Rossoneri wracają do Parmy po raz pierwszy od szalonego meczu w 2014 roku [WIDEO]

18 kwietnia 2019, 10:19, cinassek Aktualności

W najbliższą sobotę drużyna Milanu powróci na Stadio Ennio Tardini po raz pierwszy od 14 września 2014 roku. I choć ostatni pojedynek rossonerich w Parmie miał miejsce już niespełna 5 lat temu, to mocno zapisał się on w głowach kibiców mediolańskiego zespołu.

Wówczas na tamtym stadionie widzieliśmy chyba wszystko - do przerwy goście prowadzili pewnie 3:1, by w drugiej połowie zadawać sobie jeszcze z gospodarzami cios za ciosem i ostatecznie zwyciężyć 5:4. Ozdobą spotkania była bramka Jeremy'ego Meneza na 3:5, kiedy to Francuz zdecydował się na zupełnie nieszablonowy strzał piętą. Kuriozalne okazało się natomiast ostatnie trafienie w tej potyczce - gdy Diego Lopez nie opanował piłki podanej mu przez Mattię De Sciglio, a dodatkowo nabawił się przy tym kontuzji...

Obie ekipy kończyły mecz osłabione - w 58. minucie czerwoną kartkę ujrzał defensor Milanu, Daniele Bonera, natomiast w ostatnim kwadransie ten sam los spotkał gracza gospodarzy, Felipie Diasa.

W oczekiwaniu na sobotni mecz, zachęcamy do przypomnienia sobie wydarzeń z 2014 roku!