnia 2018, 23:31
Chciał bym jeszcze zauważyć, że Kessie gra u nas jak przysłowiowy murzyn. Sparinigi, puchar, liga ogółem wszystko. Trochę powinien łapać oddech.
4
AC Kamil
AC Kamil
11 sierpnia 2018, 23:46
On by się bardziej zmęczył gdyby musiał oglądać swoich zastępców na ten moment.
7
szfarceneger
11 sierpnia 2018, 23:21
Wstydu nie ma. Nie pamiętam kiedy ostatnio nasz napastnik strzelił gola zza pola karnego. Pewnie jeszcze czasy Balotelliego. Przyczepię się tylko do zmian - nie rozumiem trzymania Suso przez cały mecz, skoro za tydzień gramy ligę. Znowu będzie grał wszystkie mecze od deski do deski i wiosną będziemy bez prawego skrzydła. Podobnie z Kessie, który rozegrał 90 minut w każdym sparingu, oprócz z Novarą, w którym zagrał "tylko" 86.
2
Olli666
Olli666
11 sierpnia 2018, 23:27
Tylko kessiego zmiennik jeszcze nie dotarł do milanu a loca i monto nie pojechali opcjonalnie mógłby wejść halilovic na co osobiście liczyłem ale się przeliczyłem, większego wachlarzu zmian nie dało by się zrobić w pomocy
0
11 sierpnia 2018, 23:37
Było na ławce kilku chłopaków z Primavery, nie wierzę że w takim sparingu nie mógł wejść np. Torassi na ostatnie 15 minut.
0
Olli666
Olli666
11 sierpnia 2018, 23:19
Mi się dzisiaj osobiście bacca podobał fajnie grał i mimo ze nie jestem jego fanem to bym nie płakał gdyby został naszym 2/3 napastnikiem.
1
Lipido
Lipido
11 sierpnia 2018, 23:23
Moim zdaniem jak zostanie to jeszcze namiesza. Hugain potrafi podać, w obwodzie Suso i Calhanoglu. Bacca nie zapomniał jak się strzela a sądzę, że mamy bardziej jakościowych zawodników niż Villareal
0
karp_fso
11 sierpnia 2018, 23:48
Bardziej jakościowych może i tak, ale na pewno nie bardziej kreatywnych... Fiorentina ma kreatywniejszą pomoc od nas :p
0
tober12
tober12
11 sierpnia 2018, 23:14
Nie ma co ukrywać Higuain to napastnik kompletny pokazał dzisiaj jak się gra. Piękny gol, wyjście do pressingu przywidywanie. Mecz jak mecz tez chłopaki od rana na nogach wylot i teraz powrót. Lecz było widać, że brakuje dwóch pomocników jednim z nich będzie Bakayoko i drugiego bardziej ofesnywnego plus zmiennik dla Hakana lub do pierwszej 11 a Hakan za Jacka bo też tragedia
0
Nie jest kompletny, bo nie ma dryblingu co było dzisiaj kilka razy widać, ale bez czepialstwa można napisać, iż jest najlepszą ''9'' od czasów Pippo.
0
Pewne jest, że w ustawieniu 4-3-3, ustawianie Hakana na lewej stronie obok Biglii, to będzie marnowanie jego potencjału. Taki zawodnik nie może grać tak daleko od bramki.
11 sierpnia 2018, 23:13
Potrzebujemy takiego modricia np. Widac jak resl chodzi kiedys byl zgaszony grajac przeciwko milanu. Teraz patrzac na jaki kolwiek mecz z czolowki to ogladam pod strachem. Kiedyś tego nie bylo. Byl mecz z bm czy rm czy np z juv to czlowiek wiedzial ze bd wygrana lub ciezki remis
0
11 sierpnia 2018, 23:15
Wincyj skrótów, wincyj. Co bsm n mgl zrzmc co cztmy...
21
areczek238
areczek238
11 sierpnia 2018, 23:24
No tak mozesz nie ogarniac bm Bayernu rm realu czy juventusu łosiu????
11 sierpnia 2018, 23:12
Trochę taki mecz, który Real zorganizował sobie i potrzebował kogoś kto zrobi tło. Transmisja była najbardziej jednostronną realizacją jaką w życiu widziałem - Real miał błyszczeć, Milanu miało być jak najmniej widać. Sędzia miał prowadzić zawody dobrze, ale też tak żeby Real dobrze czuł się na boisku - uczciwie, ale w razie najmniejszej wątpliwości decyzja pro-gospodarze. To tak od strony technicznej. Nie żebym się jakoś mocno czepiał. Sam przebieg meczu, cóż pierwsza połowa i początkowy fragment drugiej części mógł podbudować przed startem sezonu. Nadal bardzo mnie cieszy konsewkencja pracy Gattuso nad wyprowadzaniem piłki od tyłu. Stworzyliśmy kilka okazji, które wyglądały składniej niż ataki Realu. No ale ostatnie pół godziny... Nasza młodzież i głębokie rezerwy to pełne odrętwienie jak przyszło wybiec na Bernabeu, a na przeciwko biegał Modrić. Mecz oglądało się fajnie przez godzinę, a pół godziny to powiedzmy obowiązkowe "dooglądanie" kibicowskie.
1
AC Kamil
AC Kamil
11 sierpnia 2018, 23:10
Do momentu wprowadzenia Simica i Bellanovy wszystko wyglądało w miarę dobrze, nawet pomimo wcześniejszych zmian. Później za dużo było słabych piłkarzy na boisku w tym samym czasie - Mauri i wspomniana wcześniej dwójka to nie ten poziom nawet w towarzyskim meczu. Bellanova mógłby obdzielić cały Mediolan prądem, tak elektryczny był po wejściu na boisko. Wynik mógł być lepszy, ale taka dyspozycja powinna wystarczyć na Genoę za tydzień. Szkoda tylko Hakana, bo pewnie będziemy zmuszeni oglądać Boriniego na skrzydle co jest obrazem nędzy na tej pozycji. Bakayoko do rotacji plus kreatywny pomocnik i szybki skrzydłowy powinni być obowiązkiem jeśli nie chcemy drżeć przy każdym urazie jednego z naszych podstawowych zawodników. Do odpalenia jeszcze Gabriel, Plizzari (wypożyczenie), Simić, Locatelli, Montolivo, Bertolacci, Mauri i mimo wszystko Bacca, który jasno powiedział, że nie chce grać w Milanie.
Edytowano dnia: 11 sierpnia 2018, 23:19
1
Lipido
Lipido
11 sierpnia 2018, 23:09
Bacca musi zostać. Idealnie pasuje pod piłki Suso czy Calhanoglu. Hugain klasa sama w sobie, potrafi wyjść z opresji nawet gdy siedzi na nim trzech zawodników. Calabrie przy mocniejszym przeciwniku równamy z ziemią, aż łzy w oczach płyną strumieniem. Borini zmiennik Calhanoglu? Wulgarny żart z strony Gattuso. Ogólnie dobre zawody, końcówka dla wytrwałych. Spotkanie pokazało gdzie mamy braki, by maszyna była dobrze naoiliwiona.
1
krisss811
11 sierpnia 2018, 23:08
Przegrany sparing po nie złej grze. Kadra jaka jest wszyscy widzimy, ławka rezerwowych jest jaka jest tzn jej nie ma. Ale było zaangażowanie nie miał cały mecz, z tego się chociaż możemy cieszyć bo u Montelli to wszyscy pamiętamy jakie było tempo i zaangażowanie. Oby LM zdarzyli z jakimiś wzmocnieniami bo czasu już nie wiele a kadra dosyć wąska.
1
Piotrek1899
11 sierpnia 2018, 23:05
Uważam, że każdy z tych młodzików, którzy pojawili się w 2 połowie w Realu, byłby dla nas ogromnym wzmocnieniem. Nieprawdopodobna przepaść w wyszkoleniu między nimi, a tymi z Milanu. Ceballos, Llorente, czy taki Vinicius graliby u nas pierwsze skrzypce. I teraz porównajmy do nich takiego Locatellego, czy Bellanove....Generalnie, po ich wejściu na boisko nie było co zbierać. Po prostu nas ośmieszali. Pierwsza połowa zaskakująco dobra w naszym wykonaniu, natomiast druga,to była tragedia.
2
Fassone
Fassone
11 sierpnia 2018, 23:04
Gruby zapakował z laczka, ale nie wystarczyło. Real ma najlepiej obsadzoną pomoc na świecie, nie mam co do tego wątpliwości.
1
Lipido
Lipido
11 sierpnia 2018, 23:01
Jak na boisku jest Simic, Mauri czy roztrzęsiony Bellanova to nie ma co się dziwić.
3
jacekk553
jacekk553
11 sierpnia 2018, 22:58
O ile pierwsza połowa była całkiem przyjemna, to w drugiej wyraźnie zaangażowanie siadło. Przykro mi było patrzeć, jak ostatnie pół godziny wyglądało jakby 2:1 było dla Milanu, Real cały czas atakował, a Milan stanął w obronie i poza próbami Bakki kompletnie nic z przodu. Jeśli chodzi o Real, to wejście Modrica strasznie przyspieszyło ich grę, gdyby faktycznie dołączył do Interu to kibice niebieskiej części Mediolanu będą raczej bardzo zadowoleni ze swojej drużyny w tym sezonie. U nas koniecznie ktoś do pomocy i ktoś kto zastąpiłby Hakana na skrzydle lepiej niż Borini.
1
zubo
zubo
11 sierpnia 2018, 22:57
Jestem ciekaw czy Messi pomógłby tej drużynie. Kompletny brak pomyslu wyjścia spod pressingu. Dlaczego mlokosy z Realu potrafią grać szybko, z pierwszej piłki i lepiej się ustawiać na boisku. Ostatnie 20 minut meczu. Za tydzień Genoa wyjdzie wyżej i się gubimy. Na Serie A może to wystarczy, ale więcej kreatywności w ofensywie proszę. Nastały czasy!
0
Abyss
Abyss
Niestety nie udał się rewanż za 1999 r. Niemniej jednak nie można mieć wielkich pretensji. Przegraliśmy 3:1 z najlepszym zespołem piłkarskim na świecie, który przewyższał nas dziś pod każdym kątem. Z drugiej strony widać, że jesteśmy na dobrej drodze w przygotowaniach do sezonu.
0
Italianiec31
11 sierpnia 2018, 22:56
Dobrze ze ,,popita" juz strzela.
0
Marcin1995
Tej końcówki to w ogóle nie liczcie bo nie dość że rezerwy to jeszcze trójką z tyłu to czego się spodziewaliście? Nie było źle, zobaczymy jak to będzie wyglądać w meczach o stawkę
1
11 sierpnia 2018, 23:02
Tylko w pierwszej połowie.W drugiej kręcili jak chcieli głównie przez brak Biglii i Kessiego jadącego na oparach, co zawsze kończy się u Iworyjczyka wyłączeniem myślenia.
0
Marcin1995
Kadrę mamy wąską to widać na każdym kroku, skrzydłowy i dwóch pomocników koniecznie
0
Madman
Madman
11 sierpnia 2018, 22:55
Mam nadzieje ,.ze Leo i Paolo wypchna tego mauri bo mnie juz irytuje jak kalinic
0
zbylon
zbylon
To prawda. Totalny przeciętniak, ale zapowiadał się kiedyś nieźle. Siedzi już chyba dwa lata na ławce i mu to nie przeszkadza - dziwny typ.
0
Lomaxini
Lomaxini
11 sierpnia 2018, 22:54
Wizja Pablo Boriniego na lewym skrzydle mnie przeraża więc przydałoby się jak najszybciej tą pozycję wzmocnić.
0
Fushnikov
Fushnikov
Real nas zjada i jeszcze będzie zjadać z 3lata niestety. Igła kozak!!
0
artorn
artorn
Rozumiem że z 4 u nas gra biglia? 0 zaangażowania przy 3 bramce..
roby
1min,45+min,90+min...ehhhh..no ale za to pnk nie było więc na miekko
0
IMMORTAL
IMMORTAL
11 sierpnia 2018, 22:53
Całkiem niezły mecz z naszej strony, bo zejściu Biglii trochę zabrakło spokoju w środku. Stworzyliśmy sobie zaskakująco dużo sytuacji a w drugiej połowie nawet dominowalismy nad Realem, za raklo trochę zimnej krwi pod bramką i koncentracji w obronie ale wrażenia pozytywne :D
0
Jak tak będzie wyglądać indywidualna gra w defensywie czeka nas mnóstwo nerwówki.Strefowo jest nieźle, ale indywidualnie tragedia.Dodatkowo na pozycję Kessiego potrzebny jest na gwałt MYŚLĄCY zawodnik.Inaczej prawie każda 2 połowa będzie jak ta z Realem.
1
tober12
tober12
11 sierpnia 2018, 22:52
Zjedli nas bez wysilku xd kręcą nas jak chcą każdy ich zawodnik jest szybszy od naszych o minutę. Mamy tak powolna kadre że szok. Deulofeu jak był robił wiatr szybkość musi być u nas tego nie ma