Primavera: AC Milan rozbity 1-7 przez AS Romę

23 września 2018, 13:06, Presidente Aktualności

Druga porażka w drugim meczu ligowym Primavery Milanu. Podopieczni Alessandro Lupiego w kompromitującym stylu ulegli rówieśnikom z Romy aż 1-7, a wszystko to na oczach będącego na stadionie Paolo Maldiniego. Strzelanie w 22' minucie rozpoczął Pezzella, a minutę później było już 2-0 za sprawą trafienia Cangiano. Młodzi giallorossi naciskali dalej i do przerwy prowadzili już 5-0. Na listę strzelców ponownie wpisał się Cangiano oraz dwukrotnie Bucri. W drugiej odsłonie trzeciego gola dołożył Cangiano, a na 7-0 podwyższył Bouah. Honorowego gola dla milanistów w 80' minucie strzelił Raoul Bellanova. Primavera Milanu zamyka ligową tabelę z zerową zdobyczą punktową i bilansem bramek 1-8. Okazja do rehabilitacji już za tydzień w spotkaniu z Juventusem.

MILAN: Soncin; Bellanova, Ruggeri, Culotta, Basani (46' Frigerio); Torrasi (74' Mionic), Brambilla, Sala; Haidara (46' Capanni), Tonin (59' Vigolo), Maldini (46' Colombo)