Kontrowersja: brak rzutu karnego dla Milanu przy stanie 2:0 dla Torino

17 stycznia 2017, 09:39, cinassek Aktualności

Włoskie media poświęcają nieco miejsca po meczu Milanu z Torino na analizę jednej sytuacji z pierwszej połowy. Przy stanie 2:0 dla gospodarzy, w ich polu karnym przewrócił się Giacomo Bonaventura. Włoch został kopnięty w kolano przez jednego z defensorów Byków, ale sędzia Paolo Tagliavento kazał grać dalej. Zdaniem dziennikarzy i ekspertów, arbiter popełnił w tej sytuacji spory błąd nie wskazując na jedenasty metr i nie dając tym samym Milanowi szansy na zdobycie kontaktowego gola jeszcze przed przerwą.

9 komentarzy
Abyss
Abyss
18 stycznia 2017, 14:48
Tagliavento nie pierwszy raz podpadł Milanowi...
17 stycznia 2017, 18:19
Może i były kontrowersje ale wyrównaliśmy w 60minucie wiec czy to zaważyło. Jakoś przez kolejne 30 minnut udało sie nam tylko wywalczyć czerwoną kartkę.
0
ForzaMilan!!!
17 stycznia 2017, 13:23
Moim zdaniem nie ma co szukać winnych bo mecze trzeba wygrywać i liczyć na siebie i swoje umiejętności.. cieszymy się ze wgl są jakieś punkty bo mało brakowało abyśmy dostali 3 bramkę i byłoby po zawodach.
17 stycznia 2017, 10:47
To był niemiły faul, ale remis i tak jest sprawiedliwy.
0
Mixder
Mixder
17 stycznia 2017, 10:23
Ten sędzia popełniał jeszcze wiele innych błędów. Często było widać gołym okiem że aut przyznawał nie tej drużynie, której się należał. Z rożnymi bywało podobnie. Na dodatek nie zauważył parę razy jak piłkarze Torino korzystają z rąk podczas przyjmowania piłki.
Edytowano dnia: 17 stycznia 2017, 10:26
1
ACstach
ACstach
17 stycznia 2017, 10:16
Oczywiście, że błąd. Ale ten kto zna naszą historię to wiedział, że ten Pan nawywija i w tym meczu.
0
Daniel93
Daniel93
17 stycznia 2017, 09:45
Ten pseudo sedzia nie powinien nam sedziowac meczow...ktory to juz jego błąd w naszych spotkaniach..