Występ Silvy w półfinale Pucharu Konfederacji. Portugalia zagra o 3. miejsce

29 czerwca 2017, 07:15, cinassek Aktualności

Napastnik Milanu, Andre Silva, wybiegł wczoraj w wyjściowym składzie Portugalii na mecz półfinału Pucharu Konfederacji w Kazaniu z Chile. Spotkanie to zakończyło się bezbramkowym remisem tak po 90 minutach, jak i po dogrywce. W rzutach karnych natomiast Chilijczycy nie pozostawili złudzeń i pokonali swoich rywali aż 3:0. Piłkarz rossonerich w pierwszej połowie nie wykorzystał świetnej okazji do zdobycia gola po podaniu Cristiano Ronaldo - znakomicie interweniował Claudio Bravo. Ponadto młody zawodnik otrzymał żółtą kartkę. Boisko opuścił na nieco mniej niż kwadrans przed końcem podstawowego czasu gry.

W niedzielę, 2 lipca o godz. 14:00 polskiego czasu, Portugalia zagra w Moskwie w meczu o 3. miejsce z przegranym z pary Niemcy - Meksyk.