Galliani: "Nigdy się nie poddajemy"

22 stycznia 2017, 00:06, FossaDeiLeoni Aktualności
Galliani:

ADRIANO GALLIANI: "To był świetny mecz. Napoli przytłoczyło nas na samym początku dwoma golami i bardzo ciężko było nam się podnieść. Z minuty na minutę graliśmy lepiej i remis byłby zasłużonym wynikiem. Byliśmy trochę jak bokser, który bije przeciwnika, ale nie może go dobić. Strzał Donnarummy w końcówce? Szaleństwo, ale Reina zachował się bardzo spokojnie. Nigdy się nie poddajemy. Jesteśmy jak Rocky Balboa. Paletta? To jeden z moich ulubieńców. Uważam go za czołowego włoskiego obrońcę w lidze. Sosa i Gomez? Spisali się poprawnie. Gustavo może więcej niż dobrze. Niewykorzystane okazje? Kiedy marnujesz swoje szanse przeciwko takiej ekipie jak Napoli, to nie możesz myśleć o korzystnym wyniku. Pogratulowałem trenerowi Sarriemu świetnego meczu. Deulofeu? Rozmowy trwają. Wypowiem się o nim dopiero po zamknięciu transferu. Mecz z Juve w Coppa Italia? Niestety musimy grać go na wyjeździe".