Niemal 400 minut bez gola z gry w pucharowych meczach Milanu z Lazio

27 lutego 2019, 08:54, cinassek Aktualności

Wyjazdowy mecz Milanu z Lazio w pierwszym półfinałowym starciu Pucharu Włoch zakończył się bezbramkowym remisem. I nie jest to nic nowego - był to już czwarty pojedynek obu drużyn w Coppa Italia z rzędu, w którym nie padła ani jedna bramka z gry. Oprócz wtorkowego spotkania, rezultat 0:0 utrzymywał się również przez oba starcia i dogrywkę w 2018 roku. W styczniu 2015 roku natomiast rzymianie wygrali na San Siro 1:0 w ćwierćfinale, ale po golu z rzutu karnego autorstwa Lucasa Biglii. Ostatniego gola z gry w mediolańsko-rzymskich potyczkach pucharowych strzelił Zlatan Ibrahimović, który w 84. minucie pojedynku 1/4 finału sezonu 2011/2012 ustalił rezultat na 3:1 dla rossonerich.

Łącznie daje to niemal 400 minut (396) bez gola z gry w meczach Milanu z Lazio w Pucharze Włoch.