Mistrz Włoch 1901, 1906, 1907, 1950/51, 1954/55, 1956/57, 1958/59, 1961/62, 1967/68, 1978/79, 1987/88, 1991/92, 1992/93, 1993/94, 1995/96, 1998/99, 2003/04, 2010/2011

Gazidis: "To dla mnie wielki zaszczyt, że jako dyrektor będę mógł wprowadzić Milan w nową erę"

5 grudnia 2018, 19:19, Ginevra Aktualności
Gazidis:

Oto pierwsze słowa, które Ivan Gazidis, nowy dyrektor generalny Milanu, skierował do fanów Rossonerich na całym świecie: "To dla mnie wielki zaszczyt, że zostałem wybrany, by jako dyrektor generalny wprowadzić Milan w nową erę. Chciałbym zapewnić miliony fanów Rossonerich na całym świecie, że z całych sił będę się starał wykonać jak najlepszą pracę na rzecz klubu. Aby osiągnąć to, czego wszyscy pragniemy dla tej wspaniałej drużyny, potrzeba ciężkiej i zespołowej pracy na boisku oraz poza nim. Jestem ogromnie podekscytowany tym wyzwaniem i, choć nasza podróż będzie bardzo wymagająca, jestem pewien, że razem zaprowadzimy Milan z powrotem na należne mu miejsce. Forza Milan!"  

25 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
SICKBOY
SICKBOY
8 grudnia 2018, 13:46
Największe życzenia powodzenia w planie przywróceniu uśpionego demona. Moim zdaniem kluczem do tego będzie budowa stadionu na plus 65 tys. oraz umiejętny dobór ofert sponsorskich takie jak poczyniał w poprzedniej odsłonie kariery.
0
Victor Van Dort
7 grudnia 2018, 18:51
Jakiś łysy w Milanie musi być
0
TygrySyberyjskiii
TygrySyberyjskiii
6 grudnia 2018, 22:36
Jak sie nazywa kawałek który leci w tle?
0
iTomKox
iTomKox
7 grudnia 2018, 17:16
Wyszukaj na YT: Emis Killa & Saturnino - #Rossoneri | AC Milan Official
1
matten
matten
6 grudnia 2018, 16:12
Witamy na pokładzie. Teraz czekam na konkrety w sprawie nowego stadionu i nowych sponsorów :)
1
zbylon
6 grudnia 2018, 15:56
Przydałaby się zakładka w danych klubu o członkach zarządu. Ja już pomału się gubię, kto jest kto :) Przy okazji szukając tej informacji, trafiłem na to, że współpracownikiem w sztabie szkoleniowym jest Nicola Caccia. Jeden z najlepszych tanich napastników w Sensible Soccer :D
1
iTomKox
iTomKox
7 grudnia 2018, 17:27
Mała ściąga: > Paolo Scaroni - Executive Chairman (prezes zarządu) > Ivan Gazidis - Chief Executive Officer [CEO] (dyrektor generalny) > Paolo Maldini - Sporting Strategy & Development Director (dyrektor ds. sportowej strategii i rozwoju) > Leonardo de Araújo - Club Sporting Director (dyrektor sportowy klubu) > i tak dalej...
1
mpt1899
6 grudnia 2018, 14:35
Chlopisko ma zarabiac do €4M. €2M podstawy i do €2M w bonusach zaleznych od wynikow finansowych jakie Milan bedzie osiagal. Do tego sam mowil, ze przywrocenie Milanu na top europejskiej pilki to jest najwiekszey i najbardziej ekscytujacy projekt w jego zyciu. Aspektow motywacyjnych wiec na pewno mu nie brakuje. Zobaczymy na ile Elliott mu pozwoli. Mam na dzieje, ze Gordon S. naprawde zakocza sie w ACM. Na poczatku mowili, ze ze to 3 letni projekt, pozniej 3-5 lat, teraz mowia, ze to srednio-dlugoterminowy projekt. Oby. Forza Milan!!!
1
ksieciunio
ksieciunio
6 grudnia 2018, 11:52
Podoba mi się to: łysy dyrektor generalny i trener-legenda Milanu. Innymi słowy: wraca słynne DNA! :)
1
Mirek99999999
Mirek99999999
6 grudnia 2018, 12:47
brakuje tylko właściciela żyjącego dawnymi sukcesami i uporczywie wtrącającego się w taktykę i ustawienie jakim ma grać drużyna.
3
MK92
MK92
6 grudnia 2018, 11:20
Ach, podnieciłem się na myśl o nadchodzących latach dwudziestych. Do boju, panie Gazidis!
0
gorylmagila
gorylmagila
6 grudnia 2018, 09:46
Zazwyczaj pisałem ,,lepiej dmuchać na zimne" czy też to kolejna mrzonka bo będzie jak zawsze. (od paru lat jakieś projekty z których wychodziło wiadomo co) Jednak w tym przypadku uwierzę temu Panu i mam nadzieję, że doczekamy się, my wszyscy kibice Milanu, sukcesów na które tak bardzo czekamy.
1
adamos
adamos
6 grudnia 2018, 08:58
przeczytałem: chciałbym zapewnić miliony dla fanów :-)
1
Mieszko
Mieszko
6 grudnia 2018, 08:42
https://m.youtube.com/watch?v=hVh07vr2dJ0 Crespo wspomina grę w Milanie
1
MK92
MK92
6 grudnia 2018, 11:15
Fajnie posłuchać Hernana, który tak się wypowiada pochlebnie o Milanie, mimo że więcej czasu spędził w Interze. A tak w ogóle, to paka Milanu z sezonu 2004/2005 była po prostu kosmiczna.
2
ksieciunio
ksieciunio
6 grudnia 2018, 11:51
MK92: powiem więcej - to była wtedy najlepsza drużyna na świecie. Jakim cudem wtopili oni w Serie A i LM to tylko sam Pan Bóg wie.
2
zycumilanista
zycumilanista
6 grudnia 2018, 07:59
Milan bez łysego to jak niedziela bez schabowego! Teraz wszystko jest tak jak być powinno. Forza Milan. I powodzenia Panie Ivanie:)
7
mufi
mufi
6 grudnia 2018, 10:25
chyba bez rolady i klusek :)
1
Wolly
6 grudnia 2018, 10:28
Łysy 2.0
1
Milanboy
5 grudnia 2018, 23:09
Milan jak zawsze, zawsze musi mieć Łysego, to się chyba nigdy nie zmieni, jak moja Miłość do Milanu
6
mpt1899
5 grudnia 2018, 20:43
Gandini mowil, ze jak z nim rozmawial o pracy w Milanie to Ivan nie mogl sie doczekac poczatku i bylo w nim widac wrecz fascynacje tym projektem. Oby. ForzaIvan!!! ForzaMilan!!!
0
Marosso
Marosso
5 grudnia 2018, 20:15
Teraz już oficjalnie zaczynamy! Może Mikołaj dzień wcześniej nam go zesłał przynajmniej tak sobie to zapamiętam
5
grzesiekpl88
Moderator grzesiekpl88
5 grudnia 2018, 20:02
Milan per sempre!
4
mufi
mufi
5 grudnia 2018, 19:52
FORZA !!!!
2
Conti
Conti