Zmiana terminu meczu z Crotone. Spotkanie na San Siro jednak w niedzielę, 7 lutego

27 stycznia 2021, 13:40, cinassek Aktualności

Lega Serie A poinformowała o zmianie terminu mecz 21. kolejki pomiędzy Milanem a Crotone. Spotkanie to rozegrane zostanie na San Siro w niedzielę, 7 lutego o godzinie 15:00. Początkowo miało odbyć się w piątkowy wieczór, ale w związku z odpadnięciem rossonerich z Pucharu Włoch dokonano korekty. Tym samym po sobotnim starciu z Bologną mediolańczycy mogą liczyć na aż osiem dni przerwy pomiędzy spotkaniami, co w obecnym sezonie - wyłączając przerwy reprezentacyjne i okres świąteczno-noworoczny - jeszcze się nie zdarzyło.