SCUDETTO


KRAINA MARZEŃ? NIE, TO NADAL TEN SAM KOSZMAR. MILAN 1-2 LAZIO

2 marca 2025, 19:45, Presidente Aktualności
KRAINA MARZEŃ? NIE, TO NADAL TEN SAM KOSZMAR. MILAN 1-2 LAZIO

Bardzo intensywna pierwsza połowa, choć bardziej z uwagi na dobrą grę Lazio, które już w 3' mogło wyjść na prowadzenie. Strata na środku boiska, szybkie prostopadłe podanie do Dii, który ucieka obrońcom i wychodzi sam na sam z Maignanem, który jednak broni nogą uderzenie napastnika. W międzyczasie Tavares jeszcze lewą stroną indywidualnie, przy linii końcowej schodzi do srodka szukając podania i zagrywa tak, że piłkę noga musnął Maignan, a ta odbija się od Pavlovivia i minimalnie mija słupek bramki. Niewiele brakowało do gola samobójczego. W następnych minutach ponownie Lazio miało okazje za sprawą Isaksena, który dwukrotnie uderzał z dystansu, ale w obu przypadkach niecelnie. W 13' Leao wycofuje na własną połowę do Musaha, ten jednak traci piłkę na rzecz Dii, który napiera do przodu, ale przed polem karnym Musah dogania go i końcówkami palców wybija piłkę. Przyznać trzeba jednak, że powtórki nie wyjaśniły w stu procentach, czy zawodnik Milanu trafił w piłkę. Gdyby okazało się, że nie, to prawdopodobnie Musah otrzymałby czerwoną kartkę. W odpowiedzi zaatakował Milan, ale akcja została przerwana szybko, kiedy to Theo został wzięty w kleszcze w polu karnym Lazio. W 18' dobra dwójkowa akcja Pulisic - Reijnders  Pulisic, ale Lazio zabiera Amerykaninowi piłkę w polu karnym. W 19' pierwsza dobra sytuacja Milanu. Leao z lewej strony zagrywa prostopadle do obiegającego go Reijndersa, a ten nieatakowany w polu karnym oddaje strzał po ziemi, z którym jednak radzi sobie Provedel. Minutę później Jimenez indywidualnie z prawej strony schodzi do środka i także przez nikogo nie atakowany dochodzi z piłką do okolic "jedenastki", jednak przed strzałem piłka mu odskakuje w konsekwencji czego strzał jest bardzo niecelny. W 23' Isaksen z lewej strony pola karnego uderza, ale za lekko, więc Maignan pewnie łapie piłkę. W 28' seria błędów, która doprowadziła do straty bramki przez Milanu. Najpierw na połowie boiska Pavlović niedokładnie wybija piłkę którą zgarnia gracz Lazio - Marusic. Następnie Theo zbyt wolno wraca za Marusiciem, który w polu karnym z prawej strony zdążył oddać strzał po ziemi. Maignanowi udało się sparować go do boku, ale tam dopada do piłki Zaccagni i z bliska pakuje ją do bramki. W 33' Gimenez zagrywa z lewej strony boiska mocno w pole karne po ziemi do Pulisica, ten jednak dobrze pilnowany i do tego nie radzi sobie z przyjęciem piłki. Chwilę później Reijnders ze środka podaje do Musaha w pole karne, ten jednak piętką szuka podania do Gimeneza, ktróre nie udaje się i Provedel łapie piłkę. Po chwili trener Conceicao zmieni Musaha na Felixa. W 40' ten sam Felix dostaje podanie przed pole karne, szuka zejścia do prawej nogi i strzela z okolic 15 metra, ale niecelnie. W 47' Zaccagni z woleja z szesnastu metrów, ale obok bramki. Po chwili Pavlović z około 25 metrów potężnie, ale Provedel znowu nie ma problemów z interwencją. Do przerwy Lazio 1-0 Milan.

Już w 46' Milan szukał wyrównania, jednak prostopadłe zagranie Pulisica do Gimeneza zgarnął Provedel. W 48' z kolei mocno zza pola karnego uderzał Walker, ale na drodze piłki stanęli gracze Lazio. W 50' Tavares z lewej strony boiska wycofuje na szesnasty metr do Gigota, a ten niepilnowany uderza płasko, ale na szczęście Maignan sobie radzi z uderzeniem. W 51' z okolic szesnastki uderza Felix, który dostał podanie od Pulisica, ale piłka wysoko nad bramką. W 54' Zaccagni z lewej strony schodzi do środka i dokręca piłkę do dalszego słupka, ale piłka minimalnie mija go. W 55' Leao w polu karnym do Felixa, ten spod linii końcowej szuka podanie, zagrywa wzdłuż bramki, ale trafia w Pulisica stojącego przy bliższym słupku. W 59' groźna akcja Lazio. Tavares z lewej strony boiska schodzi do środka, prostopadale do Isaksena, którego w ostatniej chwili na skraju pola karnego zatrzymuje Pavlović. W 63' dobra drużynowa akcja Milanu. Reijnders sprzed pola karnego przerzuca do podłączającego się prawą stroną Gabbii, który następnie zagrywa wzdłuż bramki, ale Provedel przecina podanie. Po chwili Leao z lewej strony na głową Gimeneza, ale ten tylko trąca piłkę nawet nie kierując do w światło bramki. W 67' rozpoczyna się dramat Milanu. Pod polem karnym Lazio piłkę traci Fofana. Szybka kontra rywali, piłkę dostaje Isaksen i na połowie Milanu wypuszcza sobie piłkę, którą chce wytracić mu wślizgiem Pavlović, ale trafia w nogi zawodnika Lazio. Sędzia bez zastanowienia pokazuje bezpośrednią czerwoną kartkę. Milan jednak się nie poddał. W 75' po zamieszaniu w polu karnym Lazio z bliska strzelał Reijnders, ale trafił w jednego z obrońców. W 85' niespodziewanie udało się Milanowi zdobyć gola. Leao z lewej strony na dalszy słupek, tam akcję zamyka Chukwueze, który strzałem głową w okienko pokonuje Provedela. W 86' Milan mógł szybko oddać Lazio co zdobył, ale na szczęście uderzenie Isaksena z 16 metra, o ile wyglądało groźnie, o tyle Maignan poradził sobie bez problemu. W 93' w polu karnym z woleja uderza Pedro, ale w fenomenalnym stylu blokuje go Jović. Milan po tej akcji przeprowadził szybką kontrę. Ruszył Leao, ale już na połowie Lazio źle dograł do Gimeneza. Następnie przyszedł drugi akt tragedii. Prostopadłe podanie do Isaksena w polu karnym, ten dotyka piłki i wybija ją w zasadzie za linię końcową, ale w międzyczasie zostaje sfaulowany przez Maignana i sędzia po wideoweryfikacji wskazuje na rzut karny, który na bramkę zamienia Pedro. Koniec. Milan 1-2 Lazio. Milan zagrał dzisiaj w czwartym komplecie strojów, któremu przyświeca hasło "Dreamland", ale ewidentnie, nie znajdujemy się w krainie marzeń, a raczej krainie koszmarów.

AC MILAN (4-2-3-1): Maignan; Jimenez (46' Walker), Gabbia (83' Jović), Pavlovic, Theo; Musah (37' Felix), Fofana(70' Thiaw); Pulisic (70' Chukwueze), Reijnders, Leao; Gimenez

Rezerwowi: Sportiello, Torriani, Jovic, Chukwueze, Tomori, Thiaw, Walker, Bartesaghi, Bondo, Terracciano, Camarda, Joao Felix, Abraham, Sottil

SS LAZIO (4-2-3-1): Provedel; Marusic (46' Lazzari), Gigot (79' Patric), Gila, Nuno Tavares; Guendouzi, Rovella; Isaksen, Dia (88' Noslin), Zaccagni (79' Pedro); Tchaouna (58' Vecino)

Rezerwowi: Mandas, Furlanetto, Patric, Vecino, Pedro, Noslin, Belahyane, Nielsen, Ibrahimovic, Lazzari. All. Marco Baroni

Bramki: Zaccagni 28', Chukwueze 85', Pedro 90+8' (k.)

Żółte kartki: Gimenez 76', Leao 80', Vecino 90+3

Czerwone kartki: Pavlović 70'

Arbiter główny: Gianluca Manganiello

Miejsce: San Siro (Mediolan)


#

912 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
Kuszu
Kuszu
2 marca 2025, 21:14
No i gol, nawet się nie zdenerwowałem...
0
serginho83
serginho83
2 marca 2025, 21:14
Po co Pavlović brał ta piłkę???
0
RnteAebic
RnteAebic
2 marca 2025, 21:14
Theo postanowił dać się wyprzedzić xD
1
AdrianoGalliani
AdrianoGalliani
2 marca 2025, 21:14
Pierwsza bramka dla Czech, można wyłączyć.
2
Tanger
Tanger
2 marca 2025, 21:15
Tak słabej Portugalii to dawno już nie widziałem.
0
patoo_07
patoo_07
2 marca 2025, 21:14
Bondo za Musaha błagam.
0
Shadow83
Shadow83
2 marca 2025, 21:14
Musah powinien wchodzić na puchary albo ewentualnie w 89 minucie.
0
Gatz
Gatz
2 marca 2025, 21:14
żenada
0
Haifisch
Haifisch
2 marca 2025, 21:14
Coś Sergio na siłę szuka rozwiązania, Theo schodzi do środka a Pavlović na lewej obronie. Nieciekawie to wygląda
0
Dawid0409
Dawid0409
2 marca 2025, 21:14
Halinka spisz?Bo ja tam Halinka nie rozumiem po co takie Fofana gra.
Prosto podać do przodu nie umie, ustawić sie nie umie. Piłki zabrać nie potrafi przeciwnikowi.

0
Orzelek79
Orzelek79
2 marca 2025, 21:13
Musah nie odpuszcza, cały czas gra dla Lazio.
0
ksieciunio
ksieciunio
2 marca 2025, 21:13
Puli wygląda w tej koszulce trochę jak C. Ronaldo
0
palonettoACM
palonettoACM
2 marca 2025, 21:13
Kocham Pan Piłkarz Yunus "Musah"
0
Victor Van Dort
Victor Van Dort
2 marca 2025, 21:12
Gimenez to jest napastnik któremu trzeba dostarczyć piłkę w obrębie pola karnego, kiedy Milan gra tak jak ostatnio to chłop jest bezproduktywny bo nie dostaje żadnych piłkę.
0
pwentrys
pwentrys
2 marca 2025, 21:12
Fofana u Fonseci dominowal w srodku pola. Teraz to nawet niewiadomo, czy jest na boisku. Myslalem pare miesiecy temu, ze bardziej niechlujni i niedokladni byc nie mozemy ale co 3 dni mnie chlopaki zaskakuja coraz bardziej :)
1
ACMAILAND1313
ACMAILAND1313
2 marca 2025, 21:12
Te stroje to największa porażka jaka jest możliwa jak dotychczas
2
hyrus13
hyrus13
2 marca 2025, 21:15
To hołd dla portugalskiej myśli szkoleniowej, która cofnęła nas o kilka lat.
1
MilanoItaliano
MilanoItaliano
2 marca 2025, 21:11
Właśnie włączyłem, wyglądają w tych koszulkach jak jakieś klauny, a rzadko na to narzekam
0
serginho83
serginho83
2 marca 2025, 21:11
Nasi wyszli, jak na sparing...naprawdę daremni są
0
Puszek
Puszek
2 marca 2025, 21:11
Giménez dostał chociaż 1 podanie?
1
Demick
Demick
2 marca 2025, 21:11
Te koszulki to jest dramat.
0
Pablo78
Pablo78
2 marca 2025, 21:10
co gra Fofana????? za taką kasę a on się nie wysili nawet.
0
TheoACM
TheoACM
2 marca 2025, 21:09
Oni w tych cudzysłowiach powinni mieć napisy "Piłkarz Milanu", "Trener Milanu" i tak dalej :D
0
Semper Fideli
Semper Fideli
2 marca 2025, 21:09
Nad tym Pavloviciem jak by popracować to ma zadatki na TOPowego obronce
1
AdrianoGalliani
AdrianoGalliani
2 marca 2025, 21:10
Jakby babcia popracowała nad wąsami...
0
hyrus13
hyrus13
2 marca 2025, 21:08
Portugalia weszła za mocno, nawet stroje mamy jak ich reprezentacja.
0
Victor Van Dort
Victor Van Dort
2 marca 2025, 21:08
Już jest dobrze, 15minut minęło a my już nie straciliśmy gola w 3minucie i Musah nie dostał czerwonej kartki, same sukcesy
0
Pablo78
Pablo78
2 marca 2025, 21:08
i co po zawodnikach spływa walka,ambicja gra dla klubu poświęcenie.
0
nokoments
nokoments
2 marca 2025, 21:07
Oni są ślepi, na tej ostatniej powtórce ewidentnie widać, że Musah dotknął piłki.
0
urugwajczyk
urugwajczyk
2 marca 2025, 21:06
Gramy Gabbia i Pavlovicem na środku obrony i rozgrywamy piłkę przez środkowych obrońców XD co może pójść nie tak?
0
Shadow83
Shadow83
2 marca 2025, 21:07
Gabbia dziś coś czuje da ciała
0
RnteAebic
RnteAebic
2 marca 2025, 21:06
Czego spodziewa się Leao grając te dochodzące dośrodkowania z miejsca, na stojącego w miejscu napastnika i linię obrony? Przecież pożytek z nich mógłby zrobić tylko Ibrahimovic i to w formie.
1
Pavlović31
Pavlović31
2 marca 2025, 21:09
Może Leao zatrzymał się w rozwoju 3 lata temu i ciągle myśli że gra z Ibrą i Giroud
1
sodik
sodik
2 marca 2025, 21:13
Te dosrodkowania z miejsca Leao to jego firmowe zagranie powtarzane praktycznie mecz w mecz. Za kazdym razem konczy sie to stracona pilka, ale jak widac jemu to nie przeszkadza. To jest pokaz jak RL zatrzymal sie w rozwoju… od 2 lat stoi w miejscu, a wrecz cofa sie…
1
MrWoodstock
MrWoodstock
2 marca 2025, 21:05
Ktos wie dlaczego Lazio od dłuższego czasu nie ma głównego sponsora na koszulce? W zeszłym sezonie chyba też tak bylo.
0
yagi
yagi
2 marca 2025, 21:05
Ech... no ja nie wiem, dlaczego my takich patelni nie wykorzystujemy... Ileż to można...
0
palonettoACM
palonettoACM
2 marca 2025, 21:05
Koszulki koszulkami, ale najbardziej zabawne są te nazwiska w cudzysłowach.
2
Szewa90
Szewa90
2 marca 2025, 21:08
Jak to pierwszy raz zobaczyłem na koszulce Fofany to myślałem, że to może jakaś jego ksywa, a nazywa się w paszporcie inaczej.
0
nokoments
nokoments
2 marca 2025, 21:09
Podobno to dlatego, że marka "OFF-WHITE" też jest zapisywana w cudzysłowie
0
Tanger
Tanger
2 marca 2025, 21:10
Może chcą odciągnąć uwagę od kalectwa na murawie kalectwem językowym.
2
Margiorno
Margiorno
2 marca 2025, 21:05
Boże jak wieczór będzie milszy, dzięki temu, że nie odpaliłem tego meczu. A mówili, że brak nadziei jest zły xd
1
Margiorno
Margiorno
2 marca 2025, 21:04
Boże jak wieczór będzie milszy, dzięki temu, że nie odpaliłem tego meczu. A mówili, że brak nadziei jest zły xd
0
mmielczar123
mmielczar123
2 marca 2025, 21:04
Fonseca poleciał po meczu z Romą na San Siro. Coś czuję, że dzisiaj rozstaniemy się z Konsejsą
0
Szymson
Szymson
2 marca 2025, 21:06
Jeśli nie przyszedłby docelowy trener to nie ma to sensu
0
sodik
sodik
2 marca 2025, 21:04
15 minuta - Lazio mialo juz 4 sytuacje :) Leao przepieknie wrzuca kolegow na miny bo nie potrafi prosto podac. Gdyby sedzia sprawdzal to Musah powinien juz miec zoltko.
0
Gianni Comandini
Gianni Comandini
2 marca 2025, 21:04
to jest zabawa 'w klub' panów zarządzających. Od strony sportowej, poprzez organizacyjną na tych cyrkowych strojach kończąc.
0
Pablo78
Pablo78
2 marca 2025, 21:04
sędzia gwizdek po 15sek. albo na powtórkach dopatrywanie się milmetrów faulu,spalonego,ręki....
0
MilanSince94Forever
MilanSince94Forever
2 marca 2025, 21:04
Już powinna być czerwona dla Junusa bezmózga Musaha. Leao też swoje dołożył. Musah nadaje się tylko jako rezerwowy do zadań specjalnych. To już wolę na DM Terraciano. Ciekawe czemu Bondo nie gra ?
2
nokoments
nokoments
2 marca 2025, 21:03
Isaaksen wygląda jak Steve Martin
1
Rossonero91
Rossonero91
2 marca 2025, 21:03
Gabbia i Pavlovic klepią w poprzek miedzy sobą, a ani Fofana ani Musah nie cofną się do rozegrania tylko stoją jak kołki. Reijnders poszedł do góry i nie ma komu rozgrywać - brak nam playmakera po prostu..
0
kasperczan
kasperczan
2 marca 2025, 21:03
Musah moze i nie jest za dobry w pilke ale za to malo mysli
1
Adiceusz
Adiceusz
2 marca 2025, 21:03
Ale mi się tęskni za kontuzjogennym, intensywnym Milanem Piolego.
0
gieksa51
gieksa51
2 marca 2025, 21:02
Dawać lazio
0
ksieciunio
ksieciunio
2 marca 2025, 21:02
Sędzia zlitował się nad Musahem
0
Cactus
Cactus
2 marca 2025, 21:02
Jakość podań Leao to jest jakaś tragedia. Za mocno, niedokładnie, niechlujnie...
0
Elephantine
Elephantine
2 marca 2025, 21:02
Ale ten Bondo to musi być słaby, że ciągle Musah gra
0
Shadow83
Shadow83
2 marca 2025, 21:09
Mam wrażenie że to wina trenera . Bo czy można grać gorzej ?
0
Tanger
Tanger
2 marca 2025, 21:01
Za każdym razem jak Musah robi cyrk, to przypominam sobie ile za niego zapłacili.
0
Shadow83
Shadow83
2 marca 2025, 21:03
Jak dla mnie to się powinniśmy się go pozbyć. Pier..... Jeździec bez głowy a jest strasznie elektryczny .
1
Orzelek79
Orzelek79
2 marca 2025, 21:01
Musah bez czerwa?! Fart.
0
AdrianoGalliani
AdrianoGalliani
2 marca 2025, 21:01
Wzywajcie helikopter, jakiś farbowany pe... leży na ziemi. Ktoś go zmisgenderował i teraz nie może wstać.
0
xKaka
xKaka
2 marca 2025, 21:01
wina leao bo musah nie umie pilki przyjac
0
|<  <<  <  9  10  11  12  13    >

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się