Gonzalo Higuain / 6
Patrick Cutrone / 5.5
Trener Gennaro Gattuso / 5.5
82 oddanych głosów

Zachęcamy do tradycyjnego pomeczowego ocenienia drużyny rossonerich. Tym razem Milan postawił na emocje do ostatniej minuty, gdyż Alessio Romagnoli zdobył gola zapewniającego wygraną 2:1 z Genoą dopiero w doliczonym czasie gry.

Pod uwagę nie wzięliśmy wyłącznie Samu Castillejo, który spędził na murawie raptem kilka minut.

7 komentarzy
jasiom22
jasiom22
1 listopada 2018, 13:53
Mam taka smutna refleksje, ze przy takim stylu gry ktory prezentuje druzyna Rino, intersuje mnie co trzeci mecz Milanu... Choc od lat w miare mozliwosci ogladam kazdy mecz. Derby byly wazne... Z betisem i sampa mielismy meczarnie lamana na nude, potem mecz z Genoa był wazny... I szczesliwie sie udalo, teraz Udine i Juve... Czyli obowiazkowe 3 Punkty, i Juve bez Biglii to liczylbym na unikniecie kompromitacji moze remis, tak racjonalnie na to patrzac... Nie spodziewalbym sie widowiska... Potem przerwa i kolejny istotny mecz w walce o 4 miejsce bedzie dopiero 25.11 z Lazio na wyjezdzie, to znow mega sprawdzian dla Rino... Jak narazie nie oblał tylko jednego... Szczesliwie wczoraj w 91 minucie. Mam nadzieje ze Romagnoli i Donnarumma w koncu wskocza na wyzszy poziom, i wezma odpowiedzialnosc za ten obronny wozek na siebie.
1
adamos
adamos
2 listopada 2018, 10:10
ja sie boje jednego powtórki scenariusza Samolocika. Rok temu byliśmy na 3 miejscu później przyszła fala porażek i był trener na wylocie...Ale było wszystko stracone.
0
MK92
MK92
1 listopada 2018, 01:11
Najsłabszy był Calhanoglu, a najlepszy Suso.
1
BlackOut
BlackOut
1 listopada 2018, 12:04
Na boisku najsłabszy Turek, ale gdzie był Bakayoko?!?!?!?!?!?
0
adamos
adamos
2 listopada 2018, 10:07
@BlackOut Bakayoko był w tym meczu odpowiedzialny za grę defensywną i dobrze sobie radził ale popełnił jedną gafę, ale kto w tym meczu nie popełnił gafy? Każdy walił gafy... Począwszy od Dollara a na Igle i Patryku kończąc... Uważam, że Bakayoko dobrze zagrał i wywiązał się ze swoich zadań.
1
Bandon
Bandon
1 listopada 2018, 00:54
Świetny pomysł z takim ocenianiem po meczach. Fajna robota redakcji, fajnie oddają nasze nastroje po meczach, każdy by ruszył o te 0,5 w gore albo w dół(tak jak ja Kessiemu w górę), ale jest to najbardziej uśrednione i bardziej adekwatne niż ocena „renomowanych” portali takich jak „goal” czy „MN”. Forza Milan! 4 miejsce!
1
maciekpl
maciekpl
31 października 2018, 23:09
Koledzy, wydaje mi się, że jeden z naszych zawodników postawił sobie za cel, aby wprowadzona tu została ocena 0 ????