Suso: "Żeby skończyć ligę w pierwszej czwórce, musimy grać jak w pierwszej połowie"

23 września 2018, 20:58, cinassek Aktualności
Suso:

SUSO: "W pierwszej połowie zespół spisał się bardzo dobrze. Tak musimy grać, żeby skończyć ligę w pierwszej czwórce. Po przerwie wydawaliśmy się inną drużyną i skończyło się w ten sposób. Bramka? Myślę, że zarówno z Napoli, jak i z Cagliari, grałem dobrze. Dla mnie liczy się zespół. Będę zadowolony, jeżeli zakończę sezon bez asyst i bramek, ale drużyna dostanie się do Ligi Mistrzów. Nie jest łatwo strzelać w każdym meczu, to, co się liczy, to zespół. Higuain? Wszyscy go znamy, jest bardzo mocny. Kiedy włącza się do gry, daje pewność siebie i potem przekłada to na zespół. To bardzo ważny zawodnik".

11 komentarzy
radson1406
radson1406
23 września 2018, 23:16
Dzisiaj swietny mecz i duzy luz Suso.Szkoda,ze pozniej Gattuso zabral mu Calabrie i nie bardzo mial juz z kim operowac na prawej flance.Dzis u Hiszpana wszystko sie zgadzalo i decyzje i precyzja zagran.Odpoczynek w tygodniu wyszedl mu na dobre.Suso z taka gra moze byc spokojny o swoje miejsce w skladzie.A co do mentalnosci to myslalem ze przyjscie Gonzalo wplynie na reszte zespolu zwiekszeniem odpowiedzialnosci za wynik.Czas na wygrywanie meczow bo jeszcze 2-3 remisy i zacznie robic sie nieciekawa atmosfera w zespole.
1
23 września 2018, 21:29
Farmazony już pieprzy każdy. Trzeba sobie otwarcie powiedzieć, że jest do dupy. Generalnie poza meczem z Romą, to zagraliśmy 3 połowy na 6. To jest faken 1.5 meczu na 3!!! Jak my chcemy cokolwiek ugrać, jak koncentracja jest na poziomie przedszkolaków. Skandal, przysięgam że we wszystkich tych latach posuchy od 2013 roku, nie zdenerwowałem się tak jak dzisiaj. Chyba nawet Benevento mnie tak nie ruszyło, jak ta gówniana bramka dzisiaj.
0
Dryzu1899
Dryzu1899
23 września 2018, 21:26
Jak w pierwszej połowie? Czyli co, grać na aferę, byle do przodu, zabiegać się i sztuka dla sztuki? JEDYNY plus był taki, że jednak po strzelonej bramce próbowali jeszcze coś wcisnąć i ciułać jakieś nieskładne akcje. 1 bramka z Atalantą pod formą... Jakbyśmy zagrali taką połowę w fazie grupowej LM to nie wiem czy byśmy strzelili chociaż jedną bramkę, wiem natomiast że mocniejsze niż Atalanta zespoły wykorzystałyby nasze słabości 100 razy skuteczniej.
0
Paul Singer
Paul Singer
23 września 2018, 21:22
Zeby byc w pierwszej czworce trzeba zagrac 2 polowy, a nie jedna. Proste.
3
tober12
tober12
23 września 2018, 21:20
Zesjsrac się... Gramy wielkie ... Co roku to samo wchodzisz na wyniki Napoli bum bramy Juve bramy i reszta wchodzisz na Milan porażka. Trener jest do zwolnienia zatrudnijmy w końcu prawdziwego trenera typu Conte, bicie po głowie zawodnikow raczej im nie pomoże. Co z tego, że wiedzą co noszą za koszulkę jak umiejętności brak i wytrenowania taktycznego. Brakuje nam 2 pomocników i 2 skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia jak Cuadrado czy Bale a nie. Gramy na skrzydla a kazde podanie który dostaje Suso czy Hakan jest do nogi nic na dobieg a jak już takie jest to sie zatrzymują bo sa za wolni.
Brudny1403
Montella niby byłby lepszym wyborem od Conte? Proszę cię..
0
muamba_kabumba
23 września 2018, 21:46
Klopp to po " wskrzeszeniu " LFC ( swoją drogą nam też by się to przydało ) buduje teraz niezłą maszynę. Niema szans żeby wyrwać takiego trenera z Liverpoolu ... niemniej ktoś z taką charakterystyką by się w Milanie ( na ławce trenerskiej ) przydał.
0
fett85
fett85
23 września 2018, 21:17
Oni takie frazesy opowiadają po każdym meczu. Prawda jest taka, że tą drużynę w obecnym składzie nie będzie stać na zajęcie 4 miejsca w lidze. Mamy problemy z Cagliari, Atalantą...z czym więc do ludzi.