Montella: "Gol Kucki zmienił wszystko"

12 stycznia 2017, 23:57, FossaDeiLeoni Aktualności
Montella:

VINCENZO MONTELLA: "W pierwszej połowie wyglądaliśmy fatalnie. Graliśmy bardzo wolno i trafiliśmy na świetnie zoorganizowaną drużynę Torino. W drugiej połowie wszystko się zmieniło. Gol Kucki dał nam impuls i po chwili prowadziliśmy już 2:1. To bardzo ważna wygrana. Paletta? Ten chłopak na niesamowitą kondycję. Może utrzymywać obronę przez 90 minut. Jego dyspozycja nie jest dla mnie żadnym zaskoczeniem. Deulofeu? Znam go dość dobrze, ale wolę się na razie wypowiadać o zawodnikach, których mam do dyspozycji. Razem z Gallianim próbujemy go ściągnąć do Mediolanu, ale negocjacje nie są łatwe. Młodzież w zespole? Jest bardzo ważna. Każdy wielki zespół ma w swojej kadrze utalentowanych wychowanków. Cieszymy się, że mamy ich aż tylu. Calabria? Dobrze, że już jest zdrowy i gotowy do gry. Sosa? Rozegrał świetny mecz w kontakcie z rywalem i w swojej roli. Jestem zadowolony z jego postawy. Boneventura? Ten facet może grać wszędzie. Sprawdziłby się bez problemu w systemie 4-4-2. Jest to niezwykle cenny zawodnik zarówno dla Milanu, jak i dla kadry narodowej".