Borini: "Wokół zespołu tworzy się atmosfera terroru, która nie służy niczemu"

9 listopada 2018, 00:12, cinassek Aktualności
Borini:

FABIO BORINI: "W pierwszej połowie nie graliśmy źle. Próbowaliśmy ich powstrzymać, zdobyli bramkę z jedynej akcji. My nie przechodziliśmy do ataku, ale w piłce nie można naciskać przez 90 minut. Reakcja mentalna? Pewnie, pod tym względem wszystko gra. Wokół zespołu tworzy się atmosfera terroru, która nie służy niczemu. Tu zawsze trudno jest grać, widzimy, że występują w Lidze Europy i mieli 55 tysięcy kibiców. Dużo kontuzji? To część futbolu, myślimy o odzyskaniu zawodników i skupiamy się na niedzieli. Mecz z Juve? Podejdziemy do niego jako Milan, który wygrał trzy mecze z rzędu w Serie A i zremisował na wyjeździe w Lidze Europy. Nie mamy jeszcze w rękach awansu, ale teraz myślimy o Milan - Juve. Pozycja? No cóż, dobrze wywiązałem się ze swojej roli. Mniej-więcej tak jak z każdej, jaka mi przypada. Jeśli dobrze się bawię i gram, to dla mnie dobra jest każda pozycja. Pressing? W drugiej połowie zmieniliśmy ustawienie, byliśmy bardziej agresywni i stanęliśmy wyżej. Robiliśmy dalej to, co wiemy, jak mamy robić. Powrót w drugiej połowie? Proste - traciliśmy jedną bramkę i nie chcieliśmy przegrać. Dla nas każdy mecz jest kluczowy, przegraliśmy już w domu i nie chcieliśmy zaliczyć wpadki także dzisiejszego wieczora".

27 komentarzy
9 listopada 2018, 16:55
Ja mam terror w jelitach, jak widzę grę Milanu.
1
ksieciunio
ksieciunio
9 listopada 2018, 15:38
Panowie nie bierzcie na poważnie tego co mówią Borini, Gattuso i inni złotouści. Wszyscy oni mają w kontraktach obowiązek wypowiadania się dla mediów więc pitolą trzy po trzy po to tylko żeby pitolić. Z góry wiadomo że sensu nie ma w tym żadnego więc najlepiej po prostu nie czytać..
0
jasiom22
jasiom22
9 listopada 2018, 11:50
Jest proste rozwiazanie tej kwestii... zawsze można się przenieść na sycylie do jakiegoś Palermo, tam będzie trochę miej presji..
2
Lipido
Lipido
9 listopada 2018, 10:44
Nie znoszę tego bezproduktywnego zawodnika. Przez kolesiostwo się tu znalazł i jeszcze gość zarabia więcej niz np. Suso. Wytransferowac gdzieś do Anglii i zapomnieć o nim. Typowa larwa.
0
mpt1899
mpt1899
9 listopada 2018, 10:40
Najwiekszy farciarz w dzisiejszym futbolu. Miom zdaniem to top 5 moze 3 najgorszych pilkarzy w historii ACM.
0
Rafalzki
Rafalzki
9 listopada 2018, 10:07
Tego typu wypowiedzi powodują, że ręce opadają. Ja chętnie zamienię się z tym pseudo piłkarzem miejscami i chętnie będę zawodnikiem Milanu w tej atmosferze terroru z niebotycznymi zarobkami i okazją do gry dla najwspanialszego klubu na świecie!!! Faktycznie, prawie, że niewolnictwo. BORINI WON Z MILANU!!
1
Fushnikov
9 listopada 2018, 10:02
Bawić to się może Dinho albo Messi. Oni mają dar od Boga do grania w piłkę jednocześnie bawiąc się tym i radując. Ty jesteś beznadziejny i masz za..
0
milan1986
milan1986
9 listopada 2018, 09:51
Może ten "terror" zmusi go do poszukania nowego pracodawcy.
0
9 listopada 2018, 08:57
Niestety ja przechodze terror jak widzę go na boisku i jeszcze ta fryzura .
0
adamos
adamos
9 listopada 2018, 08:29
nosz .... "W pierwszej połowie nie graliśmy źle" Faktycznie to był dramat..."My nie przechodziliśmy do ataku" - to prawda. "występują w LE i mają 55 tys kibców" - hahahaha to co powiedzieć jak trafimy w lidze na zespoł co wytępuje w LM, poleci coś po nodze i łomot :-)? Borinaldo Twoje wypowiedzi wyglądają tak źle jak Twoja gra.
0
muamba_kabumba
9 listopada 2018, 08:21
Najśmieszniejsze jest to, że słowa te wypowiada jeden z największych " ogórów " w zespole ..
1
matten
9 listopada 2018, 07:31
"Wokół zespołu tworzy się atmosfera terroru, która nie służy niczemu." To są kurczę jakieś żarty. Przez ostatnie dwa okna transferowe wydaliśmy ogromne pieniądze. Pod względem apanaży piłkarzy jesteśmy na drugim miejscu w lidze, a pan Borini jest wielce zdziwiony, że stawia się przed tym zespołem wysokie wymagania? Chyba kurczę sobie kpisz człowieku!
3
Wolly
Wolly
9 listopada 2018, 08:31
No ciekawe co miał na myśli z tym terrorem.
0
Lipido
Lipido
9 listopada 2018, 10:48
Ja np. jak widzę jego grę to czuję sie steroryzowany.
3
mrkojiro
mrkojiro
9 listopada 2018, 07:13
Po pierwszym zdaniu odechciało mi się czytać... Serio nie graliśmy źle? Cud, że w 27min nie przegrywaliśmy 3:0.
9 listopada 2018, 07:06
Borini ty maszvwiecej szczescia niz rozumu. Takie drewno taka kase inkasuje. Tyle w temacie
0
9 listopada 2018, 06:42
"Dobrze wywiązałem się ze swojej roli." Jest 6:40 jak to czytam i chyba się jeszcze nie obudziłem. Chcę wierzyć, że to tylko zwidy i wytwór mojej wyobraźni.
7
ACstach
ACstach
9 listopada 2018, 06:17
Atmosfera terroru to się nasila jak Pan się pojawiasz na boisku. "Pozycja? No cóż, dobrze wywiązałem się ze swojej roli. Mniej-więcej tak jak z każdej, jaka mi przypada" (?) - aha.
6
9 listopada 2018, 01:06
O, Milan też ma swojego Atmosfericia?
0
AdrianoGalliani
9 listopada 2018, 00:46
Nasz snajper, uniwersalny żołnierz w życiowej formie biegowej, wisienka na torcie. To takie proste, przegrywaliśmy, a nie chcieliśmy przegrać. Po co mielibyśmy chcieć wygrać, skoro możemy nie przegrać i nas to satysfakcjonuje. Juventus z wrażenia poprosił o walkowera, żebyśmy ich nie upokożyli. Jakby się dało cofnąć czas, to zrobiłbym zrzutkę na prezerwatywę dla jego ojca.
9 listopada 2018, 00:24
"W pierwszej połowie nie graliśmy źle" - po co to mydlenie oczu? Zyskuje sobie tylko niechęć kibiców takimi wypowiedziami. Chyba, że faktycznie ma tak wysoko zawieszoną poprzeczkę, że uważał pierwszą połowę za niezłą.