Saelemaekers: "Cieszę się, że Milan mi zaufał i chcę pokazać, że zasługuję na miejsce w tej ekipie"

20 listopada 2020, 00:20, Ginevra Aktualności
Saelemaekers:

Alexis Saelemaekers wypowiedział się dla Milan TV: "Wiara w siebie? Dla mnie bardzo ważne jest dążenie do strzelenia gola, to najważniejsza rzecz w trakcie meczu. W ten sposób najbardziej mogę pomóc kolegom. Mam nadzieję, że będę nadal dobrze się prezentował. Ulubiona rola? Lubię grać z przodu, teraz jeszcze częściej podłączam się do akcji ofensywnych. Praca w Milanello? Drużyna dużo pracowała w ostatnich tygodniach, niedzielny mecz jest naprawdę bardzo ważny. Mamy nadzieję na dobry wynik. Trener Pioli? Trener wykonał ogromną pracę w poprzednich miesiącach i w niedzielę chcemy wygrać także dla niego. To by było bardzo ważne dla niego i dla nas. Miejsce w pierwszym składzie? Cieszę się obecnie zaufaniem trenera i kolegów, to dla mnie bardzo ważne. Liczy się to, aby utrzymać dobrą dyspozycję i wciąż pomagać drużynie. Jestem bardzo zadowolony z tego, że klub we mnie uwierzył i mi zaufał. Mam nadzieję, że będę robił ciągłe postępy, aby udowodnić, że zasługuję na miejsce w tej drużynie. Rozwój? Drużyna robi postępy z dnia na dzień, wykonujemy w Milanello ogromną pracę. Widać na boisku, że jesteśmy silniejsi i wierzymy w siebie. To wielka rzecz dla tego Milanu i mam nadzieję, że tak będzie do końca sezonu. Napoli? Znamy wagę tego meczu, jesteśmy gotowi. Mediolan? To bardzo przyjazne miasto, dobrze się tu czuję, choć mieszkam sam. Dzięki temu, że miasto jest tak przyjazne, nie jest to dla mnie problem, że jestem tu sam. Czuję się bardzo dobrze. Zrozumienie z Calabrią? Obaj jesteśmy teraz reprezentantami swoich krajów, co dodaje nam wiary w siebie i jest pozytywne dla Milanu. To dobry znak, gdy gracz jest powoływany do kadry. Mam nadzieję, że obaj dobrze się zaprezentujemy w niedzielę, a także w pozostałych meczach tego sezonu".

10 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
MK92
MK92
20 listopada 2020, 14:50
Chłopak zawsze zostawia serce na boisku.
4
olhan
olhan
20 listopada 2020, 11:30
Powiem wam szczerze, że Alexis to chyba w tym momencie mój ulubiony grajek. Zapitala na boisku za dwóch, jest niewyobrażalnie uniwersalny i świetnie się prezentuje niezależnie od tego gdzie jest ustawiany. Będziemy mieli z niego mnóstwo pożytku.
3
karp_fso
karp_fso
20 listopada 2020, 11:17
Alexis to mega zaskoczenie, trudno uwierzyć, że praktycznie anonimowy chłopak z Belgii nawet nie tyle co będzie podstawowym graczem (bo swego czasu mieliśmy wielu "anonów" w pierwszym składzie tyle, że poziomu nie prezentowali), co po prostu dobrym piłkarzem.
4
ACstach
ACstach
20 listopada 2020, 07:22
Mało kto się spodziewał, że Saelemaekers praktycznie z miejsca będzie przydatny drużynie, będzie ważną częścią tego zespołu.
10
Mil_online
Mil_online
20 listopada 2020, 07:09
Zaraz będzie wysyp Snickers-boyów.

Z szacunku do zawodników swojej ekipy nauczcie się pisać poprawnie ich nazwiska.
7
Obserwator
Obserwator
20 listopada 2020, 08:04
Sam tego nie zrobiłeś.
9
dextermorgan
dextermorgan
20 listopada 2020, 16:31
Ale to jest proste jak się to pisze, wystarczy wiedzieć jak się wymawia i po każdym "a" napisać "e" ez jak Inter w derbach
0
Mil_online
Mil_online
20 listopada 2020, 21:33
@ Obserwator

Czytaj ze zrozumieniem.
1
Nelson_Dida
Nelson_Dida
20 listopada 2020, 00:43
ale że wywiad bez wspomnienia o Ibrze? chyba trzeba będzie oddać Playstation
17
Mil_online
Mil_online
20 listopada 2020, 08:48
Z czasem trzeba będzie powoli odcinać pępowinę.
1

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się