SCUDETTO


Musah nie zagra z Bologną. Amerykanin będzie pauzować za czerwoną kartkę z La Liga

15 sierpnia 2023, 11:43, Adam6 Aktualności
Musah nie zagra z Bologną. Amerykanin będzie pauzować za czerwoną kartkę z La Liga

Kibice Milanu będą jeszcze musieli trochę poczekać na oficjalny debiut Yunusa Musaha. Amerykanin nie będzie mógł bowiem wystąpić w poniedziałkowym spotkaniu z Bologną, ponieważ w ostatniej kolejce minionego sezonu La Liga otrzymał czerwoną kartkę w starciu Betisu z Valencią. Pomocnik powinien być do dyspozycji Stefano Piolego na pierwszy domowy mecz w lidze (26.08.), w którym Rossoneri podejmą na San Siro ekipę Torino. Musah to jedyny zawieszony gracz Milanu na pierwszą kolejkę Serie A 2023/24. 


#

14 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
Rafalzki
Rafalzki
16 sierpnia 2023, 09:31
przeczytałem zdanie "Musah nie zagra z Bologną" i pierwsza myśl? kontuzja... uff
0
Boateng93
Boateng93
16 sierpnia 2023, 08:42
Musah przyszedł po tourne więc u Pioliego to on i tak w grudniu zacznie normalnie grać.
0
Zuber
Zuber
15 sierpnia 2023, 15:19
Gdy zaczynasz nową robotę od urlopu. xD
3
kusniak_22
kusniak_22
15 sierpnia 2023, 14:13
Dla mnie to jakiś archaiczny przepis. Zmiana ligi, czysta karta.
1
Fushnikov
Fushnikov
15 sierpnia 2023, 14:44
Dlaczego? To witsel za złamanie nogi mógł zmienić kraj i grać sobie dalej? Bardzo dobrze. Jesteś ukarany w organizacji to naturalne że kara dotyczy każdego należącego do nich klubu.
2
Boateng93
Boateng93
16 sierpnia 2023, 08:09
Mladen za to, że dwóm z Rakowa po finale PP sprzedał gongi dostał zawieszenie w Polsce, a w Grecji od początku może grać normalnie i to jest właśnie głupie.
1
Bufor85
Bufor85
16 sierpnia 2023, 19:43
O tym samym pomyślałem. To jest jakiś absurd. Zawodnik przenosi się do innego klubu mało tego do innej ligi a i tak obowiązuje go głupi przepis. Czerwo dostał w La Liga ale nie w Serie A, w której jeszcze nie zagrał.
0
karp_fso
karp_fso
15 sierpnia 2023, 13:20
Przeżyjemy, chłop niedawno do drużyny przyjechał i raczej nie jest wybitnie ważnym elementem układanki.
0
MilanSince94Forever
MilanSince94Forever
15 sierpnia 2023, 12:54
No jaki pech. A pewnie Pioli szykował go do pierwszego składu:) chłopak pewnie nie powącha murawy do jakiegoś meczu w Pucharze Włoch bo nie dość że nowy to jeszcze młody. Ulubione połączenie Stefana
0
Milanboy
Milanboy
15 sierpnia 2023, 12:29
Jak rebic bodajże w pucharze włoch czy tam europejskich.
0
Biegan
Biegan
15 sierpnia 2023, 11:52
Na jakiej zasadzie te przepisy są powiązane? Po prostu na zasadzie przynależności obu lig do UEFA? Proszę się nie "mądrować", zwyczajnie pytam.
0
Gianni Rivera
Gianni Rivera
15 sierpnia 2023, 12:09
Też mnie to zawsze zastanawiało. Rozumiem przenoszenie się kar z sezonu na sezon w tej samej lidze, ale po zmianie ligi, jeśli to nie jest jakieś dłuższe zawieszenie, tylko zwyczajna kartka, to trochę bez sensu.
0
Milanboy
Milanboy
15 sierpnia 2023, 12:30
Przynależność do lig UEFA.
0
Mirek99999999
Mirek99999999
15 sierpnia 2023, 13:01
Moim zdaniem przepis o przeniesieniu kary jest w 100% słuszny. Wszyscy piłkarze za czerwoną kartkę muszą odbębnić pauzę, ale jeśli dany piłkarz zrobiłby to w ostatniej kolejce sezonu tak jak Musah to po zmianie pracodawcy by mu się zwyczajnie upiekło. Tak przynajmniej jest sprawiedliwie dla wszystkich. Nie wspominając już o tym co by się działo gdyby ktoś w ostatniej kolejce dostał dłuższe zawieszenie za brutalny faul (Witsel na Wasylu) to po zmianie ligi mógłby się zwyczajnie wykpić.
4

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się