Puchar Europy / Liga Mistrzów 1963, 1969, 1989, 1990, 1994, 2003, 2007

Fassone: "Milan nie jest zmuszony nikogo sprzedawać, ale będą zmiany. Klub w dobrej kondycji"

13 kwietnia 2018, 13:50, Ginevra Wywiady
Fassone:

Dyrektor generalny Milanu Marco Fassone udzielił wywiadu dziennikowi La Gazzetta dello Sport podsumowując pierwszy rok nowych właścicieli od momentu przejęcia klubu. Oto jego słowa:

Pierwszy rok: „Jeśli chodzi o zarządzanie, to myślałem, że będę miał nieco więcej trudności, zważywszy na to, że to pierwszy rok docierania się. Tymczasem spotkałem się z wielką dyspozycyjnością ludzi pracujących w klubie, z reakcją ze strony kibiców, która przeszła nasze oczekiwania, a to nie było nic pewnego. A jeśli nawet możemy żałować nieudanej pierwszej części sezonu, to jednak udało się wrócić na właściwy tor”.

Klub: „Jestem zadowolony także z części pozasportowej. Spółka chińska wystartowała, jesteśmy jedynymi, którzy mają firmę tam na miejscu, z chińskim zarządem, a nie tylko zwykłe biuro handlowe. Projekt stadionu nabiera kształtu z tygodnia na tydzień – zarówno w kontekście odnowy San Siro, jak i budowy nowego obiekt. Dział handlowy dobrze się spisał, mamy siedmiu nowych sponsorów. A liczba widzów na meczach okazała się o wiele wyższa, niż się spodziewaliśmy. Bilans jest pozytywny, droga jest właściwa, wszystko idzie zgodnie z przewidywaniami”.

Refinansowanie: „Refinansowanie dojdzie do skutku, choć jego forma jest jeszcze przedmiotem dyskusji. Są trzy opcje, które rozważa pan Li. Nie ma pośpiechu, aby skończyć do jutra, zostało jeszcze sześć miesięcy. Jestem dość spokojny o to, że wszystko zakończy się w przewidywanym terminie i z odpowiednim marginesem czasowym, aby nie czekać do października. Oczywiście, jeśli uda się otrzymać finansowanie na 5 lat, a nie na pół roku, nie musiałbym się tak gimnastykować, jeśli chodzi o licencje krajowe i międzynarodowe. Ale jestem w stanie z tym żyć. Zawsze mogliśmy liczyć na wsparcie właścicieli, zastrzyki finansowe są stałe i częste i pozwoliły nam pracować bez konieczności sięgania do dna naszego skarbca. Powtarzam jednak - pragnienie jest takie, aby nie czekać do października. Jeśli zamknęlibyśmy sprawę kilka miesięcy (na przykład cztery) wcześniej, byłbym spokojniejszy. W przeciągu 7-10 dni Merrill Lynch powinien przedłożyć panu Li ostateczną propozycję”.

Spotkanie z UEFA: „Myślę, że refinansowanie będzie miało mniejszy wpływ na ugodę, niż na dyskusję w sprawie dobrowolnego porozumienia. Sądzę, że w tej chwili bardziej liczy się plan na najbliższe trzy lata i to, jak Milan zamierza wrócić do przestrzegania parametrów finansowego fair play. Następnie dyskusja obejmie temat sankcji za nieprzestrzeganie regulacji w poprzednich latach. Chciałbym, aby refinansowanie zeszło na dalszy plan. Również dlatego, że w tym kontekście Elliott zagwarantował nam pisemnie, że przyjdzie nam z pomocą w jakiejkolwiek krytycznej sytuacji.  Życzyłbym sobie, aby także dzięki temu temat został szybko zamknięty. Sankcje? Nie spodziewam się sankcji, która bardzo ograniczą nasze pole manewru podczas mercato. Z pewnością saldo pomiędzy transferami przychodzącymi i wychodzącymi będzie dużo mniejsze niż w zeszłym roku. Będzie raczej proporcjonalne do naszych dotychczasowych przychodów, które oscylują w granicach 215-220 mln rocznie”.

Fundusz Elliott: „Ich finansowanie objęte jest klauzulami, weryfikowanymi co dwa miesiące. To służy kontroli nad tym, czy zarządzanie jest poprawne, a plan przestrzegany. Powiedzmy, że to rodzaj nadzoru nad właściwym zarządzaniem. Ale mogę was zapewnić, że relacje z Elliottem są doskonałe. Milan w ręku Elliotta? Wydaje mi się dziwne, prawie niemożliwe, aby przydarzyło się coś takiego prezesowi, który zainwestował już tak wiele środków w klub i wciąż inwestuje. Milan przeszedłby w ręce Elliotta tylko wtedy, gdyby pan Li zaprzestał dokonywania podniesienia kapitału zakładowego klubu, a zatem wydaje mi się to mało realną hipotezą. Według mnie do tego nie dojdzie”.

Podniesienie kapitału: „Rada dyrektorów wyznaczyła kolejne daty dla kolejnych przelewów, które będą wpływały regularnie do 30 czerwca, tak by jak najlepiej dokończyć sezon. Wszyscy jesteśmy bardzo spokojni”.

Sytuacja finansowa Milanu: „Milan pod kątem finansowym i ekonomicznym ma się znakomicie, choć czasami pojawiają się opinie, które wprowadzają ogół w błąd, sugerując problemy finansowe. Tymczasem nic podobnego. Jeśli przeanalizujemy na spokojnie sprawozdania, zobaczymy, że Milan nie jest wcale w złej sytuacji. A chciałbym jeszcze przypomnieć, że, kupując Milan, pan Li zadłużył sam siebie. Dokonał inwestycji, która ciąży na nim, odciążając jednocześnie klub pod kątem zadłużenia”.

Przyszłość: „To zależy od nas. Przed nami nie ma aż tak dużych przeszkód, które mogłyby stanąć na drodze rozwoju klubu. Jedyne ograniczenie to fair play finansowe, które w pewnym momencie narzuca konieczność ograniczenia inwestycji, nawet jeśli chciałoby się ich dokonać”.

Yonghong Li: „We Włoszech Milan, Inter i Roma mają prezesów, którzy pojawiają się we Włoszech kilka razy w roku i delegują działalność operacyjną do swoich managerów. To nie oznacza, że są nieobecni i nie mają pasji do klubu, a świadczy jedynie o tym, że nie szukają takiej atencji, do której przyzwyczaiło nas wielu prezesów. Ja osobiście też nie mam takich samych relacji jak wcześniej z Morattim czy De Laurentiisem. Styl pana Li to mówić i pokazywać się mniej, a skupić się na faktach. On bardzo kocha Milan od czasów młodości. Spotkałem się z nim dwa tygodnie temu w Londynie z powodów finansowych i mogę zapewnić, że nie interesuje go tylko biznes. Wie, kto aktualnie gra, chciał wiedzieć wszystko na temat Gattuso. To jest prezes zaangażowany pod każdym względem, który na co dzień ma zaufanie do działań swoich managerów i prosi ich o przedstawienie raportu. Ponadto ocenia rezultaty na koniec. Z tego co ja wiem, to wydaje się spokojny i chętny do pełnienia funkcji prezesa Milanu oraz kontynuowania swojego projektu. Jest możliwe, że będzie chciał, aby dołączył do niego jakiś wspólnik. Nie chcę  jednak wydać się niedelikatny w tym temacie. To są sprawy właściciela. Ja mówię tylko o swoich wrażeniach”.

Kontrakt Gattuso: „To był wybór Mirabellego i mój. Rino przekonał nas do siebie z tysiąca powodów i powierzyliśmy mu średnio-długoterminowe zadanie, które pozwoli mu rozpocząć nowy cykl drużyny, która się odradza. Ma nasze bezwarunkowe zaufanie, na które zasłużył. Właściciele też są przekonani, że to właściwy człowiek, który może nas zaprowadzić tam, gdzie chcemy wrócić”.

Mercato: „Milan skonsoliduje swoją kadrę. 80-90% graczy prezentowało się zgodnie z oczekiwaniami albo powyżej. Oczywiście nie moglibyśmy wydać 240 milionów, gdyby nie kilka sprzedaży, które absolutnie nie były oczywiste. Udało się uzyskać kilka niełatwych do osiągnięcia nadwyżek ze sprzedaży niektórych graczy. Mirabelli wykonał wielką pracę. Teraz nastąpią korekty. Kibice mogą spodziewać się 2-3 nowych graczy na krytycznych pozycjach”.

Sprzedaż ważnych graczy: „Patrząc na nasze finanse, nie mamy konieczności sprzedawania nikogo. Jednak po analizie sytuacji z dyrektorem sportowym i trenerem, mogę powiedzieć, że będą zarówno transfery przychodzące, jak i wychodzące”.

Donnarumma: „Ze strony nas wszystkich może liczyć na całkowite zaufanie, to jeden z filarów i w naszych planach Gigio będzie podstawowym bramkarzem jeszcze bardzo długi czas”.

Przygoda w Milanie: „Jest przepiękna. Trudno byłoby mi wymyślić coś jeszcze bardziej satysfakcjonującego i zadowalającego”.

55 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
budii1906
budii1906
17 kwietnia 2018, 10:56
3 krytyczne pozycje :( zdecydowanie za mało jeżeli chce się walczyć o LM w przyszłym sezonie. Tak naprawdę to już w przyszłym sezonie powinniśmy się bić o top 3 z Juve, Napolii, Lazio,Roma i Interem. Przecież musimy mierzyć wysoko i grać o najwyższe Cele jakim jest niezwątpienia Scudetto 2018/2019 najpóźniej powinniśmy walczyć 2019/2020. Musimy dokonywać topowych transferów, jeżeli tylko polityka fair-play na to nam pozwoli to za wszelką cne musimy zatrzymać takiego zawodnika jak Suso – bo on robi róznice. Wracając do głównego tematu to potrzebuje Pś a nawet dwóch takich zawodników pokroju Axel Wittsel którego nie udało nam się pozyskać w zeszłym roku. Bigllia i R.Monolivio do odstrzału. Teraz na ta pozycje marzy mi się E.Dier, Fabinho czy też E.Can. Super było by też kupić OPŚ zawodnika pokroju : C.Eriksen; Naby Keïta; czy Savić z Lazio ????ewentualną alternatywa byłby A.Matrial ale jak dla mnie onjest bardziej skrzydłowym którego tak naprawdę też nam brakuje na lewej stronie. Potrzebujemy też kogoś na pozycje LO ale to już pozamiatane jest i ustalone. Pozostaje nam pozycja ŚN i tu mam dylemat wątpię aby udało nam się wyciągnąć takiego zawodnika jak Cavani kto inny zamiast Cavaniego da nam co najmniej 20 bramek w Serie A tzw. BOMBARDIERA od czasu Szewczenki, Pato a potem Zlatana nikogo takiego nie mieliśmy☹ JAKIEŚ SUGESTIE MILANIŚCI …?
0
Matim
Matim
17 kwietnia 2018, 12:44
Polecam zejść na ziemię. Nie ma szans na przyjęcie żadnego z tych zawodników. Zresztą w naszym wypadku nie tędy droga. Wymieniłeś piłkarzy, z których za każdego trzeba dać albo ok 100 mln, albo mają około 30 lat. Witsel nie zbawi naszej pomocy, odstrzelenie Biglii też nie jest dobrym pomysłem. Gość wykonuje sporą robotę na boisku. Dier, Fabinho czy Can są poza naszym zasięgiem. Eriksen, Keita, Savic, Martial także - nie stać nas, żeby wydać tyle na jednego zawodnika. Jeżeli chodzi o Cavaniego - spoko, tylko on ma 31 lat a zbawca w ataku też nie będzie - podniesie jakość, ale ile pogra jeszcze na takim poziomie? Możemy się wzmacniać, ale bez LM nie przekonamy do siebie najlepszych zawodników (Arsenal dał radę, bo są na innej półce finansowej). Musimy szukać piłkarzy, którzy dużo nam dadzą w przyszłości, a obecnie podniosą poziom kadry na tyle, żeby zawodnicy podstawowi czuli na plecach oddech rywalizacji. Potrzebujemy kogoś na skrzydło - tutaj był wymieniany Neres z Ajaxu czy Barella z Cagliari. Napastnik - tutaj jednak postawiłbym na Belottiego - jego cena powinna spaść, a dodatkowo Torino musi nam zapłacić za Nianga. W środku pomocy spróbowałbym z Torreirą. W obecnej sytuacji musimy szukać albo perspektywicznych zawodników, albo takich, którzy już robią różnice w Serie A w słabszych klubach.
0
Vol'jin
14 kwietnia 2018, 13:04
Ziyech chce odejść z Ajaxu, bardzo ciekawy cel transferowy na lato według mnie
1
muamba_kabumba
muamba_kabumba
14 kwietnia 2018, 13:12
Coś czuje, że tam szybko by pokazał niedowiarkom, że jednak jest w stanie wejść na poziom europejski. Szukają właśnie kogoś do asystowania bo atak to w LFC jest galaktyczny.
0
BadMad
BadMad
15 kwietnia 2018, 11:36
No,jak pykna LM to byłby niewątpliwie mocny impuls do zastanowienia się dla naszego asa.
0
camlab73
camlab73
14 kwietnia 2018, 01:31
Żeby się nie okazało że Strinić, Reina i Kim Dzong Z'Chin to będą te 3 wzmocnienia na krytyczne pozycje. Jak za takiego Depaya zawołają z 50 milionów to można mu pomachać białą chusteczką, a jak przyjdzie chociaż ktoś pokroju Politano to i imo tak będzie dobrze przy obecnej sytuacji.
1
Dryzu1899
14 kwietnia 2018, 10:20
Przyjdzie taki Strinić po taniości jako "konkurent" dla Rodrigueza i i tak niektórzy powiedzą że dobrze bo tani i się będzie starał xd RR powinien dostać jakiegoś rywala to na pewno by sobie podniósł poprzeczkę. A co do tego Kima to dla mnie to no-name ale kumpel interesujący się ligą angielską mówi że to nie byłby dla nas zły transfer...
1
grzesiekpl88
Moderator grzesiekpl88
14 kwietnia 2018, 10:54
Dryzu patrząc na naszą linię pomocy to jakikolwiek transfer nie jest dla nas zły :D
0
Jarosław Kaczyński
Jarosław Kaczyński
14 kwietnia 2018, 11:27
Dryzu Kumpel jaja sobie z Ciebie robi
5
Vol'jin
14 kwietnia 2018, 12:39
Najlpiej Wendela bo nas stać na konkurenta dla RR i będzie chciał przyjść w erze posuchy bocznych obrońców
0
Dryzu1899
14 kwietnia 2018, 14:15
grzesiek - Nie wiem, wolałbym ściągnąć kogoś kto podniesie jakość niż kolejnego wyrobnika :P Ściąganie kogokolwiek byle sprowadzić nie sprawdziło się za Gallianiego to nie sądzę że sprawdzi się teraz... Jaro - Tak też myślę, choć wyglądał całkiem poważnie gdy o tym mówił :D
0
karp_fso
karp_fso
13 kwietnia 2018, 22:28
2-3 nowych graczy na krytyczne pozycje... Hmmm, czyli na pewno środkowy pomocnik i napastnik. Pewnie też skrzydłowy. Mam nadzieję, że uzupełnimy również ławkę, która mocno kuleje.
1
Doctor_ek
Doctor_ek
14 kwietnia 2018, 10:29
Myślę, że jeżeli nie odejdzie Kalinić to napastnik nie przyjdzie.
0
Jarosław Kaczyński
Jarosław Kaczyński
13 kwietnia 2018, 20:55
Wszyscy ważni zostają, przychodzą 2,3 piłkarze na krytyczne pozycję. No takie coś to miód na moje podniebienie. Czyli żadnych piłkarzy "na ławkę się przyda":)
0
Milanboy
13 kwietnia 2018, 20:10
ŚP, napastnik, skrzydłowy, no i jakiś LO, i nic więcej tak naprawdę
Edytowano dnia: 13 kwietnia 2018, 20:11
0
grzesiekpl88
Moderator grzesiekpl88
13 kwietnia 2018, 21:51
Strinic już jest zaklepany na LO na zmiennika RR i raczej tak zostanie już.
2
grzyweek7
grzyweek7
13 kwietnia 2018, 18:05
Offtop zna ktoś aplikacje/stronę do oglądania meczu typu Delta media Player (w tym tygodniu przestała działać)? Chodzi o to żeby obraz był ładny i nie ścianało.
0
ACMati69
ACMati69
14 kwietnia 2018, 01:41
acestream lub sopcast
0
Wolly
Wolly
14 kwietnia 2018, 11:53
Ktoś podawał żeby sobie zapisać : https://www.reddit.com/r/soccerstreams/ Na bieżąco są linki głównie po angielsku ale w extra jakości. Na www i acestream głównie.
1
DarthImpaler
DarthImpaler
13 kwietnia 2018, 17:59
"A chciałbym jeszcze przypomnieć, że, kupując Milan, pan Li zadłużył sam siebie. Dokonał inwestycji, która ciąży na nim, odciążając jednocześnie klub pod kątem zadłużenia”. - trochu to zdanie mnie zaniepokoiło.
0
Majkel69
Majkel69
13 kwietnia 2018, 17:34
Powiem szczerze troszkę mam doła po odpadnięciu Lazio i Juve z pucharów. Raz, że dałyby Italii mnóstwo punktów w rankingach uefy a dwa, że Juve zasłużyło na awans, a trzy, że nie lubię Realu. A dodatkowo - Lazio mając w perspektywie walkę o trofeum na wyciągnięcie ręki mogłoby mniej sił rzucać na ligę - w walce Lazio i Romy w pucharach upatrywałem ostatniego cienia nadziei dla nas, a tak trzeba już całkiem się pogodzić z 6 miejscem:) Ale dobre i to w grudniu brałbym w ciemno
1
Wilk87
Wilk87
14 kwietnia 2018, 12:08
O to 6 miejsce trzeba będzie się jeszcze solidnie napocić :/
1
Majkel69
Majkel69
14 kwietnia 2018, 12:40
damy radę:) nie mówię, że będzie łatwo, ale damy radę
1
BadMad
BadMad
15 kwietnia 2018, 11:44
I Juve i Lazio odpadły w niebywalych okolicznościach i również mam ogromny niesmak, oslodzony za to 'Romantada' :-D Było bardzo blisko żeby Serie A dało potężnego kopa w d...pupilkom całego niemal świata,no ale..'dobrze jak nie za dobrze' ;)
0
muamba_kabumba
muamba_kabumba
13 kwietnia 2018, 17:14
Do środka pola Ceballosa i Herrere , na skrzydło Depay/Pavon. Kessie jako 3 pomocnik do czyszczenia przedpola, Ander przed obroncami i mysle , że środek pola zacząłby cos grać wreszcie.
1
tober12
tober12
13 kwietnia 2018, 16:55
Bramka obsadzona. Obrona hmm.. Na pewno wylot Antonelliego i Abate więc zmiennicy odpowiednio dla Calabrii i RR, pewnie trasnfery za darmo typu Strinic, ale na prawej to straczy bo wróci Conti w trakcie sezonu. A klasowe transfery 2-3 zawodników to na pewno 2 pomocników i skrzydłowy.
0
ósmy
ósmy
13 kwietnia 2018, 14:26
Pozwoliłem sobie wkleić skrót z dłuższej wypowiedzi Fassone http://www.youtube.com/watch?v=jCrwokezZ_Y
1
hyrus13
hyrus13
13 kwietnia 2018, 14:22
No to powinno uspokoić nastroje. Ostatnie tygodnie to: "Bonucci może odejść", "Suso może odejść" "Donnarumma na pewno odejdzie". Słabo się już robiło. Dobrze, że dyrektor sportowy i trener zdecydują kto odejdzie, wraca normalność. Jest kilku piłkarzy: Nicola, Carlos, RR, Monto, Gomez, Mauri (nawet za darmo, ale wpisać odkup lub wysoki procent do umowy), Antonelli, Berto... Na pewno część z nich zostanie.
1
WinstonSmith
WinstonSmith
13 kwietnia 2018, 15:07
Skąd ty bierzesz tego "Rodrigueza na wylocie z Milanu"?! Kalinić, Bacca - owszem. Montolivo - no nie wiem, bo jeśli planują dać Locatelliego na wypożyczenie, to moim zdaniem Montolivo zostanie. Gomez i Mauri - będzie ciężko znaleźć na nich kupców, ale Gomeza chce Boca, a my podobno interesowaliśmy się ich graczem C.Pavonem.
3
hyrus13
hyrus13
13 kwietnia 2018, 17:57
Odpowiedź masz na dole. RR spisuje się średnio i to nie tylko ja tak twierdzę. Nie ma sensu go tu trzymać, bo pewno znajdą się chętni na jego usługi.
0
WinstonSmith
WinstonSmith
13 kwietnia 2018, 21:31
No tak, twierdzisz ty i jeden inny użytkownik. Zero nawet plotek medialnych. Narzekasz na tego RR, a powiedz mi - ile razy wybiegł w pierwszym składzie, a ile razy dano mu odpocząć? Pomyślałeś, że zwyczajnie nie ma ani rywala w walce o skład, ani nawet godnego rezerwowego, by dać mu trochę wytchnienia? Taki Bonaventura jak jedzie na kadrę to i tak nie gra, a RR w reprezentacji już owszem. Może dajmy mu kogoś na zmianę i pozwólmy popracować przez lato? Bo niektórym to już się włącza "mercato 250mln", a to nierealne xD
2
camlab73
camlab73
14 kwietnia 2018, 01:34
Ty no dobra, może Rodriguez nie wykorzystuje w pełni swojego potencjału, ale daleko od tego żeby mówić o jego słabej grze. Słabsze momenty się zdarzają, ale biorąc pod uwagę cały sezon (od fatalnego początku z Montellą) to jeden z tych lepszych, a nie gorszych graczy.
5
hyrus13
hyrus13
14 kwietnia 2018, 12:00
Wg mnie nigdy nie grał bardzo dobrze. Milan potrzebuje kogoś efektywnego na LO, a RR tego warunku nie spełnia. A co do tego, że twierdzę to ja i jeden użytkownik, to ktoś nie oglądał ostatniego meczu na Eleven :p
0
WinstonSmith
WinstonSmith
14 kwietnia 2018, 12:07
I ty serio podajesz za argument "komentatorów" z Eleven? XD A kto ogląda mecze na Eleven? Masochiści? Przecież każdy szanujący swoje nerwy wyłącza dźwięk na meczach Milanu w tej stacji. Zaraz mi podasz jeszcze Szpakowskiego i Hajtę za autorytety ;)
0
Wolly
Wolly
14 kwietnia 2018, 12:34
No właśnie Bertolacci, ciekawe co z nim zrobią. Zostanie mu 1 rok kontrektu. Wróci do Milanu czy raczej się go pozbędą?
0
hyrus13
hyrus13
14 kwietnia 2018, 19:56
Winston, skoro uważasz, że RR spełnia oczekiwania to gratuluję. Z taką mentalnością możemy powalczyć o LE. Jak dla mnie nie spełnia oczekiwań, ale nie uważam go za słabego piłkarza, dlatego można go jeszcze sprzedać za przyzwoite pieniądze, bo na innych wiele nie zarobimy. RR w całym sezonie w Serie A zaliczył okrągłe ZERO asyst. Dla porównania Calabira ma ich trzy. Oczywiście, asysty to nie wszystko. Mnie się jego gra nie podoba i nic nie wnosi do gry Milanu.
0
BadMad
BadMad
15 kwietnia 2018, 11:56
W reprezentacji Rodriguez gra bardzo na plus,no ale wiadomo że to znikomy argument, jednak jakiekolwiek skreślanie go po tym sezonie to niedorzecznosc (bo i kto gwarantujący z miejsca wyższy poziom miałby się pojawic) następny sezon będzie tym który da odpowiedzi na mnóstwo pytań zarowno odbosnie personaliow jak i wogole naszych celów...
0
PanX
13 kwietnia 2018, 14:16
Dobrze usłyszeć, że nie musimy nikogo sprzedawać. Oby tylko nikt z ważniejszych zawodników nie chciał na siłę odchodzić. Fassone dobrze sobie radzi moim zdaniem i mam nadzieję, że wszystko pójdzie po jego myśli.
0
Boro
Boro
13 kwietnia 2018, 14:06
Spokojnie można spróbować pokusić się o sprzedaż Kalinicia, Antonelliego, Mauriego, Montolivo oraz wypozyczonego Bacci, inne transefery będą zalezne od tego jakich zawodników będziemy chcieli sprowadzic. Osobiście liczę na klasowego srodkowego pomicnika ktory mógłby zagrać również na pozycji Kessiego i Bonaventury oraz typowego ofensywnego skrzydłowego jak Depay:):) Napastnik gwarantujacy bramki i fajną gre tez by sie przydal ale nie wiem czy na takiego nas stać.
0
hyrus13
hyrus13
13 kwietnia 2018, 14:14
Jeszcze jest Gomez, ale on moim zdaniem powinien iść na wypożyczenie. To, że siedzi na trybunach to wielki błąd F&M. Do twojej listy dodałbym jeszcze RR.
0
camlab73
camlab73
14 kwietnia 2018, 01:33
Chyba nie liczysz, że Milan zarobi cokolwiek na sprzedaży Antonellego, Mauriego i Montolivo? Nie starczy nawet na miesięczną wypłatę dla Bonucciego i Donnarrumy.
0
Boro
Boro
15 kwietnia 2018, 19:36
Nie, nie liczę o zarobieniu na nich, po prostu trzeba.iść na przód i tym panom podziękować.
0
muamba_kabumba
muamba_kabumba
13 kwietnia 2018, 14:02
Skrzydłowy i 2x pomocnik.
0
Kakausz
Kakausz
13 kwietnia 2018, 15:50
+ lewy obrońca
1
muamba_kabumba
muamba_kabumba
13 kwietnia 2018, 17:51
Przydałby się taki 2 Calabria na LO ^^ RR porusza się jak wóz z węglem. Jesli planują grać ofensywnie to pasuje żeby obrońcy podłączali się wysoko. Zobaczymy jak RR będzie wyglądał po okresie przygotowawczym.
0
WinstonSmith
WinstonSmith
13 kwietnia 2018, 21:28
Zważ też na fakt, że RR nie ma żadnego zmiennika. To może wpływać na jego formę. Dlatego nie tyle trzeba szukać kogoś na miejsce Rodrigueza, co znaleźć mu wartościowego rywala do walki o skład.
0
muamba_kabumba
muamba_kabumba
14 kwietnia 2018, 00:08
Ja chłopa nie skreślam, ale tak jak mówisz, zmiennik dla niego jak najbardziej.
0
WinstonSmith
WinstonSmith
13 kwietnia 2018, 13:57
"Kibice mogą spodziewać się 2-3 nowych graczy na krytycznych pozycjach”. Lewy obrońca, pomocnik i skrzydłowy do rotacji?
1
grayman88
grayman88
13 kwietnia 2018, 14:01
Lewy obronca jest juz klepniety....srodkowy pomocnik, skrzydłowy i napastnik
3
hyrus13
hyrus13
13 kwietnia 2018, 14:13
grayman88 wydaje mi się, że Strinic przyjdzie jako rezerwowy. No nie ma o czym mówić, więcej z niego nie będzie. Sądzę, że RR jest na wylocie, a Milan może odzyskać trochę kasy więc nie będą go sadzać na ławce.
0
hyrus13
hyrus13
13 kwietnia 2018, 14:19
Strinic to chyba jako roznosiciel bidonow , chlop jest 3 wyborem na lewa obrone w Sampdorii , z czym do ludzi z takimi ochlapami.
2
grayman88
grayman88
13 kwietnia 2018, 14:25
Hyrus...ja rozumiem ze przychodzi jako rezerwowy, chodzilo mi o to ze winston wymienił lewego obronce w kontekscie tych transferow o ktorych wspomina fassone, ale jefo raczej nie mial na mysli o o nim juz wiemy. Skad wogole stwierdzenie ze RR na wylocie??
4
WinstonSmith
WinstonSmith
13 kwietnia 2018, 15:05
@hyrus13: Masz jakiekolwiek, nawet tuttosportowe, "dowody" na potwierdzenie tego, że "RR na wylocie"? Ja właśnie zakładam, że klub widzi brak rywala dla RR, a nie że chce się go pozbywać.
1
Panicz
Panicz
13 kwietnia 2018, 17:01
Rodriguezowi trzeba dać jeszcze jeden sezon na adaptacje. I jak nie wróci do formy z Wolfsburga to dopiero można sie zastanowić nad sprzedażą. Sprzedaż takiego grajka po 1 sezonie to głupota, bo Ricardo już w przeszlości wielokrotnie pokazywał że w piłke potrafi grać bardzo dobrze.
2

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się