Radość i smutek last minute. Już sześć ligowych meczów Milanu rozstrzygniętych w doliczonym czasie gry

26 listopada 2018, 09:25, cinassek Aktualności

Końcówka ligowych meczów Milanu w obecnym sezonie nie oznacza końca emocji. Wręcz przeciwnie - na trzynaście dotychczasowych spotkań rossonerich w Serie A 2018/2019, aż sześć rozstrzygnęło się już po 90. minucie. Suma szczęścia i pecha mediolańczyków wychodzi niemal na zero. Zespół Gennaro Gattuso zyskał w ten sposób sześć punktów, przechylając szalę zwycięstwa na swoją korzyść z Romą, Genoą i Udinese. Stracił natomiast pięć "oczek". W ten sposób wymsknął się remis z Interem oraz wygrane z Atalantą oraz ostatnio z Lazio.