Andrea Bertolacci / 6
Andrea Poli / 5.5
Trener Vincenzo Montella / 7
78 oddanych głosów

Choć Fiorentina zdecydowanie była częściej przy piłce, to Milan wyszedł zwycięsko z wczorajszego starcia. Mecz nie był niestety pozbawiony błędów arbitrów, lecz Rossonerim ostatecznie udało się dopisać trzy punkty. Wygraną zapewniły bramki zdobyte przez Juraja Kuckę i Gerarda Deulofeu.

Tradycyjnie zachęcamy do ocenienia zespołu i trenera Il Diavolo za minione spotkanie!

20 lutego 2017, 10:05
U mnie "9" dostaje Montella - za zwycięstwo przy tak mocno przetrzebionym składzie. Spójrzcie, ile w tym meczu grało zawodników rezerwowych plus zimowe nabytki.
Edytowano dnia: 20 lutego 2017, 10:08
2
Mixder
Mixder
20 lutego 2017, 14:22
To prawda, ale brak zmiany bezproduktywnego Bacci lekko zaniża ocenę.
0
PanX
PanX
20 lutego 2017, 16:17
Brakowało 3 podstawowych piłkarzy. Jack, Romagnoli i De Sciglio. Spore osłabienia, ale Pierwszego skutecznie zastępuje Deulofeu, a Gomez mimo zauważalnych braków jakoś sobie radzi. Ławkę od paru sezonów mamy bardzo słabą.

Na druga połowę wyszliśmy nastawieni na obronę, mimo że Fiorentina była zmęczona i grała piach, a w pierwszej połowie byliśmy dużo lepsi, tylko sędziowie byli na poziomie Serie C, dlatego nasza przewaga nie wydaje się tak oczywista. Zamiast wykorzystać słabość rywala, cofnęliśmy się co przy stanie 2-1 mogło się skończyć tragicznie. Do tego, Montella ściągną Deulofeu, który napędzał nasze ataki, a zostawił bezproduktywnego Bacce i nic nie wnoszącego do gry Suso. Według mnie, 9 to zdecydowanie za dużo, ale każdy może mieć swoje zdanie.