Puchar Europy / Liga Mistrzów 1963, 1969, 1989, 1990, 1994, 2003, 2007

Kucka: "W czerwcu skontaktował się ze mną Milan, ale ostatecznie do niczego nie doszło"

14 marca 2019, 10:18, cinassek Aktualności
Kucka:

Juraj Kucka w styczniu opuścił Trabzonspor po półtorarocznej przygodzie w Turcji i przeniósł się do Parmy. W rozmowie z ParmaLive.com, były piłkarz rossonerich został zapytany, czy miał również oferty z innych klubów. 32-latek odpowiedział następująco: "W czerwcu skontaktował się ze mną Milan, ale ostatecznie do niczego nie doszło. W styczniu była tylko Parma".

15 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
Majki85
Majki85
14 marca 2019, 14:11
Juraj w Milanie zaskoczył chyba wszystkich. Pamiętamy przecież jakie telenowele były z nim w kazde mercato i jak bardzo był wyszydzany jego ewentualny transfer do Milanu, a gdy facet już przyszedł był zazwyczaj jednym z najlepszych w drużynie. Chciał grać, odszedł. To się szanuje. Jak i szanować należy jego samego za to że w swoją grę wkladal mnóstwo serca, czego nie można powiedzieć o wielu zawodnikach którzy umiejętnościami nie grzesza a i tak nie probuja nadrobić walecznoscia. Powodzenia Juraj w dalszej karierze!
6
Owiec
Owiec
14 marca 2019, 13:17
Uwielbiam go :D bardzo się cieszę że powodzi mu się w Parmie
7
MarcoFerrero
MarcoFerrero
14 marca 2019, 12:44
Mysle ze Parma to odpowiedni zespol dla niego
0
ForzaMilan!!!
ForzaMilan!!!
14 marca 2019, 12:32
Boże, zaczyna się wzdychanie do Kuco, pana dreptacza machaj ręki..
0
Owiec
Owiec
14 marca 2019, 13:18
Wybacz... nie chcieliśmy Cię zranić tym, że miło wspominamy gościa który dał Milanowi całego siebie, choć wiele zaoferować nie mógł...
9
ForzaMilan!!!
ForzaMilan!!!
14 marca 2019, 14:11
Owiec, dobrze wiesz że mi wgl nie chodzi o to, że go ktoś dobrze wspomina, tylko o to, że robi z niego jakiegoś kozaka-walczaka którym wcale nie był.. chłop miał niewiarygodnie tragicznie słabe ostatnie pół roku w Milanie, do tego przez cały swój pobyt w Milanie zanotował 2 asysty - słownie dwie.. to ma być środkowy pomocnik? oglądam każdy mecz Milanu, z jakimś drobnymi wyjątkami i nie przypominam sobie aby ten chłop umierał za tą koszulkę i z piną w buzi doskakiwał do przeciwnika - nie było tak i możecie tutaj sobie masowo koloryzować jego przygodę w Milanie, ale był przeciętny i przeciętnie waleczny - takie są fakty. Pozdrawiam. A to że miło się o nas wypowiada, nie powinno nikogo tak łatwo do niego "zbliżać".
0
acmti__
acmti__
14 marca 2019, 11:58
Na ten mizerny Milan był całkiem solidny. To świadczy o tym gdzie byliśmy jeszcze niedawno. Całe szczęście dzisiaj mamy zawodników o dwie klasy lepszych.
10
AC Kamil
AC Kamil
14 marca 2019, 11:55
Widać, że Chińczycy mieli grube plany na letnie mercato: Reina, Halilović, Strinić i Kucka. Nic do Kucki nie mam, solidny gracz, ale patrząc całościowo na te plany wyglądały fatalnie. Dobrze, że skończyło się chińskie panowanie.
0
flattuso
14 marca 2019, 12:17
No co ty. Niektórzy tutaj jeszcze by go chcieli jako alternatywa za Monto, hehe :)
0
flattuso
14 marca 2019, 11:29
Myślę że to było w dzień włoskiego prima aprilis i ktoś zrobił sobie z niego żart.
0
wwbasket
wwbasket
14 marca 2019, 10:42
Fajnie byłoby go zobaczyć znowu w koszulce Milanu. Na pewno dałby więcej niż Montolivo.
0
Legenda Shevchenko
Legenda Shevchenko
14 marca 2019, 11:15
Zwarzywszy ze Monti wogole nie gra ciężko sie nie zgodzić :-) mimo wszystko do Kuco mam wielki szacunek, zawsze zostawiał zdrowie na murawie.
15
adamos
adamos
14 marca 2019, 11:21
myślę, że nawet każdy piłkarz z Ekstraklasy zjada teraz na dzień dobry Montolivo ;-)
0
Zuber
Zuber
14 marca 2019, 11:25
Z ekstraklasą to kolego trochę jednak odleciałeś, nie zapominaj, że on jednak ciągle trenuje. :)
8
MrCostacurta
14 marca 2019, 15:00
Nikt by nie dał więcej niż Montolivo jeśli nie wstawałby z ławki.
0