SCUDETTO


KRAINA MARZEŃ? NIE, TO NADAL TEN SAM KOSZMAR. MILAN 1-2 LAZIO

2 marca 2025, 19:45, Presidente Aktualności
KRAINA MARZEŃ? NIE, TO NADAL TEN SAM KOSZMAR. MILAN 1-2 LAZIO

Bardzo intensywna pierwsza połowa, choć bardziej z uwagi na dobrą grę Lazio, które już w 3' mogło wyjść na prowadzenie. Strata na środku boiska, szybkie prostopadłe podanie do Dii, który ucieka obrońcom i wychodzi sam na sam z Maignanem, który jednak broni nogą uderzenie napastnika. W międzyczasie Tavares jeszcze lewą stroną indywidualnie, przy linii końcowej schodzi do srodka szukając podania i zagrywa tak, że piłkę noga musnął Maignan, a ta odbija się od Pavlovivia i minimalnie mija słupek bramki. Niewiele brakowało do gola samobójczego. W następnych minutach ponownie Lazio miało okazje za sprawą Isaksena, który dwukrotnie uderzał z dystansu, ale w obu przypadkach niecelnie. W 13' Leao wycofuje na własną połowę do Musaha, ten jednak traci piłkę na rzecz Dii, który napiera do przodu, ale przed polem karnym Musah dogania go i końcówkami palców wybija piłkę. Przyznać trzeba jednak, że powtórki nie wyjaśniły w stu procentach, czy zawodnik Milanu trafił w piłkę. Gdyby okazało się, że nie, to prawdopodobnie Musah otrzymałby czerwoną kartkę. W odpowiedzi zaatakował Milan, ale akcja została przerwana szybko, kiedy to Theo został wzięty w kleszcze w polu karnym Lazio. W 18' dobra dwójkowa akcja Pulisic - Reijnders  Pulisic, ale Lazio zabiera Amerykaninowi piłkę w polu karnym. W 19' pierwsza dobra sytuacja Milanu. Leao z lewej strony zagrywa prostopadle do obiegającego go Reijndersa, a ten nieatakowany w polu karnym oddaje strzał po ziemi, z którym jednak radzi sobie Provedel. Minutę później Jimenez indywidualnie z prawej strony schodzi do środka i także przez nikogo nie atakowany dochodzi z piłką do okolic "jedenastki", jednak przed strzałem piłka mu odskakuje w konsekwencji czego strzał jest bardzo niecelny. W 23' Isaksen z lewej strony pola karnego uderza, ale za lekko, więc Maignan pewnie łapie piłkę. W 28' seria błędów, która doprowadziła do straty bramki przez Milanu. Najpierw na połowie boiska Pavlović niedokładnie wybija piłkę którą zgarnia gracz Lazio - Marusic. Następnie Theo zbyt wolno wraca za Marusiciem, który w polu karnym z prawej strony zdążył oddać strzał po ziemi. Maignanowi udało się sparować go do boku, ale tam dopada do piłki Zaccagni i z bliska pakuje ją do bramki. W 33' Gimenez zagrywa z lewej strony boiska mocno w pole karne po ziemi do Pulisica, ten jednak dobrze pilnowany i do tego nie radzi sobie z przyjęciem piłki. Chwilę później Reijnders ze środka podaje do Musaha w pole karne, ten jednak piętką szuka podania do Gimeneza, ktróre nie udaje się i Provedel łapie piłkę. Po chwili trener Conceicao zmieni Musaha na Felixa. W 40' ten sam Felix dostaje podanie przed pole karne, szuka zejścia do prawej nogi i strzela z okolic 15 metra, ale niecelnie. W 47' Zaccagni z woleja z szesnastu metrów, ale obok bramki. Po chwili Pavlović z około 25 metrów potężnie, ale Provedel znowu nie ma problemów z interwencją. Do przerwy Lazio 1-0 Milan.

Już w 46' Milan szukał wyrównania, jednak prostopadłe zagranie Pulisica do Gimeneza zgarnął Provedel. W 48' z kolei mocno zza pola karnego uderzał Walker, ale na drodze piłki stanęli gracze Lazio. W 50' Tavares z lewej strony boiska wycofuje na szesnasty metr do Gigota, a ten niepilnowany uderza płasko, ale na szczęście Maignan sobie radzi z uderzeniem. W 51' z okolic szesnastki uderza Felix, który dostał podanie od Pulisica, ale piłka wysoko nad bramką. W 54' Zaccagni z lewej strony schodzi do środka i dokręca piłkę do dalszego słupka, ale piłka minimalnie mija go. W 55' Leao w polu karnym do Felixa, ten spod linii końcowej szuka podanie, zagrywa wzdłuż bramki, ale trafia w Pulisica stojącego przy bliższym słupku. W 59' groźna akcja Lazio. Tavares z lewej strony boiska schodzi do środka, prostopadale do Isaksena, którego w ostatniej chwili na skraju pola karnego zatrzymuje Pavlović. W 63' dobra drużynowa akcja Milanu. Reijnders sprzed pola karnego przerzuca do podłączającego się prawą stroną Gabbii, który następnie zagrywa wzdłuż bramki, ale Provedel przecina podanie. Po chwili Leao z lewej strony na głową Gimeneza, ale ten tylko trąca piłkę nawet nie kierując do w światło bramki. W 67' rozpoczyna się dramat Milanu. Pod polem karnym Lazio piłkę traci Fofana. Szybka kontra rywali, piłkę dostaje Isaksen i na połowie Milanu wypuszcza sobie piłkę, którą chce wytracić mu wślizgiem Pavlović, ale trafia w nogi zawodnika Lazio. Sędzia bez zastanowienia pokazuje bezpośrednią czerwoną kartkę. Milan jednak się nie poddał. W 75' po zamieszaniu w polu karnym Lazio z bliska strzelał Reijnders, ale trafił w jednego z obrońców. W 85' niespodziewanie udało się Milanowi zdobyć gola. Leao z lewej strony na dalszy słupek, tam akcję zamyka Chukwueze, który strzałem głową w okienko pokonuje Provedela. W 86' Milan mógł szybko oddać Lazio co zdobył, ale na szczęście uderzenie Isaksena z 16 metra, o ile wyglądało groźnie, o tyle Maignan poradził sobie bez problemu. W 93' w polu karnym z woleja uderza Pedro, ale w fenomenalnym stylu blokuje go Jović. Milan po tej akcji przeprowadził szybką kontrę. Ruszył Leao, ale już na połowie Lazio źle dograł do Gimeneza. Następnie przyszedł drugi akt tragedii. Prostopadłe podanie do Isaksena w polu karnym, ten dotyka piłki i wybija ją w zasadzie za linię końcową, ale w międzyczasie zostaje sfaulowany przez Maignana i sędzia po wideoweryfikacji wskazuje na rzut karny, który na bramkę zamienia Pedro. Koniec. Milan 1-2 Lazio. Milan zagrał dzisiaj w czwartym komplecie strojów, któremu przyświeca hasło "Dreamland", ale ewidentnie, nie znajdujemy się w krainie marzeń, a raczej krainie koszmarów.

AC MILAN (4-2-3-1): Maignan; Jimenez (46' Walker), Gabbia (83' Jović), Pavlovic, Theo; Musah (37' Felix), Fofana(70' Thiaw); Pulisic (70' Chukwueze), Reijnders, Leao; Gimenez

Rezerwowi: Sportiello, Torriani, Jovic, Chukwueze, Tomori, Thiaw, Walker, Bartesaghi, Bondo, Terracciano, Camarda, Joao Felix, Abraham, Sottil

SS LAZIO (4-2-3-1): Provedel; Marusic (46' Lazzari), Gigot (79' Patric), Gila, Nuno Tavares; Guendouzi, Rovella; Isaksen, Dia (88' Noslin), Zaccagni (79' Pedro); Tchaouna (58' Vecino)

Rezerwowi: Mandas, Furlanetto, Patric, Vecino, Pedro, Noslin, Belahyane, Nielsen, Ibrahimovic, Lazzari. All. Marco Baroni

Bramki: Zaccagni 28', Chukwueze 85', Pedro 90+8' (k.)

Żółte kartki: Gimenez 76', Leao 80', Vecino 90+3

Czerwone kartki: Pavlović 70'

Arbiter główny: Gianluca Manganiello

Miejsce: San Siro (Mediolan)


#

912 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
Kuszu
Kuszu
2 marca 2025, 21:01
Zaczyna się parodiowanie xD
0
Tzeentch3
Tzeentch3
2 marca 2025, 21:01
Leao dzisiaj zagrywa piłki jakby mu się nie chciało.
0
Zirytowany
Zirytowany
2 marca 2025, 21:02
On tak ma 9 na 10 meczy.
1
Orzelek79
Orzelek79
2 marca 2025, 21:02
To tak jak reszcie w tym sezonie, nic nowego.
0
gieksa51
gieksa51
2 marca 2025, 21:02
A kiedy mu się chciało ?
1
Greniu94
Greniu94
2 marca 2025, 21:01
Szczerzę przykro się niestety na to patrzy jak wygląda nasz klub na przestrzeni ostatnich meczy,a najgorze jest to że nie widać nawet cienia nadzei na poprawę.
0
Szewa90
Szewa90
2 marca 2025, 21:01
Pavlović od jakiegoś czasu jest lepszy na połowie przeciwnika niż ma swojej.
0
Endriu
Endriu
2 marca 2025, 21:00
Leao to porażka. Na minę z tyłu a z przodu dno.
0
filipacm
filipacm
2 marca 2025, 21:00
Kwadrans i w groźnych sytuacjach 5-0 dla Lazio, żal...
0
MrWoodstock
MrWoodstock
2 marca 2025, 21:00
Musah, cos ty zrobil...
Leao tez nie lepszy
Edytowano dnia: 2 marca 2025, 21:02
0
Jaca23
Jaca23
2 marca 2025, 21:00
Musah to jest jednak idiota. Nie ma trafniejszego określenia.
4
Corsa
Moderator Corsa
2 marca 2025, 21:00
Lazio przyjechało do średniaka i z miejsca rzucili się mu do gardła. Normalny obrót sprawy.
4
Dawid0409
Dawid0409
2 marca 2025, 21:00
Musah odwalający kaszane? Nowe, nie znałem
0
mmielczar123
2 marca 2025, 20:59
Musah wypier... z tego klubu sabotażysto
0
umbrella
umbrella
2 marca 2025, 20:58
Już można powiedzieć, że udany protest. Niczego kibice nie przegapili.
0
serginho83
serginho83
2 marca 2025, 20:58
Lazio przyjechało, jak po swoje...
0
Gatz
Gatz
2 marca 2025, 20:58
nasz gra po staremu, jedna wielka kupa
0
nokoments
nokoments
2 marca 2025, 20:58
Na którym jest mecz? Bo na elevenie Portugalia-Czechy
1
SolemnSolimnia
SolemnSolimnia
2 marca 2025, 20:59
Eleven Sports 1
0
Pablo78
Pablo78
2 marca 2025, 20:58
jeszcze 5 min. i kibole wejdą.Ciekawie czy wejdą na pełnej ku..... czy będzie cisza????
0
mmielczar123
2 marca 2025, 20:57
Reprezentacja Brzęczka grała bardziej atrakcyjną piłkę niż my
1
pwentrys
pwentrys
2 marca 2025, 20:57
Obrazek wymiany posiadania Gabbi z Pavloviciem przez pare minut, ich bezradnosc i gwizdy z trybun to idealne podsumowanie tego sezonu.
2
lyndonmilan
lyndonmilan
2 marca 2025, 20:57
Za rok będziemy mieli 38 kompletów stroi
2
Pablo78
Pablo78
2 marca 2025, 20:56
ale ambicja-granie na utrzymanie 0-0 :D
0
Rossonero91
Rossonero91
2 marca 2025, 20:56
Odrobina pressingu i nie możemy wyjść z własnej połowy..
0
Juzio
Juzio
2 marca 2025, 20:56
Koniec żartów. 5 rożnych Portugalii i kupon zamknięty pozytywnie.
0
Corsa
Moderator Corsa
2 marca 2025, 21:01
ja liczę na agresję i trzy kartoniki Milanu :)
1
Juzio
Juzio
2 marca 2025, 21:27
Z tą grą to będzie ciężko o rożne.
0
MilanSince94Forever
MilanSince94Forever
2 marca 2025, 20:56
Cały czas to samo. Granie w poprzek i albo laga albo próba indywidualna. 0 schematów. Tragedia. Już mogło być 2-0 dla Lazio
2
lyndonmilan
lyndonmilan
2 marca 2025, 20:55
Miałem cyrku nie oglądać ale jestem masochistą chyba bo mecz leci
0
lyndonmilan
lyndonmilan
2 marca 2025, 20:58
Nawet wyglądają jak klauni
1
pjotr
pjotr
2 marca 2025, 20:54
kolejne stroje?
0
eMJay
eMJay
2 marca 2025, 20:54
A my co ? Nagle Rosso-verde ? Bez jaj. Mecz u siebie, gdzie barwy Milanu do ch.... wafla !?!. Widać już wszyscy położyli lache.
0
Endriu
Endriu
2 marca 2025, 20:54
To jacus klauni wyszli na boisko?!
1
yagi
yagi
2 marca 2025, 20:54
Dopiero włączyłem. Mam dziś cierpliwość na 10 minut...
0
Szewa90
Szewa90
2 marca 2025, 20:58
Mieliśmy odpalać w 15 minucie.:)
0
Pablo78
Pablo78
2 marca 2025, 20:54
Milan myśli że lazio będzie oglądać nowe koszulki hehehe koszulki to powinno być unowocześnienie tradycyjnego wzoru a nie "bayabongo"
Milan na chodzonego gwiazdeczki.
0
M3TR0
M3TR0
2 marca 2025, 20:54
Przecież my to przegramy bankowo XDDDD. Nasza gra i te stroje, wygląda jak to pięknie powiedziane „gówno w papierku” xD
0
urugwajczyk
urugwajczyk
2 marca 2025, 20:54
Dobrze że grają w takich koszulkach to przynajmniej nie zhańbią barw Milanu.
5
mmielczar123
2 marca 2025, 20:53
Już nas cisną #FonsecaWróć
0
Orzelek79
Orzelek79
2 marca 2025, 20:53
5 minut i 2 setki Lazio , jest poprawa!!!
0
sodik
sodik
2 marca 2025, 20:53
Znowu kogos pogrzalo z koszulkami. Cyrk nawet z tak prostej sprawy mozna w tym klubie zrobic. Czy my juz wlasnych barw nie mamy?
0
Tanger
Tanger
2 marca 2025, 20:54
Jedyne co po tym klubie zostało to barwy i nawet na nie musieli nałajnić.
0
Orzelek79
Orzelek79
2 marca 2025, 20:54
Gramy jak 4 garnitur to i 4 komplet koszulek pasuje.
0
serginho83
serginho83
2 marca 2025, 20:52
Tavares przy Jimenezie to będzie miał autostradę do bramki...
0
biedrus
biedrus
2 marca 2025, 20:52
Kibice przyszli na Milan, zobaczyli Portugalię i wyszli
1
Mirek99999999
Mirek99999999
2 marca 2025, 20:51
Czyżby Leao przedłużając kontrakt zdołał wymusić klauzulę, że trenerem ma być Portugalczyk, a barwy klubu stopniowo zostaną zmienione...:)
0
Kuszu
Kuszu
2 marca 2025, 20:51
Portugalia vs Polska
0
serginho83
serginho83
2 marca 2025, 20:50
Widzę, że skoncentrowani od początku...Gabbia już 2 razy zgubił krycie...
0
umbrella
umbrella
2 marca 2025, 20:50
My już nawet w strojach Portugalii gramy?
Edytowano dnia: 2 marca 2025, 20:50
1
Corsa
Moderator Corsa
2 marca 2025, 20:50
Trochę jakby Belgia, trochę Portugalia, ale z gry cały Milan ;)
2
AdrianoGalliani
AdrianoGalliani
2 marca 2025, 20:58
To nie Milan. Nie obrażaj Milanu!
0
MrWoodstock
MrWoodstock
2 marca 2025, 20:50
Tragedia... Gramy u siebie w jakims 4 komplecie. Takie stroje niech prezentuja na wyjazdach. W domu powinnismy grac w klasycznym stroju.
Edytowano dnia: 2 marca 2025, 20:51
2
Mirek99999999
Mirek99999999
2 marca 2025, 20:53
Gdyby były ładne nie miałbym nic przeciwko, nawet gdyby miał być to 10 komplet.
0
Pablo78
Pablo78
2 marca 2025, 20:49
co wyprawia obrona....
1
cereus
cereus
2 marca 2025, 20:49
Druga minuta i już cieplo
0
artorn
artorn
2 marca 2025, 20:49
Kiedy zagramy w normalnych strojach xD
1
Juzio
Juzio
2 marca 2025, 20:48
Cristiano Ronaldo już nie gra w reprezentacji?
6
mmielczar123
2 marca 2025, 20:48
Nie minęła minuta, a Musah już zdążył stracić piłkę...
1
Victor Van Dort
Victor Van Dort
2 marca 2025, 20:47
Miał grać Milan a tu reprezentacja Portugalii
5
ksieciunio
ksieciunio
2 marca 2025, 20:47
Co oni znowu założyli za goooovno?!?!?!? TO NIE SĄ BARWY AC MILAN!!!!
2
AdrianoGalliani
AdrianoGalliani
2 marca 2025, 20:47
Milan na biało?
3
Szewa90
Szewa90
2 marca 2025, 20:55
Zazwyczaj to kobiety zadają takie pytania, ale w tym wypadku w pełni uzasadnione.:D
1
|<  <<  <  9  10  11  12  13    >

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się