Milan nie wygrał pierwszego meczu po przerwie reprezentacyjnej już od ponad dwóch lat

19 listopada 2018, 09:52, cinassek Aktualności

Jak uczą ostatnie lata, pierwszy mecz po przerwie reprezentacyjnej oznacza dla Milanu kłopoty. Ostatni raz takie spotkanie rossoneri wygrali 16 października 2016 roku, pokonując na wyjeździe 3:1 Chievo Werona (na zdjęciu ujęcie z tego pojedynku po golu Juraja Kucki). Od tej pory notowali następujące rezultaty:

- 0:1 z Interem (21.10.2018).

Łącznie: 8 meczów - 0 zwycięstw, 3 remisy, 5 porażek. Bilans bramek: 9:17.

11 komentarzy
Skot Łilson
19 listopada 2018, 16:57
Sytuacja jest tragiczna ale nie przesadzajmy, na Dudenlage, Parmę czy Torino uważam że, Zapata czy Abate nie będą odstawać, bo te zespoły nie mają lepszych zawodników. Nas głównie ratowała ofensywa a to w obronie mamy największe braki kadrowe. Nawet jakby z ławki miał wejść Borini czy Berto, to nie wierzę że nie poradzą sobie z zespołami ze środka tabeli. Nie mówię że zrobią wielką różnicę w tej sytuacji ale nie wierzę że będą odstawać.
0
mistrzMALDINI
19 listopada 2018, 16:15
Przy takich brakach kadrowych remis nie będzie złym wynikiem.
2
matten
matten
19 listopada 2018, 13:06
Mamy super trenera i wiele młodych talentów, które będą chciały się pokazać pod nieobecność swoich doświadczonych kolegów. Jestem pewien, że w nadchodzących meczach będziemy notować same dobre rezultaty.
1
AlexisRossonero
19 listopada 2018, 11:57
Pomimo tego, ze styl gry nie imponuje, a punkty czesto byly szarpane w koncowkach to o dziwo jestesmy w realnej walce o LM.. I wypada 5-6 osob z podstawowego skladu.. Wybaczcie, ale nie wierze, ze Zapata, Abate czy o zgrozo Simic beda filarami naszej obrony przez przynajmniej kolejny miesiac.. Szkoda, bo po Lazio jest w miare latwy terminarz i az prosi sie, by jak najmocniej punktowac i w zimowym okienku dokonac 2-3 realnych wzmocnien.. Czemu zawsze wiatr w oczy, Milanie?
1
Yabaye
Yabaye
19 listopada 2018, 12:16
Przykro mi, ale nie jesteśmy w walce. Mamy szpital, wąska ławkę. Jeśli przyjdzie 3 piłkarzy to nadal z ławki będzie wchodził Borini lub Berto. Musimy mieć wór farta, aby utrzymać kontakt do Lazio.
0
19 listopada 2018, 12:55
Zgadzam sie Yabaye.. Tez przecieralem oczy, gdy przez chwile bylismy na tym 4tym miejscu..
0
adamos
adamos
19 listopada 2018, 11:41
teraz każdy mecz to na wagę LM... szkoda zgubionych pkt z początku sezonu z ogórkami... Ale trzeba walczyć jak o finał teraz...
0
_GAHU_
_GAHU_
19 listopada 2018, 11:07
Tym razem przy takiej ilości kontuzji o pozytywny wynik i to w meczu z Lazio teżż będzie piekielnie ciężko.
19 listopada 2018, 10:50
Niby tak, ale przypominam że remisując możemy spaść nawet na 7 miejsce... Trzeba iść na wojnę i pokazać Rzymianom że ich czas w czołówce dobiega końca. Liczę na zdrowych zawodników, a może ktoś zaskoczy dodatkowo ? Jeśli miałbym obstawiać to 1-1 albo 1-2 po golu Cutrone w ostatniej akcji.
1
MK92
MK92
19 listopada 2018, 10:20
Same dobre wieści ostatnio... Swoją drogą, tamta bramka Kucki była przedniej urody. Szkoda, że Słowak odszedł, a zostały miernoty pokroju Mauriego...