SCUDETTO


KRAINA MARZEŃ? NIE, TO NADAL TEN SAM KOSZMAR. MILAN 1-2 LAZIO

2 marca 2025, 19:45, Presidente Aktualności
KRAINA MARZEŃ? NIE, TO NADAL TEN SAM KOSZMAR. MILAN 1-2 LAZIO

Bardzo intensywna pierwsza połowa, choć bardziej z uwagi na dobrą grę Lazio, które już w 3' mogło wyjść na prowadzenie. Strata na środku boiska, szybkie prostopadłe podanie do Dii, który ucieka obrońcom i wychodzi sam na sam z Maignanem, który jednak broni nogą uderzenie napastnika. W międzyczasie Tavares jeszcze lewą stroną indywidualnie, przy linii końcowej schodzi do srodka szukając podania i zagrywa tak, że piłkę noga musnął Maignan, a ta odbija się od Pavlovivia i minimalnie mija słupek bramki. Niewiele brakowało do gola samobójczego. W następnych minutach ponownie Lazio miało okazje za sprawą Isaksena, który dwukrotnie uderzał z dystansu, ale w obu przypadkach niecelnie. W 13' Leao wycofuje na własną połowę do Musaha, ten jednak traci piłkę na rzecz Dii, który napiera do przodu, ale przed polem karnym Musah dogania go i końcówkami palców wybija piłkę. Przyznać trzeba jednak, że powtórki nie wyjaśniły w stu procentach, czy zawodnik Milanu trafił w piłkę. Gdyby okazało się, że nie, to prawdopodobnie Musah otrzymałby czerwoną kartkę. W odpowiedzi zaatakował Milan, ale akcja została przerwana szybko, kiedy to Theo został wzięty w kleszcze w polu karnym Lazio. W 18' dobra dwójkowa akcja Pulisic - Reijnders  Pulisic, ale Lazio zabiera Amerykaninowi piłkę w polu karnym. W 19' pierwsza dobra sytuacja Milanu. Leao z lewej strony zagrywa prostopadle do obiegającego go Reijndersa, a ten nieatakowany w polu karnym oddaje strzał po ziemi, z którym jednak radzi sobie Provedel. Minutę później Jimenez indywidualnie z prawej strony schodzi do środka i także przez nikogo nie atakowany dochodzi z piłką do okolic "jedenastki", jednak przed strzałem piłka mu odskakuje w konsekwencji czego strzał jest bardzo niecelny. W 23' Isaksen z lewej strony pola karnego uderza, ale za lekko, więc Maignan pewnie łapie piłkę. W 28' seria błędów, która doprowadziła do straty bramki przez Milanu. Najpierw na połowie boiska Pavlović niedokładnie wybija piłkę którą zgarnia gracz Lazio - Marusic. Następnie Theo zbyt wolno wraca za Marusiciem, który w polu karnym z prawej strony zdążył oddać strzał po ziemi. Maignanowi udało się sparować go do boku, ale tam dopada do piłki Zaccagni i z bliska pakuje ją do bramki. W 33' Gimenez zagrywa z lewej strony boiska mocno w pole karne po ziemi do Pulisica, ten jednak dobrze pilnowany i do tego nie radzi sobie z przyjęciem piłki. Chwilę później Reijnders ze środka podaje do Musaha w pole karne, ten jednak piętką szuka podania do Gimeneza, ktróre nie udaje się i Provedel łapie piłkę. Po chwili trener Conceicao zmieni Musaha na Felixa. W 40' ten sam Felix dostaje podanie przed pole karne, szuka zejścia do prawej nogi i strzela z okolic 15 metra, ale niecelnie. W 47' Zaccagni z woleja z szesnastu metrów, ale obok bramki. Po chwili Pavlović z około 25 metrów potężnie, ale Provedel znowu nie ma problemów z interwencją. Do przerwy Lazio 1-0 Milan.

Już w 46' Milan szukał wyrównania, jednak prostopadłe zagranie Pulisica do Gimeneza zgarnął Provedel. W 48' z kolei mocno zza pola karnego uderzał Walker, ale na drodze piłki stanęli gracze Lazio. W 50' Tavares z lewej strony boiska wycofuje na szesnasty metr do Gigota, a ten niepilnowany uderza płasko, ale na szczęście Maignan sobie radzi z uderzeniem. W 51' z okolic szesnastki uderza Felix, który dostał podanie od Pulisica, ale piłka wysoko nad bramką. W 54' Zaccagni z lewej strony schodzi do środka i dokręca piłkę do dalszego słupka, ale piłka minimalnie mija go. W 55' Leao w polu karnym do Felixa, ten spod linii końcowej szuka podanie, zagrywa wzdłuż bramki, ale trafia w Pulisica stojącego przy bliższym słupku. W 59' groźna akcja Lazio. Tavares z lewej strony boiska schodzi do środka, prostopadale do Isaksena, którego w ostatniej chwili na skraju pola karnego zatrzymuje Pavlović. W 63' dobra drużynowa akcja Milanu. Reijnders sprzed pola karnego przerzuca do podłączającego się prawą stroną Gabbii, który następnie zagrywa wzdłuż bramki, ale Provedel przecina podanie. Po chwili Leao z lewej strony na głową Gimeneza, ale ten tylko trąca piłkę nawet nie kierując do w światło bramki. W 67' rozpoczyna się dramat Milanu. Pod polem karnym Lazio piłkę traci Fofana. Szybka kontra rywali, piłkę dostaje Isaksen i na połowie Milanu wypuszcza sobie piłkę, którą chce wytracić mu wślizgiem Pavlović, ale trafia w nogi zawodnika Lazio. Sędzia bez zastanowienia pokazuje bezpośrednią czerwoną kartkę. Milan jednak się nie poddał. W 75' po zamieszaniu w polu karnym Lazio z bliska strzelał Reijnders, ale trafił w jednego z obrońców. W 85' niespodziewanie udało się Milanowi zdobyć gola. Leao z lewej strony na dalszy słupek, tam akcję zamyka Chukwueze, który strzałem głową w okienko pokonuje Provedela. W 86' Milan mógł szybko oddać Lazio co zdobył, ale na szczęście uderzenie Isaksena z 16 metra, o ile wyglądało groźnie, o tyle Maignan poradził sobie bez problemu. W 93' w polu karnym z woleja uderza Pedro, ale w fenomenalnym stylu blokuje go Jović. Milan po tej akcji przeprowadził szybką kontrę. Ruszył Leao, ale już na połowie Lazio źle dograł do Gimeneza. Następnie przyszedł drugi akt tragedii. Prostopadłe podanie do Isaksena w polu karnym, ten dotyka piłki i wybija ją w zasadzie za linię końcową, ale w międzyczasie zostaje sfaulowany przez Maignana i sędzia po wideoweryfikacji wskazuje na rzut karny, który na bramkę zamienia Pedro. Koniec. Milan 1-2 Lazio. Milan zagrał dzisiaj w czwartym komplecie strojów, któremu przyświeca hasło "Dreamland", ale ewidentnie, nie znajdujemy się w krainie marzeń, a raczej krainie koszmarów.

AC MILAN (4-2-3-1): Maignan; Jimenez (46' Walker), Gabbia (83' Jović), Pavlovic, Theo; Musah (37' Felix), Fofana(70' Thiaw); Pulisic (70' Chukwueze), Reijnders, Leao; Gimenez

Rezerwowi: Sportiello, Torriani, Jovic, Chukwueze, Tomori, Thiaw, Walker, Bartesaghi, Bondo, Terracciano, Camarda, Joao Felix, Abraham, Sottil

SS LAZIO (4-2-3-1): Provedel; Marusic (46' Lazzari), Gigot (79' Patric), Gila, Nuno Tavares; Guendouzi, Rovella; Isaksen, Dia (88' Noslin), Zaccagni (79' Pedro); Tchaouna (58' Vecino)

Rezerwowi: Mandas, Furlanetto, Patric, Vecino, Pedro, Noslin, Belahyane, Nielsen, Ibrahimovic, Lazzari. All. Marco Baroni

Bramki: Zaccagni 28', Chukwueze 85', Pedro 90+8' (k.)

Żółte kartki: Gimenez 76', Leao 80', Vecino 90+3

Czerwone kartki: Pavlović 70'

Arbiter główny: Gianluca Manganiello

Miejsce: San Siro (Mediolan)


#

912 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
MilanoItaliano
MilanoItaliano
2 marca 2025, 21:37
W sumie tego Gimeneza to najbardziej szkoda.
2
zuperhero
zuperhero
2 marca 2025, 21:42
imo gość jest totalnym przeciętniakiem. ani szybki, ani silny, ani tehcniczny, ani dryblingu, ani gry kombinacyjnej. ktoś może napisać w czym ten gośc jest dobry?
2
savicevic88
savicevic88
2 marca 2025, 21:46
W tym Milanie Maradona by był pod kreską.
0
Tanger
Tanger
2 marca 2025, 21:37
Steve Martin ze Stevem Carellem by lepiej poprowadzili ten klub, a Adam Sandler by lepiej zagrał piłkarza niż ci goście w portugalskich koszulkach.
0
Jedrek1972
Jedrek1972
2 marca 2025, 21:37
Jimeneza czepiacie się a co gra Theo bramka spacerek czerwień już powinien dostać pytam ile jeszcze nie dobrze mi jak go widzę zresztą cały zespół dramat
1
ACMAILAND1313
ACMAILAND1313
2 marca 2025, 21:36
Napisze jeszcze raz bo wcześniejszy komentarz usunął mi oczywiście wszechwładny admin CORSA. Jakie stroje takie klauny a Theo oddałbym za darmo tylko żadny klub nie jest na tyle glupi żeby go od nas zabrać.
Edytowano dnia: 2 marca 2025, 21:38
2
M3TR0
M3TR0
2 marca 2025, 21:38
Uwierz mi, że Corsa usuwa komentarze po to, żebyś nie dostał bana, bo sam rozumie frustrację. Do kogo jak do kogo, ale akurat do Corsy zastrzeżeń mieć nie można.
Edytowano dnia: 2 marca 2025, 21:40
11
ACMAILAND1313
ACMAILAND1313
2 marca 2025, 21:39
Więc co w tym komentarzu było nie tak że go usunął?
0
Corsa
Moderator Corsa
2 marca 2025, 21:40
@ACMAILAND1313, tego komentarza Ci nie usunę, bo w tym nie przeklinasz jak szewc, geniuszu.
6
Diavo
Diavo
2 marca 2025, 21:36
No i cześć no i *uj
0
Zuber
Zuber
2 marca 2025, 21:36
Zero pomysłu na grę, pogonić tego trenera.
0
Cactus
Cactus
2 marca 2025, 21:36
Zastanawiam się po raz kolejny dlaczego ja sobie to robię....Dziadostwo jakie się wylewa z tego klubu jest zatrważające.
1
Corsa
Moderator Corsa
2 marca 2025, 21:36
Napastnika o konkretnym profilu kupujesz pod konkretny styl gry, tutaj nie ma żadnego stylu, a oni kupili snajpera byle tylko był.
1
Demick
Demick
2 marca 2025, 21:39
Przecież jest Morata, odpali jak Giroud. A nie, czekaj...
0
Victor Van Dort
Victor Van Dort
2 marca 2025, 21:36
Co my za akcję robimy to głowa mała, to co my gramy to będzie w podręcznikach jak nie powinno się grać, Milan stał się pośmiewiskiem, karykaturą klubu piłkarskiego, mecze Milanu powinny być opatrzone ostrzeżeniem tak jak papierosy i alkohol, oglądanie Milanu szkodzi zdrowiu, oglądajac Milan możesz stracić wzrok, oglądając Milan przyczyną bezpłodności.
0
Jaca23
Jaca23
2 marca 2025, 21:35
Tu nie ma co się rozpisywać, tutaj nic nie działa. Nie ma zespołu, nie ma zaangażowania, nie ma chęci gry i wygrywania. Niech już ten sezon się kończy, a co najważniejsze, niech konsekwencje poniosą osoby, które są za ten smutny obrazek odpowiedzialne.
2
Zoro_9
Zoro_9
2 marca 2025, 21:35
Gerry Cardinale

Make Milan 10 Again!
Edytowano dnia: 2 marca 2025, 21:37
1
Demick
Demick
2 marca 2025, 21:35
Kuźwa! Całe lato, okres przygotowawczy, nowy trener, transfery. Ibra, rzeczywiście wiesz co robisz.
0
acmti__
acmti__
2 marca 2025, 21:35
Mizeria jak co mecz, bez polotu, bez fantazji, bez wiary , bez zaangażowania.
Trzeba zrobić rewolucję tej ostatniej rewolucji xD
0
Trzesuaf
Trzesuaf
2 marca 2025, 21:35
Granie na kolejne zwolnienie trenera i nadal nie chcą go wymienić. Jak się wybiera szrot zamiast porządnego to potem trzeba płacić w sezonie za kilku zamiast jednego, albo spaść poza puchary.
0
SolemnSolimnia
2 marca 2025, 21:35
Czemu my za Conceicao nagle zaczelismy tak niecelnie podawac?
1
Tanger
Tanger
2 marca 2025, 21:38
Bo oni mają biegać, a nie podawać.
0
Kuszu
Kuszu
2 marca 2025, 21:35
Pavlović ma lepszy strzał niż Felix
" Change my mind"
7
JAJO
JAJO
2 marca 2025, 21:35
Wow, dawno nie widziałem tak szybko biegnących zawodników od kontry... Za dużo Milanu, że jestem w takim szoku
0
M3TR0
M3TR0
2 marca 2025, 21:34
Mam wrażenie, że jakby zebrał najlepszą 11-stkę z mojego orlikowego grania, zapłacił im po 100 zł od łebka żeby ich zmotywować, to byśmy ten śmieszny klub pyknęli z 2 bramkami. Kpina. Cytując klasyka, „wszyscy won”.
1
savicevic88
savicevic88
2 marca 2025, 21:40
Jeśli Gruby stałby na bramce a Seba na ataku to na bank.
1
sebastek888
sebastek888
2 marca 2025, 21:34
Cóż, raz się przegrywa, raz się przegrywa. Z tego nic nie będzie
0
Pavlović31
Pavlović31
2 marca 2025, 21:34
Czyli Curva sud zdążyła na bramkę :D
7
Majki85
Majki85
2 marca 2025, 21:34
O Panie, co my gramy... Santi uciekaj z tego cyrku.
0
AcMati92
AcMati92
2 marca 2025, 21:34
To jest niesamowite jaka jest różnica wizualna jak się ogląda każdy inny mecz, a jak się ogląda Milan
0
savicevic88
savicevic88
2 marca 2025, 21:37
Zmień ustawienia telewizora na dynamiczny.
Różnica kolosalna.
0
sodik
sodik
2 marca 2025, 21:34
Boja sie go wpuscic, zeby kolejny nie dostosowal do poziomu reszty.
0
Orzelek79
Orzelek79
2 marca 2025, 21:33
Wynik niezasłużony, powinniśmy przegrywać co najmniej 2-0.
6
sebastek888
sebastek888
2 marca 2025, 21:35
Grając w dziesiątkę
0
Orzelek79
Orzelek79
2 marca 2025, 21:49
W dziewiątkę.
0
landik
landik
2 marca 2025, 21:33
Jimenez to jest taki placek w obornie, że Emerson przy nim to goat prawej obrony.
3
Milanboy
Milanboy
2 marca 2025, 21:35
Jimenez to gasi Emersona na każdym polu . On sobie radzi z bardzo szybkim Tavaresem praktycznie non stop.
0
landik
landik
2 marca 2025, 21:37
Super sobie radzi, zwłaszcza super wrócił przy straconym golu xD
0
serginho83
serginho83
2 marca 2025, 21:37
Gdzie on sobie radzi, na początku objechal go jak dziecko, przy dobitce Zaccagniego nawet nie zareagował, może do przodu coś się stara, ale taktycznie to on jest na poziomie Primavery...
1
_GAHU_
2 marca 2025, 21:38
A dla mnie Tavares robi z Jimenezem co chce tylko gorzej z celnością dośrodkowań Portugalczyka
0
Milanboy
Milanboy
2 marca 2025, 21:38
landik - Słucham? Przecież to wina Hernandeza a nie Jimeneza. Ty widziałeś z której strony padł gol czy nie?
0
landik
landik
2 marca 2025, 21:39
To ty chyba nie widziałeś skąd poszła dobitka? Jakby Jimenez biegl normalnie w pełnym sprincie wracał to by to wybił przed zawodnikiem Lazio.
0
rossoner111
rossoner111
2 marca 2025, 21:47
Duża burza mały deszcz. To jest Milan a nie klub pokroju lazzio czy ganui żeby szanować waleczność i to podziwiac
0
rossoner111
rossoner111
2 marca 2025, 21:47
Duża burza mały deszcz. To jest Milan a nie klub pokroju lazzio czy ganui żeby szanować waleczność i to podziwiac
0
Ayattar
Ayattar
2 marca 2025, 21:33
chyba powoli trzeba pilnować przewagi nad strefą spadkową
1
Pablo78
Pablo78
2 marca 2025, 21:32
Fofana co robi w tym klubie??????!!!!nikt go nie chciał a tu proszę co mecz to problem. Ile meczy zagrał dobrze?????
0
krisss811
krisss811
2 marca 2025, 21:34
Kessie wróć.
2
ksieciunio
ksieciunio
2 marca 2025, 21:37
Jesień miał bardzo przyzwoitą, zgasł w tym samym momencie co Reijnders czyli po przyjściu Bajeranta
1
Shadow83
Shadow83
2 marca 2025, 21:32
Uwierzcie że chłopaki nie chcą wygrać. To widać. Zero walki i jakiegoś pomysłu.
1
Shadow83
Shadow83
2 marca 2025, 21:32
Uwierzcie że chłopaki nie chcą wygrać. To widać. Zero walki i jakiegoś pomysłu.
1
JAJO
JAJO
2 marca 2025, 21:31
Boateng byłby dumny z takiego strzału....
0
nicram84
nicram84
2 marca 2025, 21:31
Fofana ludzie kochani to ja w klapkach lepiej strzelę
3
ósmy
ósmy
2 marca 2025, 21:31
Bondo się jeszcze aklimatyzuje, bo kupili chłopaka z ligi boliwijskiej.
A tam wiadomo na jakich wysokościach się gra.
6
xKaka
xKaka
2 marca 2025, 21:30
klasyk od fofany
1
Gianni Comandini
Gianni Comandini
2 marca 2025, 21:30
Fofana!Reteeee..ee..eee
1
savicevic88
savicevic88
2 marca 2025, 21:30
Fofana przepędził gołębie z Curvy nord
1
Kuczi1899
Kuczi1899
2 marca 2025, 21:30
Niech się ktoś nabierze na niego i zabierze za 50M.
0
pwentrys
pwentrys
2 marca 2025, 21:30
Oni wygladaja wszyscy jakby depresje mieli btw
1
Gieno
Gieno
2 marca 2025, 21:30
Gimenez to narazie takie dziecko we mgle on w ogóle nie jest przy piłce
0
Majki85
Majki85
2 marca 2025, 21:31
Szkoda mi chłopaka, naprawdę. W Feyenoordzie miałby już z dwie setki na gola.
0
Tanger
Tanger
2 marca 2025, 21:30
Theo się chyba Strażnika Teksasu naoglądał przed meczem.
0
Pablo78
Pablo78
2 marca 2025, 21:30
Ibra niech idzie do Barcelony czy swych innych poprzednich klubów taką manianę odwalać.
0
Semper Fideli
Semper Fideli
2 marca 2025, 21:32
Najlepiej do PSG bo tam miał wszystko poukładać
1
xKaka
xKaka
2 marca 2025, 21:29
theo zdrowy
1
landik
landik
2 marca 2025, 21:29
Theo to gdzie ma móżg?
1
viviek89
viviek89
2 marca 2025, 21:31
Tam gdzie zawsze
0
Orzelek79
Orzelek79
2 marca 2025, 21:31
Ten narząd pojechał razem z Piolim do Arabów.
1
ksieciunio
ksieciunio
2 marca 2025, 21:29
Conceicao tą zmianą chciał chyba zaśmiać się fanom Milanu w twarz
0
MilanoItaliano
MilanoItaliano
2 marca 2025, 21:29
Banter 2.0 brzmi już całkiem sensownie jako porównanie
1
DarQ
2 marca 2025, 21:29
Puli i Reijnders też już pod formą. Już nikt nie ciągnie tego wozu.
1
Von Strauss
Von Strauss
2 marca 2025, 21:28
Ta drużyna nie chce walczyć za tego trenera, ten zarząd i tego właściciela. Nie za te barwy, nie za Milan, a za tą korporacyjną gówno-szmatę w kolorach Portugalii, którą kazała im przywdziewać banda Cardinale. Nikt nie będzie walczył za ich filozofię gry czy drużyny - a właściwie nie drużyny, a biznesu.

#RedBirdOUT.

Jakbym miał możliwość być na każdym meczu Milanu do końca sezonu to bym siedział z takim banerem.
12
Majki85
Majki85
2 marca 2025, 21:41
Też jestem tego samego zdania od jakiegoś czasu.

Piłkarze nie są za trenerem i za zarządem. Nie ruszają ich krzyki Conceicao czy przemówienia Ibry. Niestety trzeba nazwać rzeczy po imieniu... Wszyscy mają wyjebane.

0
Tanger
Tanger
2 marca 2025, 21:28
Nie widzę różnicy między Felixem i Musahem
1
Corsa
Moderator Corsa
2 marca 2025, 21:30
Musah jednak troszkę ciemniejszy ;)
5
Posmak
Posmak
2 marca 2025, 21:28
Pierwszy strzał i miernota pokazuje ile jest wart. Dwa super podania miał do dyspozycji.
0
sodik
sodik
2 marca 2025, 21:27
Felix hahahahahaha :)
1
Jaca23
Jaca23
2 marca 2025, 21:27
Po co oni brali tego Bondo skoro mając takie problemy w środku nie wchodzi na boisko?
3
savicevic88
savicevic88
2 marca 2025, 21:30
Mówię Wam, problem tkwi z w zębach.
0
|<  <<  <  6  7  8  9  10    >  >>  >|

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się