Puchar Europy / Liga Mistrzów 1963, 1969, 1989, 1990, 1994, 2003, 2007

Zawodnicy wrócili z wakacji i udzielili krótkich komentarzy. Silva: "Chcę się zobaczyć i porozmawiać z trenerem"

9 lipca 2019, 17:40, cinassek Aktualności
Zawodnicy wrócili z wakacji i udzielili krótkich komentarzy. Silva:

Stacja Milan TV poprosiła o krótki komentarz wielu piłkarzy, którzy wrócili do ośrodka Milanello po ponad miesięcznych urlopach. Oto słowa graczy rossonerich:

HAKAN CALHANOGLU: "Wszyscy byliśmy na wakacjach, a teraz pracujemy. Jesteśmy zmotywowani początkiem nowego sezonu".

ANDRE SILVA: "Mam się bardzo dobrze. Cieszę się z powrotu do Milanello i spotkania z wieloma kolegami. Chcę się zobaczyć z trenerem i porozmawiać, jak będzie w tym roku".

SAMU CASTILLEJO: "To były piękne, rodzinne wakacje i z przyjaciółmi, a teraz jest wola powrotu. Theo Hernandez? Znamy się od pewnego czasu, to wspaniały zawodnik i świetny człowiek. Z pewnością przychodzi tu z ogromnym pragnieniem wniesienia do drużyny dobrych rzeczy".

MATTEO GABBIA: "Mundial U-20 był niepowtarzalnym doświadczeniem, niczego nie żałuję. Jestem naprawdę szczęśliwy. Od tygodnia nie mogłem się doczekać tego dnia, w którym rozpocznę zgrupowanie w Milanello. Chcę poznać trenera i kolegów".

ALESSANDRO PLIZZARI: "Podczas wakacji wypocząłem, ale również trenowałem. Nie mogę się doczekać początku. Zawsze jest obszar do poprawy i pracy".

FABIO BORINI: "Wakacje udały się bardzo dobrze. Opaliłem się, zrelaksowałem wraz z moją żoną będącą w ciąży. A zatem znakomicie, wszędzie będą pieluchy.  Jestem gotowy na nowy sezon, mocno trenowałem".

MATTIA CALDARA: "Mam się dobrze, cieszę się, że tu jestem po tym, jak odbyłem półtoramiesięczną terapię w Rzymie. Giampaolo? Znam go, ponieważ spotykałem go mnóstwo razy w lidze. Wiem, jak gra i nie mogę się doczekać, aby oddać się do dyspozycji".

20 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
Harasimowicz
Harasimowicz
9 lipca 2019, 18:47
Witam! Chciałem się przywitać:) Z Milanem od 1997. Rocznik 1988. Kiedyś na konkurencyjnej zamkniętej stronie aż zdecydowałem się zalogować tutaj.
25
ACstach
ACstach
9 lipca 2019, 18:48
To witamy serdecznie:)
1
Wilk87
Wilk87
9 lipca 2019, 20:29
Witam, świetne zdjęcie profilowe. Zawsze kupowałem go, bez znaczenia którą drużyną grałem. Aż się dobre czasy przypominają i setki godzin spędzonych przed ekranem.
1
Harasimowicz
Harasimowicz
9 lipca 2019, 20:39
A To Madeire pamiętasz?:)
0
KaSeL85
KaSeL85
9 lipca 2019, 23:44
Marcin Harasimowicz, aż się micha cieszy:) ja również rozpoczynałem każdą grę od jego zakupu. Harasimowicz w pakiecie ze Świętochowskim:D
0
Harasimowicz
Harasimowicz
10 lipca 2019, 09:02
Swietochowski chyba pomocnik lewy ofensywny?
0
Bufor85
Bufor85
10 lipca 2019, 11:36
Witaj:).
Ja również od 1997 r. za Milanem. Pamiętne czasy Weah i Kluiverta i śledzenie wyników na żywo na stacji Rai uno albo na Rai due:)
0
KaSeL85
KaSeL85
10 lipca 2019, 14:00
Dokładnie, lewy pomocnik:)
0
ACstach
ACstach
9 lipca 2019, 18:41
Ądre kocie nasz.
0
AdrianoGalliani
AdrianoGalliani
9 lipca 2019, 18:22
No to Borini gotowy na późnego Montolivo... żonka w ciąży, grać nie gram, ale kasa się na koncie zgadza. I tak przez dwa lata, aż się skończy kontrakt.
3
ACstach
ACstach
9 lipca 2019, 18:45
Ja to mam wrażenie, że nasi piłkarze po treningach to niańczą całe noce swoje bobasy i dlatego taka "wspaniała forma" u nich po narodzinach swoich pociech. Do tego chyba już doszło, że aż tak ich żony są rozleniwione!
Edytowano dnia: 9 lipca 2019, 18:48
1
dyster
dyster
9 lipca 2019, 22:27
Nie no, Borinho to umiejętności szczególnych nie ma, ale podejście ma takie że gdyby go trener wystawił na bramce to by się cieszył.
0
FaNaTyK 2.0
FaNaTyK 2.0
9 lipca 2019, 18:08
Co do Silvy to niech trener zdecyduje po okresie przygotowawczym.
0
Voltrex
Voltrex
9 lipca 2019, 18:05
Silva pewnie juz by chcial podstawe bez 1 treningu albo zacznie kontuzje symulowac. Ja bym go gdzies opchnal nawet za 20 baniek bo mentalnosci zwyciezcy to on nie ma, a i umiejetnosci za duzych nigdzie nie pokazal.
0
matten
matten
9 lipca 2019, 17:58
ANDRE SILVA: "Mam się bardzo dobrze."
Cieszę się, że po tej ciężkiej kontuzji nie ma już śladu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
15
ACstach
ACstach
9 lipca 2019, 19:00
Dobrze, ze wszystko z nim ok tak jak z Kaliniciem przed transferem do Milanu. Chłopak był znerwicowany straszliwie. Na szczęście wszystko potoczyło się dobrze i do nas trafił.
0
XXL
XXL
9 lipca 2019, 17:43
O nie! Zona Boriniego w ciazy, to jak mu sie dziecko urodzi, to bedzie zjazd z forma totalny, jak Suso (pozdrawiam Marcosa Salinasa). ;)
8
Zuber
Zuber
9 lipca 2019, 17:56
Albo wybuch formy, jeszcze będziemy przecierać oczy ze zdumienia. xD
1
krystian.o1979
krystian.o1979
9 lipca 2019, 18:15
Hi, hi, hi....
Fajna zaczepka :)
1
milan78
milan78
9 lipca 2019, 22:26
Marcos Salinas jest ostatnio ok.Staję w obronie chłopaka.Zwroć uwagę
0