MIKE MAIGNAN 2031!
| p. | Drużyna | M | W | R | P | Bramki | PKT | |
| 1. | Inter Mediolan | 24 | 19 | 1 | 4 | 57-19 | 58 | |
| 2. | AC Milan | 23 | 14 | 8 | 1 | 38-17 | 50 | |
| 3. | SSC Napoli | 24 | 15 | 4 | 5 | 36-23 | 49 | |
| 4. | Juventus FC | 24 | 13 | 7 | 4 | 41-20 | 46 | |
| 5. | AS Roma | 23 | 14 | 1 | 8 | 27-14 | 43 | |
| 6. | Como Calcio | 23 | 11 | 8 | 4 | 37-16 | 41 | |
| 7. | Atalanta BC | 24 | 10 | 9 | 5 | 32-21 | 39 | |
| p. | Strzelec | Bramki |
| 1. | Lautaro Martínez | 13 |
| 2. | Christian Pulisic | 8 |
| 3. | Kenan Yıldız | 8 |
| 4. | Nico Paz | 8 |
| 5. | Anastasios Douvikas | 8 |
| 6. | Keinan Davis | 7 |
| 7. | Hakan Çalhanoğlu | 7 |
| 8. | Riccardo Orsolini | 7 |
| 9. | Rafael Leão | 7 |
| 10. | Riccardo Orsolini | 7 |
Milan kontynuuje swoją passę w rozgrywkach ligowych, skupiając się przede wszystkim na zdobywaniu kolejnych punktów i analizowaniu sytuacji z meczu na mecz. Prawdziwy cel drużyny ujawni się z czasem. W spotkaniu z Fiorentiną Allegri odkrył najlepszą wersję Leão oraz znaczną poprawę w grze Gimeneza, co jest dwoma pozytywnymi sygnałami, biorąc pod uwagę bardzo dotkliwą stratę Christiana Pulisica.
Amerykanin, który był jednym z liderów tego początku sezonu (4 gole i 2 asysty), pauzuje od ostatniej przerwy na mecze reprezentacji z powodu niewielkiego naderwania mięśnia dwugłowego uda prawej nogi. Kilka godzin temu sam Pulisic postanowił uspokoić kibiców Milanu, publikując w mediach społecznościowych wiadomość o swoim stanie zdrowia: "To były trudne dwa tygodnie, ale rehabilitacja przebiega świetnie i nie mogę się doczekać, żeby wrócić na boisko".
Jeszcze około dziesięć dni temu trudno było określić dokładną datę powrotu zawodnika, jednak teraz Allegri może już myśleć o bardziej realnych terminach. Celem może być powołanie Pulisica na mecz z Romą w niedzielę 2 listopada, a jeśli to się nie uda, jego powrót ma nastąpić najpóźniej podczas wyjazdowego spotkania z Parmą 8 listopada.
Druga sprawa, powołanie Pulisicia np. na Rome może skutkować jego powołaniem do kadry USA, bo w sumie skoro 2 listopada będzie gotowy by już zasiąść na ławce to za 10 dni spokojnie pogra na kadrze narodowej xd.
Poczekać, wyleczyć i po przerwie na kadrę niech wróci w pełnej formie.