Puchar Europy / Liga Mistrzów 1963, 1969, 1989, 1990, 1994, 2003, 2007

Zaskakująca decyzja Lega Serie A. Mecz Genoa - Milan rozpocznie się w poniedziałek o godzinie... 15:00

10 stycznia 2019, 18:32, cinassek Aktualności
Zaskakująca decyzja Lega Serie A. Mecz Genoa - Milan rozpocznie się w poniedziałek o godzinie... 15:00

Niecodzienną decyzję podjęła właśnie Lega Serie A. Mecz Genoa - Milan w ramach 20. kolejki rozgrywek zostanie rozegrany w poniedziałek, 21 stycznia nie o godzinie 21:00, jak początkowo planowano, a o godzinie 15:00.

Decyzja to pokłosie wielkiego echa, jakim odbyły się zamieszki przed spotkaniem Inter - Napoli, kiedy zginął jeden z kibiców gospodarzy. Jeden z pomysłów po tej tragedii dotyczył rozgrywania spotkań podwyższonego ryzyka jeszcze za światła dziennego, aby uniknąć rozruchów pod osłoną nocy. Ideę tę zdecydowano się wprowadzić w życie, gdyż fani mediolańczyków i genueńczyków nie żyją w dobrych stosunkach.

Milan zatem będzie musiał rozegrać mecz o bardzo niestandardowej porze - w dzień roboczy o godzinie 15:00.

14 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
MK92
MK92
11 stycznia 2019, 11:55
To jak z tym zniesieniem ubóstwa za pomocą ustawy...
3
El Diablo
El Diablo
10 stycznia 2019, 23:23
Chyba ich ............, mecz Milanu przełożyć na niedzielę o godzinie 15-tej, a na poniedziałek inne spotkanie na 21:00. Proste.
2
Wilk87
Wilk87
10 stycznia 2019, 21:55
Mi to akurat na ręke i bedę mógł obejrzeć.
0
BlackOut
BlackOut
10 stycznia 2019, 19:53
I nie muszę się urywać z zajęć, żeby obejrzeć mecz - w moim wypadku jestem na tak.
1
Catzone
Catzone
10 stycznia 2019, 19:45
Świetna decyzja,po co wykluczyć kibiców Interu z całego sezonu? Lepiej innych kibiców krzywdzić XD logika
14
acmti__
10 stycznia 2019, 19:25
Co za debilna decyzja... Mecze są dla kibiców, a jaki normalny kibic będzie miał czas iść na mecz czy w moim przypadku obejrzeć mecz w TV w pn o 15. Łebki po 15 lat co zerwą się z ostatniej lekcji lub właśnie takie popaprańce co się z nożami ganiają bo raczej nikt ich w normalnej pracy nie zatrudni.
2
Rakusz
Rakusz
10 stycznia 2019, 21:23
Ja będę miał czas obejrzeć. Wszystko jedno, o której godzinie.
0
acmti__
10 stycznia 2019, 23:29
Dlatego o takich przypadkach napisałem, wybierz sobie.
0
10 stycznia 2019, 19:04
To przecież wina Gatusso:]
6
Piotrek1899
Piotrek1899
10 stycznia 2019, 20:04
Oczywiście. Lega chce w ten sposób uchronić jak największą liczbę osób od tego antyfutbolu ;)
1
dziubasACM
dziubasACM
10 stycznia 2019, 18:52
Boją się w Genui, że pod osłoną nocy im Leonardo wciśnie Bertolacciego do autobusu. Ot i cała zagadka :D
47
Zuber
10 stycznia 2019, 19:17
Haha, made my day kolego!
1
AdamoX
AdamoX
10 stycznia 2019, 18:44
Tfu na tych pajacow za pare lat mecze będą o 11 w poniedzialki i piątki rozgrywane w Abu Dabi
6
Wolly
10 stycznia 2019, 18:35
Świetna decyzja. W dzień roboczy o 15. Przyjdą same matki z dziećmi.
1