Mario Pasalić / 5.5
Gerard Deulofeu / 6.5
Trener Vincenzo Montella / 5.5
40 oddanych głosów

Kibice Milanu znowu mogą mieć problem z ocenieniem zawodników swojego zespołu. W pucharowym pojedynku na Juventus Stadium, podopieczni Vincenzo Montelli powoli tradycyjnie rozegrai słabą pierwszą połowę, by po przerwie pokazać wielkiego ducha i walczyć do końca o dogrywkę nawet pomimo czerwonej kartki dla Manuela Locatellego. Ostatecznie przegrali jednak 1:2 i pożegnali się z Coppa Italia.

Zachęcamy do wystawienia not członkom mediolańskiego zespołu oraz trenerowi. Pod uwagę nie jest brany tylko Keisuke Honda, który pojawił się na murawie dopiero w doliczonym czasie gry.