Kucka zawieszony na Romę

4 grudnia 2016, 15:13, cinassek Aktualności

Choć Juraj Kucka nie zagrał od początku w meczu z Crotone, bo trener Vincenzo Montella nie chciał ryzykować jego pauzy w meczu z Romą, to Słowak i tak obejrzy starcie kolegów w stolicy Włoch poza boiskiem. Zagrożony zawieszeniem pomocnik pojawił się na boisku w 89. minucie, by pomóc w obronie korzystnego wyniku 2:1, a już kilka chwil później otrzymał żółtą kartkę. Było to dla niego piąte napomnienie w sezonie, co oznacza przymusową pauzę w najbliższej kolejce, kiedy to rossoneri zmierzą się na wyjeździe z giallorossimi.

17 komentarzy
Enrico Espinosa
5 grudnia 2016, 09:00
Spokojnie Panowie, może nie wyszło najlepiej z tą zmianą, ale jeszcze nie znaczy to, że jesteśmy bez szans z Romą! Kuco jest świetny, zawsze bardzo zaangażowany i to jego największy plus. Dzięki temu błyszczał na tle mało ambitnych i zdeterminowanych graczy z poprzedniego sezonu. Ale w tym, kiedy reszta składu też się zaangażowała, niczym się nie wyróżnia moim zdaniem. Bez niego też damy radę!
0
primo2p
primo2p
4 grudnia 2016, 18:52
Niestety, ale duża strata. Mam nadzieję, że Bonaventura wróci, tam samo Bakka, zmiana napastnika będzie potrzebna, aby dodać świeżych sił po 60-70 minucie, czy to wtedy wszedłby Bakka, czy też Lapadula, bo LA to za dużo nie ma do zaoferowania, chociaż może za bardzo się go już czepiam.
0
AC Kamil
AC Kamil
4 grudnia 2016, 17:35
Ja tutaj widzę jeszcze innego winowajcę poza tymi, którzy zostali wspomniani. 90 minuta, a Locatelli traci kolejny raz piłkę w tak głupi sposób, że ktoś za to zapłacił, akurat dzisiaj padło indywidualnie na Kuckę. Zdaję sobie sprawę, że młodość rządzi się swoimi prawami, ale ile razy jeszcze chłopak narazi drużynę na groźne kontrataki przeciwników ? Takie sytuacje mają miejsce od początku sezonu i nie widać żadnej poprawy w tym aspekcie. Chłopak stara się rozgrywać, ale myślę że koszty są dużo większe niż korzyści z tego. Myślę, że gdyby grał trochę bardziej asekuracyjnie, szczególnie pod presją przeciwnika na własnej połowie, nikt nie miałby pretensji. Tak generalnie to przydałby się jakiś konkretny defensywny pomocnik zimą, moim zdaniem Locatelli nie potrafi udźwignąć ciężaru gry na tej pozycji, a jeszcze sporo meczy do rozegrania w tym sezonie.
6
grzesiekpl88
4 grudnia 2016, 16:28
Zwalacie na brak mozgu Kucki i trenera. Faul moze i glupi, ale to chyba jedyny arbiter swiata, ktory za takie cos daje zolta kartke... jak ktos wspomnial byc moze sympatyzuje z Roma i wykorzystal okazje zeby Kuco wyeliminowac. Kartka moim zdaniem baaardzo mocno naciagana.
1
Kuba93ACM
Kuba93ACM
4 grudnia 2016, 16:18
To wina jest Montelli i nikogo innego...specjalnie nie dał go od początku to po jakiego [wulg!] dał go na koncówke ??Mogł dać np Zapate,Gomeza czy nawet Poliego to wybrał Kucke...i będziemy bez Słowaka na Romę..po prostu świetnie

// Ostrzeżenie za użycie wulgaryzmu. Całkowite bądź częściowe ocenzurowanie również narusza regulamin. MetalMachine
Edytowano dnia: 4 grudnia 2016, 16:58
1
Yabaye
Yabaye
4 grudnia 2016, 16:23
Montella wpuszczając Kuckę kazał mu zarobić żółtko? A może sam zagadał arbitra, aby ten ukarał Słowaka przy pierwszym kontakcie z rywalem?

Na konferencji trener powiedział jasno: Wpuszczam Juraja, bo dobrze gra głową. Niestety nie przewidział, że Kuco zagra bez głowy.
0
Kuba93ACM
Kuba93ACM
4 grudnia 2016, 17:55
Ale tylko Kucko umie grać głową ?? nie wierze że jest lepszy od Zapaty czy Gomeza,jako trener takie sytuacje musi przewidzieć że defensywny pomocnik zazwyczaj gra na spaw i w dodatku wszedł jak pozostało nam tylko się bronić.
0
FaNaTyK
FaNaTyK
4 grudnia 2016, 19:43
Brak Kuco to będzie wzmocnienie. A decyzję Montelii ocenicie po meczu z Romą. Dla mnie Pasalic , Jack i Loca dadzą lekko radę.
4 grudnia 2016, 16:12
Beznadziejna zmiana Montelli. Co go podkusiło? Posadził go na ławce żeby nie dostał kartki po czym go wpuszcza i ten bezmózgim zachowaniem dostaje żółtko. Katastrofa jednego i drugiego. Dzisiejsza perełka.
1
Yabaye
Yabaye
4 grudnia 2016, 15:42
Brawo Juraj, brawo! Wejść na ostatnie 5 minut i zostawić rozum na ławce...

Gdzieś w sieci trafiłem na dobry komentarz do tej zmiany "A wystarczyło wpuścić piątego stopera na ostatnią akcję i dowieźć ten wynik do końca"
0
krisss811
krisss811
4 grudnia 2016, 15:40
co ten kretyn Montella zrobił to kompletnie nie rozumiem!!!
0
FossaDeiLeoni
Montella to jedno, ale głównym winnym kartki dla Słowaka jest Locatelli, który zamiast wywalić piłę do przodu, to znowu bawił się z nią przy polu karnym i Kuco uratował mu 4 litery
3
4 grudnia 2016, 15:35
Montella wiele zaryzykował tą zmianą i połowicznie wygrał. Z jednej strony Kucka jako nasz najlepszy pomocnik defensywny pomógł w końcówce obronić zwycięstwo, ale też dostał żółty kartonik, z obawy przed którym Montella nie wypuścił dziś Słowaka w pierwszym składzie... Ogólnie kuriozalna sytuacja jak cały dzisiejszy mecz... Swoją drogą sędzia chyba nieco przesadził z tą żółtą kartką dla Juraja, być może jest kibicem Romy :)