SCUDETTO


Regulamin strony

 

1. Niniejszy regulamin obowiązuje każdego użytkownika serwisu. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia użytkownika z jego przestrzegania. 

2. Pomyślne przejście procesu rejestracji oznacza akceptację regulaminu. 

3. Użytkownik ma prawo posiadać tylko jedno zarejestrowane konto! 

4. Dane osobowe podane podczas rejestracji nie będą wykorzystywane przez administrację do jakichkolwiek akcji marketingowych. 

5. Zabronione jest używanie słów powszechnie uznawanych za obraźliwe (wulgarne), nawet w sytuacji gdy dany wyraz (człon wyrazowy) jest zastępowany innymi znakami typu (*, !, $, ^ itp.) 

6. Wszystkie przejawy 'rasizmu' klubowego, komentarze znieważające inne zespoły, piłkarzy, zarząd, redakcje serwisu, jakiegokolwiek użytkownika bądź gościa serwisu będą karane ostrzeżeniami (w przypadku bezwzględnego łamania tego podpunktu dożywotnią blokadą). 

7. Umieszczanie komentarzy nie wnoszących nic do danej dyskusji będzie karane ostrzeżeniem. 

8. Pisząc komentarz pamiętaj o zachowaniu poprawności językowej, ortografii, interpunkcji. Nagminne łamanie tego podpunktu będzie karane ostrzeżeniem. 

9. Komentarze nie mające nic wspólnego z podanym newsem, będącej tematem obowiązującej dyskusji będą karane ostrzeżeniem. 

10. Zabroniona jest jakakolwiek reklama treści pornograficznych lub takich, które wywołują ogólny niesmak internautów. 

11. Zabroniona jest także reklama stron nie związanych bezpośrednio z ACMilan.com.pl, w celu ogólnego toku wypowiedzi. Jakakolwiek pomoc użytkownika i naprowadzanie na konkretny adres będzie karane ostrzeżeniem lub w przypadku nagminnego łamania tego punktu zawieszeniem konta. Dozwolona natomiast jest wypowiedź w której autor cytuje słowa z ogólnego portalu informacyjnego, sportowego i stron nie związanych bezpośrednio z tematyką AC Milan. 

12. Wszelkie zauważone usterki, błędy czy też sugestie należy niezwłocznie zgłaszać administratorowi strony. 

13. Administracja serwisu zastrzega sobie możliwość do zmian w treści regulaminu po uprzednim poinformowaniu wszystkich użytkowników, co do poszczególnych zmian. 

Decyzja administratora, moderatora o nałożeniu ostrzeżenia, blokady konta jest nieodwołalna i niepodważalna w żadnym stopniu. W przypadku błędów prosimy o kontakt e-mail z danym moderatorem w celu wyjaśnienia sytuacji. Istnieje również możliwość odwołania się od decyzji.

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się